Reklama

Milenec a manžel

Leoš (Pá, 19. 7. 2013 - 12:07)

Mám 2 dcery se sympatickým...Jenom aby si nezemřela před ním...

05.04.2011 (Čt, 18. 7. 2013 - 21:07)

co člověk měl nemá
co člověk neměl má

Libuna (Čt, 18. 7. 2013 - 19:07)

Mám 2 dcery se sympatickým milencem . Můj manžel je bohatý opilec a navíc neplodný. Počkám až se uchlastá . Potom si budu užívat dědictví . Moralistům vzkazuji , atˇ si trhnou nohou .

U (Čt, 18. 7. 2013 - 13:07)

trojky jdete vždycky do rizika,že se jeden z nich může zamilovat.

Jan (Čt, 18. 7. 2013 - 12:07)

Pokud manžílek nezvládá...A když se zamilujou, tak potom co? Manželství se rozpadne...

Doris (Čt, 18. 7. 2013 - 11:07)

Peťo nevěř tomu....Klidně si tomu nevěř,nikdo Tě nenutí,ale já to s manželem mé kamarádky a s mým mužem několikrát absolvovala.Když byla sedm měsíců po autohavárii neschopná.Prostě jsme ho s manželem vzali do trojky.

přesně (Út, 16. 7. 2013 - 13:07)

Peťo nevěř tomu....taky tomu nevěřím!!

fanouš (Út, 16. 7. 2013 - 12:07)

Peťo nevěř tomu. Myslíš,že se ty kamarádky třesou na to, jak si vrznou s jejím manželem a s kamarádství k oné ženě? Blbost. Už jen se zeptat kamarádky "hele podrž mému starýmu" když já nemůžu, by kamarádka nemusela rozdýchat.Alespoň ta normální...

Peťa (Út, 16. 7. 2013 - 12:07)

Kdybych já manžela nebyla...takže když je po gynekologické operaci a ze zdravotních důvodů nemůže mít sex tak ten její cukroušek se neovládne a strká ho jinam?
To musí být pako. Jenže muži jsou takoví.
Smutné ale realita.

fanouš (Út, 16. 7. 2013 - 12:07)

Kamarádky možná zve domů na karty,na vínko a na kvokání, ale nevěřím že kvuli manželovi,aby si s holkama povyrazil a vyprázdnil pytlík...Sorry, ale tomuto důvodu a velkorysosti moc nevěřím.

Jitka (Út, 16. 7. 2013 - 12:07)

A jak postupovat v případě...Kdybych já manžela nebyla schopna uspokojovat,sama bych mu tuto alternativu navrhla.Jedna má kolegyně je po gynekologické operaci a tak často zve kamarádky k nim domů,nebo na chatu.Když je dobrá vůle jde všechno.

mladí nadrženci (Út, 16. 7. 2013 - 11:07)

Myslím,že to co zvolila...A jak postupovat v případě mladých nadrženců? Jejich mladé ženy také kolikrát ještě tak často nchtějí (ženská sexualita se naplno rozvinuje až během let) Také jim přidělit nějakou jinou ženu na vybití se souhlasem a vědomím stávající mladé??? Jako radíte opačně v případě žen o kterých zde píšete??

Jitka (Út, 16. 7. 2013 - 11:07)

Lina by také čubrněla,...Myslím,že to co zvolila Lina a její manžel je dobré řešení.Já při indispozici manžela využívám služeb mladého švagra,manžel to sám inicioval a nemá s tím žádný problém.Jeho téměř tříleté paroháčství je utajené a o to jde.Většině mužů opravdu ani tak nevadí,že jsou paroháči ale to když se to proflákne.

fanouš (Út, 16. 7. 2013 - 10:07)

Lina by také čubrněla, kdyby manžílkovi nestačila a on si našel mladší a chuťovou.
Víš ono to platí na obě strany a pokud se to děje, tak je ve vztahu něco špatně. Komu jsou tyto intimní věci lhostejné resp.je toleruje, tak nemiluje.
Co ženská ,která sem píše, tak zahýbá. Každá má milence a manžela a dokonce se některá už chlubí krátce po svatbě. Proč je dnes 50% manželství rozvedených? Dnes už svazek manželský ztrácí váhu a význam.
Ženská si může utrácet své vydělané peníze a žít si po svém a totéž chlap. Bude klid a spokojenost po všech stránkách. Jenže ženská potřebuje to jejich zmiňované zázemí a domácí záložnu s milujicím blbem, aby mohl žít bezohledně naplno a po svém.Jenže to žádná nahlas nepřizná.

Lina (Út, 16. 7. 2013 - 10:07)

jí nestačil tak rozvod a...Pokud manžílek nezvládá svoji žádoucí ženu a je rozumný tak manželce toleruje společně vybraného mladšího a výkonnějšího přítele.Má to pod kontrolou,není podváděn a manželství funguje.Pokud je to žárlivý omezenec,který neuzná svoji neschopnost rozhlásí že je paroháčem a rozvádí se.Tím ovšem nejvíc ublíží svým dětem,ale uražená ješitnost zbavuje soudnosti.

Jo a manžílek (Po, 15. 7. 2013 - 15:07)

jí nestačil tak rozvod a vošukala toho dost jenže každý byl tak nějak nedostatečný K NÍ.
A nejlepší na tom je že by to do ní nikdo neřekl. Vypadá jak svatá teď už stará ženská třaslavá nemocná. Jenže takové jsou nejhorší.
Když to ženské kouká z očí že je děvka tak člověk ví na čem je. Jenže tady to nějakou dobu vždycky trvá. A vždycky je to s xtým milencem stejné. U ní je to jedno jestli manžel nebo milenec. Zkrátka užila si zparchantila dost chlapů a vztahů a včil je po zásluze sama. Ani ty děti o ní nestojí.
Ono mít mámu šuknu žádnému dítěti radost asi nedělá. Nejlépe dopadl její bývalý manžel. Teď by měl starou krávu a parohy až do nebes. Takže nic leda nějakého dědka nad hrobem a potmě.

baba (Ne, 14. 7. 2013 - 18:07)

se nasrala protože o ní někdo kdo ji zná napsal naprostou pravdu. O té staré tlusté prdeli. Je to čubka s roztaženýma nohama pro všechny. Ale je sama. Proč asi? Protože starou a to doslova a do písmene babu už nikdo nechce. Hodnýho si nevážila tak co s ní. Ať je sama baba stará.

zoltán (Ne, 14. 7. 2013 - 17:07)

Běžte do prdele oba dva a bude pokoj.

S. (Ne, 14. 7. 2013 - 15:07)

co,já mám lepší nápad,ty...Urážíš mě tím, jak tady drbeš o věcech co byly. Navíc si dost vymýšlíš. Nikdy jsi úroveň neměla, proto to nevydrželo, ale drbna jsi také nebyla. Tak se toho drž. Čau.

S. (Ne, 14. 7. 2013 - 15:07)

nic konkrétního.Nerozumím...Jestli chceš něco vysvětlit, zavolej mi večer, budu mít víc času, ale přestaň tady ze mě dělat blbce. A také ze sebe. Pavlačové drbny nemám rád.

Reklama

Přidat komentář