Reklama

Milenec a manžel

taky (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

trapná je milenka nad pade a...budeš mít jednou nad pade ..a pokud nebudeš mít problém s potencí, tak to uvidíš jinak
v 15 jsme si mysleli, že sex je tak nejdéle do 30 :-)

Inka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

To máš určitě pravdu....Já tě chápu... máš to pořád na očích a manžel to ani neskrývá. Já vlastně nevím jak bych se v tvé kůži zachovala, když uděláš scénu budeš hysterka nebo paranoidní, budeš-li to přehlížet nemáš o něj zájem, nebo za to můžeš ty(ztloustla si, už to není ono atd.), ale vždycky se bude snažit házet to na tebe. Promluvit si v téhle situaci asi fakt nemá smysl, nevidí, neslyší...K tomu flirtování, už to tady bylo řečeno, na to musí být nálada a pohoda aby to za něco stálo. A v takovém rozpoložení momentálně nejsi a on by si toho snad ani nevšiml jak je zaslepený.

Štěpánka (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Já kdysi udělala fatální chybu. Manžel se mnou přestal spát. Sice jsem se trápila, ale bohužel jsem to neřešila. Asi po pěti letech sexuální abstinence jsem se rozhodla, že si najdu milence. S manželem jsme totiž žili jako dva kamarádi, co vychovávají děti. Vše kromě sexu fungovalo, takže jsem se zprvu bála, abych manželovi neublížila, třebaže by o tom nevěděl. Prostě pro můj vnitřní pocit. Nakonec síla skončit s někým v posteli zvítězila. S milencem jsme se sešli jenom párkrát, protože se mu to začalo vymykat kontrole. Přestože byl ženatý, chtěl po mně víc, než jsem mu mohla dát. Nechápal, že se chci věnovat i rodině. Zkušenost to byla dobrá. Výčitky svědomí jsem měla a na chvilku byl klid. Jenže manžel stále stagnuje a odmítá se mnou spát. A já si říkám, jestli mám celibát do konce života nedobrovolně přijmout, nebo si zase někoho najít. Ještě bych měla napsat, že období po milenci jsem se probrala a snažila náš sexuální život s manželem řešit, ovšem bez odezvy.

Nešťastná žena (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

Ono je to lepší než kdyby...To máš určitě pravdu. Mně spíš vadí, že vím, o koho jde, jak vypadá, jak ve společnosti vystupuje. Už se na ni dívám jinýma očima, přestože třeba nic neudělala a to mě štve. Jenže i když je hezká, i u nich doma se mohl zabydlet klasický stereotyp a šarmantnost jejího muže to vůbec nemusí zachránit. Zakázané ovoce je velmi lákavé a jestli je dobrodružka, nebude to mít manžel až tak těžké. Kolikrát si říkám, jestli s někým nemám zkusit flirtovat, abych přišla na jiné myšlenky, ale nějak mi to nejde realizovat. Prostě mám pocit, že to manželovi nemůžu udělat a hned mě to přejde. Je to tak na střídačku. Když ho vidím, jak stepuje u oken, chci mu to vrátit, ale pak ho vidím s dětmi a říkám si, že je to moc fajn mužský.

kočko (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

Je to hlavně o dohodě na...co je to za úroveň za
a/ když je manžel současně někde milencem
a není to sex na jednu noc
b/ když milenka zcela bezpečně ví že její milenec má doma manželku a děti a zrovna v tu dobu by měl mimořádnou pozornost a pomoc věnovat tam.
Ubohost na obou stranách. Nemyslíš?
Ale dneska už je to zcela jedno. Není co řešit.

Jolana (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

On je to takový věčný...Je to hlavně o dohodě na všem i na tom "odskočení" si,život je plný kompromisů a je nutná značná míra tolerance.Je to o sexu, penězích a úrovni,všechno ostatní jsou jen kecy.

dost (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

trapná je milenka nad pade a ještě k tomu ženáče uhánějící.

Inez (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

On je to takový věčný koloběh, něco jako ten v přírodě s jejími zákonitostmi, jako že po noci přichází den a po zimě jaro...žena se muži po letech manželství zákonitě okouká, jsou tu nové, hezké a ochotné objekty. Vlastní žena ztrácí na atraktivitě-na delší i kratší dobu. Leccos záleží na ní samé, jak se o sebe dbá a co vyzařuje pro okolí. Netřeba zoufat, manželky. Vždy je tu jiný muž, pro kterého budete atraktivní dost, když samy budete chtít. Ne každý muž touží jen po pozlátku, mladém hezkém tělíčku a souložení do aleluja, jsou i tací, kdo upřednostní zralou ženu, s kterou si jde i povídat, blbnout, která je v pohodě a pozitivní a mnozí také upřednostní vdanou. Nejen ti v letech, i mladí kluci, je to moje zkušenost, i když na bázi platoniky. A tak většinou časem v mnohaletých manželstvích odskakují nakonec oba někam, kde je obdiv, něha, zájem, těšení se. Není to extra v souladu s morálkou, slibem při svatbě a není to extra veselé, ale je to život a je potřeba to brát z lepší stránky a vytěžit ze špatného i dobré, protože všechno má svoje pro a proti, hlavně s odstupem času. Život v páru je dřina, obrovský kompromis, je to o míře kompromisu, do kterého jste kdo ochotni jít a to je individuální. Vždy si napište na jednu stranu vše, co je špatně na vašem protějšku a na druhou, co je dobře a oč byste s ním přišli, než začnete hysterčit nebo pálit mosty pro nějaký úlet. Láska často bolí, život je často bolestivý-třeba proto, abychom si víc vážili chvil, které za to stojí?

