Reklama

Milenec a manžel

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

No tak co řešíš?
No...Já neřeším, že já vím, že ona ví:)

Snažím se přijít na to co je za tou změnou.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Milá Petro, tys mě...Nero, k boudě!

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Vedle jak ta jedle:), už je...No tak co řešíš?
No jasně, že je něco jinak . Tys ji zahnul a ona to ví a ty víš že ona to ví.
A bude to trvat ještě asi dlouho.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Buď v pohodě. Ty víš, že...S tím vlakem:) vždycky byla pěkná holka a chlapům se líbila, je takový vyloženě ženský typ, ale když sem jí vytáhl třeba na nějakou akci z práce tak každýho dotěru srovnala okamžitě do latě. Ale možnost to samozřejmě je.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Buď v pohodě. Ty víš, že...Milá Petro, tys mě rozesmála.
První příspěvek, první věta - jsem vdaná a mám milence...
Borec hasič evidentně v pohodě není. A ty mu chlapovi řekneš sedni si a čekej.Třeba je to krize středního věku a třeba taky ne.
Teď je asi už v pohodě.
Mimochodem založit rodinu klidně můžu, ale nemusím se k vůli tomu ženit.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Předpokládám, že ses ji...Vedle jak ta jedle:), už je to přes rok co se to provařilo, spí se mnou normálně, řezaný kytky nesnáší...neběhám, neškemrám k tomu bych se neponížil.
Omluva proběhla a už se o tom dlouho nemluví, ale něco je prostě jinak.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Dřív bych se jí zeptal...Předpokládám, že ses ji omluvil, že toho lituješ, že miluješ jenom ji a takový ty kecy.Ona je teď ublížená chce tě vysmažit.
Tohle holky umí skvěle. Žádný sex,takové různé náznaky, že by třeba mohla s někým kamarádit atd. To je taková těžká fáze.Buď k ní pozorný když ti řekne že jde ke kamarádce, než se vrátí kup ji kytku něco uvař kup ji dárek. A uvidíš. jestli za ní budeš ale běhat a škemrat jsi v hajzlu. Já osobně bych se na to vysral.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Dřív bych se jí zeptal...Buď v pohodě. Ty víš, že jsi také neomylný, tak radši zavři oči. Podle toho co píšeš, stojí ta tvoje za to. Nero nemá (naštěstí pro ženy) koule ani na to, aby se oženil a založil rodinu, tak toho bych moc neposlouchala.
Ty to vydejcháš a tu tvoji to snad přejde. Taky může jít o úplně obyčejnou krizi středního věku, kdy žena má pocit, že jí ujíždí vlak, tak se začne strojit, ale chlap v tom nehraje roli. Spíš její osobní pocit být ještě hezká. Vím od ségry - 43 let. Ta mě zásobuje mailama, že se nestačím divit :-).

Inka (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Před časem jsem tu psala,...Nic, prostě se opil a muselo to z něj ven.
Podle mého na to snad ani není rada.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

To si snad děláš prdel ne?...Dřív bych se jí zeptal rovnou, ale to sem neměl nikdy důvod. Já to zkoušel tak jako ze srandy, ale nic uzemnila mě tím, že není jako někdo(myslela mě). Já tu svojí story tady nechci nějak moc rozebírat, nic to pro mě neznamenalo, ale pěkně sem si naběhl.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Taky mám ten dojem, že v...To si snad děláš prdel ne? Chlap, který když se rozběhne prorazí zeď, který je zvyklý riskovat, a budeš tady sedět na netu jak chcípla kachna a čekat až ti ji nakonec někdo fakt přefikne. Jestli máš pochyby tak se ji zeptej, ženské sice od přírody lžou jak když tiskne ale třeba v tom nějaká informace bude. Otázka zní jestli máš koule to sní probrat.

