Reklama

Milenec a manžel

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Já tebe ne. Já mám ráda...No já upocenej ynteligent fakt nejsem, taky jsem psal že bych tě vrátil inteligentní ženo. :-)

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Děti už máme velký.
Ona...Takže jenom pocit? Nebo proč jsi to před tím neviděl? On má možná Nerouš pravdu v tom, že je to jen v tvé hlavě (až po té tvé nevěře).
Nebo už nechce aby se to opakovalo, tak chce být hezčí pro tebe. I to se stává. Jedna paní tady psala, jak se nechala ostříhat a jako manželova milenka.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Podívej , když jsi napsal...To si nemyslím, nejsem trotl abych z toho nespal, ale zrovna marodím a tak mám čas přemejšlet. Kdo jí neviděl delší dobu hned si všiml změny.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Hele rošťando tebe bych...Inteligenci člověka nenaučíš a navíc bych tě neměla komu vrátit :-).

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Jestli děti už...Děti už máme velký.
Ona na sebe dbala vždycky, ale možná sem to neviděl. Abys mi rozuměla, ona nikde nelítá, dělá účtařinu doma, ale změna tu prostě je.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Hele rošťando tebe bych...Já tebe ne. Já mám ráda inteligentní muže :-).

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Prostě mě zajímal názor...Podívej , když jsi napsal že spolu normálně žijete, spíte spolu tak je spíš problém jen v tvoji hlavě. Možná malá uzkost z možné odvety. Ale to je tvůj problém ne její.
Petru neposlouchej je to přece jenom ženská co ta může vědět o životě. :-)

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Nero, k boudě! Hele rošťando tebe bych chtěl mít doma . Udělal bych z tebe hodnou ženušku a pak bych tě zas vrátil

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

S tím vlakem:) vždycky byla...Jestli děti už nepotřebují aby jim stála pořád za zády, klidně to může dělat jen pro svůj pocit ženskosti. Kor když je pěkná. Zbytečnou hlavu bych si s tím nedělala. Nero se ukájí představou, že máš parohy, protože ho ženy zklamaly. Ale to je jeho komplex.
Můžu ti napsat zkušenost. V práci si dvě kolegyně nechaly udělat plastiku víček - a ještě jim nebylo ani 40 let. Krásně prokoukly. A můžeš hádat, co na to jejich manželé. Ale snad už pochopili, že ne vždy dělá žena vše pro mužské.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

No tak co řešíš?
No...Prostě mě zajímal názor té druhé strany tj. žen.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

No tak co řešíš?
No...Já neřeším, že já vím, že ona ví:)

Snažím se přijít na to co je za tou změnou.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Milá Petro, tys mě...Nero, k boudě!

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Vedle jak ta jedle:), už je...No tak co řešíš?
No jasně, že je něco jinak . Tys ji zahnul a ona to ví a ty víš že ona to ví.
A bude to trvat ještě asi dlouho.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Buď v pohodě. Ty víš, že...S tím vlakem:) vždycky byla pěkná holka a chlapům se líbila, je takový vyloženě ženský typ, ale když sem jí vytáhl třeba na nějakou akci z práce tak každýho dotěru srovnala okamžitě do latě. Ale možnost to samozřejmě je.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Buď v pohodě. Ty víš, že...Milá Petro, tys mě rozesmála.
První příspěvek, první věta - jsem vdaná a mám milence...
Borec hasič evidentně v pohodě není. A ty mu chlapovi řekneš sedni si a čekej.Třeba je to krize středního věku a třeba taky ne.
Teď je asi už v pohodě.
Mimochodem založit rodinu klidně můžu, ale nemusím se k vůli tomu ženit.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Předpokládám, že ses ji...Vedle jak ta jedle:), už je to přes rok co se to provařilo, spí se mnou normálně, řezaný kytky nesnáší...neběhám, neškemrám k tomu bych se neponížil.
Omluva proběhla a už se o tom dlouho nemluví, ale něco je prostě jinak.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Dřív bych se jí zeptal...Předpokládám, že ses ji omluvil, že toho lituješ, že miluješ jenom ji a takový ty kecy.Ona je teď ublížená chce tě vysmažit.
Tohle holky umí skvěle. Žádný sex,takové různé náznaky, že by třeba mohla s někým kamarádit atd. To je taková těžká fáze.Buď k ní pozorný když ti řekne že jde ke kamarádce, než se vrátí kup ji kytku něco uvař kup ji dárek. A uvidíš. jestli za ní budeš ale běhat a škemrat jsi v hajzlu. Já osobně bych se na to vysral.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Dřív bych se jí zeptal...Buď v pohodě. Ty víš, že jsi také neomylný, tak radši zavři oči. Podle toho co píšeš, stojí ta tvoje za to. Nero nemá (naštěstí pro ženy) koule ani na to, aby se oženil a založil rodinu, tak toho bych moc neposlouchala.
Ty to vydejcháš a tu tvoji to snad přejde. Taky může jít o úplně obyčejnou krizi středního věku, kdy žena má pocit, že jí ujíždí vlak, tak se začne strojit, ale chlap v tom nehraje roli. Spíš její osobní pocit být ještě hezká. Vím od ségry - 43 let. Ta mě zásobuje mailama, že se nestačím divit :-).

Inka (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Před časem jsem tu psala,...Nic, prostě se opil a muselo to z něj ven.
Podle mého na to snad ani není rada.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

To si snad děláš prdel ne?...Dřív bych se jí zeptal rovnou, ale to sem neměl nikdy důvod. Já to zkoušel tak jako ze srandy, ale nic uzemnila mě tím, že není jako někdo(myslela mě). Já tu svojí story tady nechci nějak moc rozebírat, nic to pro mě neznamenalo, ale pěkně sem si naběhl.

Reklama

Přidat komentář