Reklama

Milenec a manžel

Eda (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Inka, Inez - ještě jednou...Kdyby vás ženské účelově nebolela hlava a jiné podobné výmysly,když se vám nechce.A nešetřily jste si vaginy jak cikáni ruce,tak tady nemusíte fňukat jak zkurvený žebračky.Nedivte se,že když má chlap v padesáti letech pořád přemlouvat vlastní ženu k sexu,tak ho to naštve a zkusí přemluvit jinou.Když se mu to podaří,protože ten její musí jít do hospody každý den.Tak potom začnete řešit problém.Nebojte se a klidně je nastavte za sto let je neroztrháte a dvě stě tu nebudete.

Inez (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Na pracovišti a v domě je to největší malér...ví to široké okolí, tohle prostě neutajíte. Nemyslím, že muž, který už ženu dostal do postele nemusí na ni toužebně zírat z okna a šmírovat, proč by to nemohlo být tak, že prostě civí, i když už zasunul? I to se stává a promiňte mi vulgárnost pojetí problému, jsem jen upřímná. Ono to chvíli trvá, než se muž nové ženy nabaží.

Jožka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

" ... má příležitost...taky mám podobnou zkušenost, bohužel se mi to stalo za manželství asi 2x.
Tu první avantýru jsem doma ustál v klidu, na tu další mi žena přišla - asi i ona má nějaký šestý smysl.
Myslím, že to nestrávila a bojím se, že už taky nějaké ty parohy nosím.
Ale kdoví.

Karel2 (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Asi nějaký šestý smysl...takže jsi milostný poměr ukončil? A pochopila?
A vycouval jsi proto, žes byl ženatý?

Lásky na pracovišti a v okolí bydliště nejsou zrovna moc dobré, hlavně v přípědě těch rozchodů.
Jak se říká: co je v domě, není pro mě.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Inka, Inez - ještě jednou...To děláš dobře, že "nečenicháš" mohla by ses dozvědět věci které je lepší nevědět.
S tou intuicí nemáš pravdu, bývá docela spolehlivá:)
Ať se k něčemu dobereme, ty si tedy myslíš co? Že spolu něco dávno mají? K tomu mi nesedí to šmírování z okna atd. Kdyby jí už měl těžko by tohle dělal...

Nešťastná žena (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Inka, Inez - ještě jednou díky. Je to moc dlouho a tím se mé trápení zvětšuje. Doufám, že skutečně nastane doba, kdy se to rozsekne a já se nad tím vším pousměju. Nevím, podle jakého scénáře jedou. Mně se zdá pravděpodobné, že to na okolí hraje, že je jí její zájem nepříjemný. Jenže na vlastní intuici nelze až tak spoléhat a já nemám žaludek na to, abych víc pátrala a lezla manželovi do soukromí např. mobil, nebo email.

xx (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Včera jsem měl pocit, že už je to jasné a že je kocour v troubě. On zatím dva roky jen pošilhavá za oknem a žije platonickou lásku.
Víš, já zase mám manželku,která už sex nemusí. Nebaví jí to, raději si čte,cvičí atd. Přicházím za ní, doprošuji se o pomazlení a mám to doma pod střechou. Máme se rádi až na tu její frigiditu. Já ve svých 46 můžu denně a baví mě to. Je to kurňa ale život. Promiň mi ten včerejšek, přestřelil jsem. Teď budou firemní a pracovní večírky ke konci roku, tak máš možnost si někde bokem povyrazit. Hodně štěstí.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Za dva roky by se to dávno...To můžeš mít pravdu, může to být divadlo pro jejího muže a okolí celkově. Jenže kdyby s ní už něco měl, spával s ní tak nebude nalepený u okna aby jí viděl.

Inez (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Za chvilku to budou dva roky.Za dva roky by se to dávno rozseklo, to už by spolu něco měli. Asi je jí on opravdu proti mysli nebo je herečka nad všechny a dělá to podivně-prchá, aby si okolí myslelo, že jí je protivný a především divadlo pro tebe, na kterém mohou být smluveni. Obojí je možné a netroufám si říci, která varianta je pravděpodobnější. Ze své zkušenosti vím, že dva zahýbající jsou schopni neskutečných hereckých výkonů vymykajících se umění jakéhokoli scénáristy. Tím nenarážím jen na svého muže a jeho úlet, ale i na moje vlastní hříchy, na moji bokovku.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Za chvilku to budou dva roky.To už po ní slintá takovou dobu? No tak z toho asi nic nebude, to už by se to posunulo někam dál kdyby ona měla zájem.