Karel (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

" ... má příležitost...Jak se Ti podařilo z tý lopaty utýct? Já taky v něčem lítám, vypadá to, že i ona by mohla mít zájem, jenže já ženatej a ona vdaná a doma k tomu děti. Nevím, jak najít správnou páku, abych nemyslel koulema.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

" ... má příležitost...Přesně tohle mi řekl můj bratranec když jsme řešili jeho bokovku. Při prvním setkání s ní mu absolutně nic neříkala a pak to s ním lomcovalo, že nechápal.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

Pro mě z pohledu ženy by za...Ono je to lepší než kdyby to byla nějaká šereda, ta by byla ráda, že má někdo zájem a spíš by podlehla. Hezké ženy jsou na zájem zvyklé.

x_x (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

o tom svědomí to je. Ale..." ... má příležitost a jeho objekt je k navázání nějakého vztahu vstřícný, pak je jeho svědomí absolutně upozaděno a vyhrává touha poznat a zažít něco nového.."

Tesat do kamene tuto moudrost. Poznal jsem to v minulosti sám na sobě. Sice k tomu nakonec nedošlo, ale už jsem byl na lopatě. Byla to nová kolegyně a při prvním setkání by mě ani ve snu nenapadlo, že bych po ní někdy mohl toužit.

Nešťastná žena (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

Jak kteří, znám případy...Pro mě z pohledu ženy by za to stála. Po vizuální stránce vypadá výborně a má velice příjemné vystupování. Její manžel je spíš introvert a moc toho nenamluví. I když není můj typ, řekla bych, že se spoustě žen může líbit. V domě se všemi hezky vycházejí a jestli mají doma nějaké problémy, tak to rozhodně neventilují.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

To by docela odpovídalo. Je...Jasně chápu, nevím jaká jsi věková kategorie:) hádám, že ta moje...

tak tak (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

To pozadí příběhu...To by docela odpovídalo. Je s ní legrace, děti z domu, atd. Jinak mladými jsem myslel klidně i přes 30.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

Ale také ta mladá...To pozadí příběhu přesně neznám, ale úplně mladá holka to nebyla, něco přes třicet. Kolegyně nebyla a není nic extra, ale je pravda, že je s ní legrace, skvěle vaří a hlavně se mohla věnovat jen jemu, děti má z domu. Taky mu sehrála pěkné divadlo kolem sexu, že nikdy s nikým to nebylo takové jako s ním:) Vloni se vzali. Ona do toho šla vyloženě s tím, že ho chce pro život a hlavně fakt naplno.

může být.. (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

To zcela určitě, ale někdy...Ale také ta mladá "krasavice" mohla být pěkná fiflena, to ony často umějí. Chlapi kolem nich skáčkou, aniž by si to pořádně uvědomili. Pár takových v okolí znám, chlapi dělají skoro otroky, nebo debílky. Takový se pak lehčeji odloudí jinou, klidně i starší. Ona část starších žen si dobrých chlapů, zdůrazňuji dobrých, váží více, nežli mladé fifleny. Ty si myslí, že se kolem nich musí točit celý svět a hlavně chlapi.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 12:12)

Slepě zamilovaný a...To zcela určitě, ale někdy prostě milenka zapracuje na tom aby se zamiloval. Chápavá, úžasná v sexu(mnohdy pěkné divadlo), obdivně k němu vzhlížející, chválící za každou hloupost atd. a pak je lehké zamilovat se.
Záleží hlavně na situaci milenky(vdaná, rozvedená) a jak s tou příležitostí naloží, jak vystihne kdy a na co zatlačit aby to nepřehnala. Kolegyně takhle rozvedla chlapa o 12let mladšího, manželka krasavice, malé děti a přesto ho získala.

zamilování (St, 11. 12. 2013 - 11:12)

Slepě zamilovaný a zmanipulovaný jen jen tehdy, pokude se do ní zamiluje. Zdaleka každá milenka nevzbudí v chlapovi zamilovanost. Umějí oddělit sex.

Inka (St, 11. 12. 2013 - 11:12)

o tom svědomí to je. Ale...Řečeno zcela přesně, vlastně jsi trefila modelovou situaci. Někdy stačí jen příležitost a vše ostatní(vzhled,váha,věk atd.)jde stranou. O to je to horší když se nevěra provalí a zjistíš, že to s kým to bylo je jaksi pod úroveň. Občas se stane, že provalení zapracuje i milenka, pokud chce dotyčného získat jen pro sebe.

Reklama

Přidat komentář