Nešťastná žena (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

Před časem jsem tu psala, že se manžel snaží uhánět sousedku. O víkendu jsme měli návštěvu, trochu jsme popili a pak se mi přiznal, že se mu líbí, že neví, co má dělat. Já mu na to nic neodpověděla. Neměla jsem slov. Vše se mi akorát potvrdilo. Druhý den nevypadal, že by o tom ještě chtěl mluvit. Že by si to nepamatoval? A teď co mám dělat? Co ten jeho krok znamenal?

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Buď v klidu chrabrý hasiči...Taky mám ten dojem, že v tom někdo bude, ale můžu tak akorát držet hubu.

S tím ženěním, nikdy jsem neměl důvod litovat
moje je hodně na domácnost a jak sem psal vaří jak pánbůh, děcka jsou tutovka moje, nikdy sem jí na nic nepřišel...Až teď se mi to nějak nezdá, no uvidíme.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Dík za upřimnost:) Je to...Teda to co jsem tu četl...Vy hasiči jste fakt zoufalci, vy snad jdete po chodníku a dáváte číslo na tu svoji , jinak to snad není možný.Vy si oto vyloženě říkáte aby vám ji někdo přefik.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Dávám ti za pravdu, jednu...Buď v klidu chrabrý hasiči , to už ji někdo brousí. To zvládneš. Udělal si chyby, teď budeš platit. První cyba byla oženit se.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Obávám se, že to, co si...Dík za upřimnost:) Je to přesně jak píšeš, zhubla, nový účes...Já se rozvádět nechci ani omylem, mám ji rád, skvělá kuchařka a vůbec si nedovedu představit, že bych jí měnil:(
Udělal sem chybu a ještě se to shodou náhod provařilo, ale myslel sem, že to překousla. Jen sem to prostě nečekal.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Ale no tak...Inez děláš si srandu co? Holka je veselá kopa viď?Uklizeno nažehleno, teplá večeře? Možná tak u jedné z dvaceti.A co je pro ženkou tragedie? Že chlap živí ženskou na mateřské a dvě děcka aby to všechno utáh tak má kolikrát dvě práce. Ve třiceti je už vyflusly jak vycucaná hašlerka a ta jeho si pak najde milence protože už nějak nestíhá v sexu. Řeknu ti jedno mně žádná neutáhne. Na to už jsem viděl dost odstrašujících případů a já nejsem z těch co tvrdí , mně by se to nemohlo stát.

Inez (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Manželky policajtů a...S jedním hasičem, bývalým, si romanticky píšu léta a je to platonika, moc hezká. Na realitu jsou tu jiní, policajti ani hasiči to nejsou, snad jeden bývalý příslušník zásahové jednotky byl. S tím když jsem kdysi byla, tak jsem pak dva dny moc nemohla chodit. Ten byl nezničitelný. Taky byl o dvanáct let mladší ode mně. Hezká vzpomínka, díky za ni.

Inez (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Dávám ti za pravdu, jednu...Obávám se, že to, co si myslíš, pravda je. Usuzuju podle sebe a mých kamarádek a známých. Já jsem se nikdy poslední roky nefintila kvůli manželovi, nehubla kvůli manželovi, nedělala se hezkou a neměnila barvy vlasů a účesy kvůli manželovi a moje známé taky ne, v tom vždy je-jiný chlap. Pokud jde o mnohaleté manželství tak zákonitě. kašli a to a přijmi to, stejně ti nic jiného nezbyde. Zvaž to. Není snad lepší se tvářit že nenosím parohy být v poho než se honit po soudech, dělit majetek lety nabytý a podstoupit nervy a tahanice a zůstat sám do doby než si nabalíš jinou a bude se to martyrium po čase opakovat? Já tak uvažuju taky a v pohodě jsem.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

to by odpovídalo:) podle...Manželky policajtů a hasičů to je kapitola sama pro sebe.Ty nemusíš vůbec uhánět ty na tebe skáčou samy. Jednu hasičandu jsem pár týdnu píchal, ta kdyby mohla tak mě spolkla is ptákem. Říkala že si doma nezapíchá třeba i tři měsíce.Že se s chlapem pořád míjej kvůli směnám.

Reklama

Přidat komentář