Inez (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Inka, Inez - dámy, díky....Jsi evidentně mladší než já. Mně je 47 let. A byla jsem tam kde ty a ty budeš tam kde já. Já byla taky zraněná s bolavou duší k zbláznění. A ty budeš jednou taky nad věcí, v pohodě, a budeš věcí předchozí vidět jako malicherné. Bohužel je tu čas, musí to přebolet, psala jsem to mnohokrát. Protože vím, co žiješ a rozumím každému tvému slovu i hnutí tvé mysli, byla bych ráda, kdyby ten čas na hojení tvého srdíčka byl co nejkratší, žijem opravdu krátce. Něco o tom vím. Drž se.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

To právě vůbec nevím. Na...Na milenku už bys za ta léta přišla, nepodařilo by se mu to skrývat takovou dobu, navíc jsou tam i jiné indicie...Věděla by jsi nebo alespoň tušila, že ji má.

Nešťastná žena (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

To není starou školou, ale...Za chvilku to budou dva roky.

Štěpánka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Wow! To je síla taková...To právě vůbec nevím. Na začátku vztahu se to nepozná, tam se souloží o stošest a i první roky manželství tomu tak nebylo. Napadá mě milenka. Jestli tomu tak je, nechci o tom raději vědět, takže jsem po tom nikdy nepátrala. Po zdravotní stránce by měl být v pořádku, takže zakopaný pes je jinde. Přitom doma jsem stále dobře naladěná, usměvavá, co hodně chválí i za prkotiny, co si nikdy nestěžuje a je víc než tolerantní. Dokonce jsem kvůli němu doma přestala chodit v teplákách a vždy jsem upravená, aby měl pocit, že má hezkou ženušku. Nic nezabírá a věř, že nabízet se a být odmítnuta vlastním mužem nespočetně krát za sebou je dost hrozná potupa.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Inka, Inez - dámy, díky....To není starou školou, ale tím v jakém jsi teď rozpoložení jsi zraněná, ublížená.
Nech tomu čas a uvidíš jak se to posune a hlavně kam. Vlastně ani nevím jak dlouho takhle tvůj muž blbne?

Nešťastná žena (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Inka, Inez - dámy, díky. Nevím, asi ještě budu stará škola nebo se nedokážu dostat do správného rozpoložení, abych byla tak trochu sobec, myslela na sebe a žila pro sebe. Někdy k tomu sice nemám daleko, ale pořád cítím, že to jsou jen takové náznaky. Je mi jasné, že jednou budu hořce litovat, protože mám na tomto světě vyměřený čas. Když já jsem taková bláhová a mám manžela přesto všechno ráda a nedokážu si představit, že budu první, kdo selže.

T. (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Asi nějaký šestý smysl...Hm chápu, já spal s jednou když sem byl mimo domov, stalo se to 2x a nic moc, navíc mě fakt fest uháněla. Byl sem rád že už mažu domů a doufal že už o ní nikdy neuslyším.
Začala mi psát keci typu-To se dělá zblbnout holce hlavu a pak na ní kašlat aj. blbosti a že sejdeme někde na půl cesty. Prostě neúměrně tomu co se stalo začla tlačit na pilu, podotýkám že nám bylo oběma víc jak 45r. Jenže já rodinu a ona rozvedená, takže bacha na to.

x_x (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Jak se Ti podařilo z tý...Asi nějaký šestý smysl nebo tušení - v jednom okamžiku vypustila větu, ze které jsem vycítil, že by možná někdy chtěla i něco víc. Něco ve smyslu, že rozvod není žádný probém.
A začal jsem používat rozum a ne koule.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Já kdysi udělala fatální...Wow! To je síla taková doba! A proč to tak je nevíš?

Inez pro našťas (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

To máš určitě pravdu....Má milá, věřím, že je to dobrý otec a nepochybuji, že jsi skvělá matka. Ale to je jiná rovina. Krom dětí jsi v jeho životě ty. Takže mi zaráží, když píšeš, že mu to nemůžeš udělat. On třeba jistě dá dětem maximum a miluje je, oni jsou jeho krev. Muž, který kašle na děti je citový chudák. On stepuje u okna. Proč myslíš, že nemáš právo mu ukázat jaké to je, když druhý dává bezostyšně najevo, jak ho někdo cizí rajcuje? To s dětmi nemá co dělat. On nemá právo šlapat po citech a srdci své ženy. Dnes vím, že po tolika letech, co jsem vdaná, není povinností mého muže mně dělat šťastnou, ale nemá ani právo mně dělat nešťastnou. Jsi matka jeho dětí, sdílela jsi s ním léta dobré i zlé, starala se a věnovala mu svůj život. Nicméně chápu, jak málo máš v této době chuť na zálety. Jen chci říct-neber pořád jen ohledy. Já to dělala roky a hořce jsem zalitovala. Naštěstí jsem už jinde. Snad mi porozumíš, co ti chci říci.

Reklama

Přidat komentář