Reklama

Milenec a manžel

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

Nevím jestli je pí...Coura? Tak ty jsi fakt spodina.

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

Nestydím proč?
Tak to...No tak ty si fakt supr, musíš tu psát takové kraviny?!Do teď jsem to tu psal se starou a byla to celkem sranda.
Teď ji musím vysvětlit, že jenom blbě kecáš. Zdar.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

samozřejmě, že jezdí se...Nevím jestli je pí Dalíková coura, ale nervy má zcela určitě ze železa.

:-) (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

Nestydím proč?
Tak to...samozřejmě, že jezdí se starou.Vždyť ta coura mu i říká,co sem má psát. To je blbec, ne chlap.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

No pokud já vím tak ve 46 ...Nestydím proč?
Tak to budeš u vás na stanici atrakce, když rozbalíš ty moralistický řeči zbytek mančaftu
má o zábavu postaráno. Na rekondičák jezdíš sám nebo se svojí paní? Jestli sám tak nepovídej, že je to tak horký s tou věrností, dobře vím co se tam děje.

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Ale jdi ty Dalíku:)
Ty jsi...No pokud já vím tak ve 46 nejsem nejstarší, ale určitě patřím mezi ty největší (198cm,118Kg) to už by pro tebe neměl být problém drsňáku když z oboru.Mimochodem stydíš se za jméno?

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Jeden taky debilní Dalibor...To bude nejspíš stejná osoba:) Tady chtěl moralizovat, ale akorát se ztrapnil.

pozor (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Manželka měla pravdu jsi...Jeden taky debilní Dalibor psal na diskusi Abeceda zdraví. Také neuměl psát, čeština mu byla cizí, ale byl stejně vlezlý. Pořád chtěl někomu radit. Myslel si, že je léčitel. Urážel lidi, ale zároveň jim vždy přál hezký den. Takže to vypadá, že tenhle moula opravdu existuje. Uf, chudák jeho stará.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Ale jdi ty Dalíku:)
Ty jsi zřejmě nejstarší výjezďák V ČR o hasičině něco málo vím a s těma kecama který vedeš bys na žádné HS nevydržel, všichni kolem tebe by dávno umřeli smíchy. Kdybys mezi maníkama řekl o těch pohledech do očí byl bys odkecanej. A jestli hasič jsi je načase myslet na výsluhu, odsloužená léta na to máš.

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Nedělejte si z chudáčka...Manželka měla pravdu jsi fakt zahořklá stará baba. :-)
Na doktorce nesedím, jsem tady poprvé a myslím , že naposled.Nechal jsem se vtrahnout do diskuse když jsem četl jak tu nějaká žena psala že podvádí manžela jako by šla do krámu pro housky.To že tu někteří píší,že musím být paroháč a moje žena poběhlice aniž by mne a moji ženu někdy viděli, spíš vypovídá něco o nich než o mně.Já mám prostě tendenci spíš lidem pomáhat než jim ubližovat.Tady se to hemží, alespoň pro mne rúznými bizarními nadpisy , ale vmomentě kdy tu napíši že žiju obyčejný slušný život, tak zjišťuji že největší bizarnost jsem tady asi já. Omlouvám se za ten kostrbatý sloh , jsem přece jenom najivní hasič. Přeji všem hezké vánoce a hodně štěstí.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Díky, že se alespoň někdo...Kašli na ní, přeci se nebudeš vnucovat. Naopak nezájem většinou probudí zájem:)

Honza 24 (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Honzo, lásce neporučíš....Díky, že se alespoň někdo ozval. My jsme si to vyříkali hned - já jsem v podstatě díky tomu ani nezkoušel tlačit. Naopak já se stáhnul a ona mě vyhledávala. Zase jsem ji nezazdíval. Prostě nějakou dobu byla občas nenucená diskuze, když chtějí oba, tedy hlavně ona. Bez mého vlivu se to ale zlomilo. Ona je ted úplně jiný člověk než ten, kterého jsem poznal. Za čtvrt roku by vychladl každej,ne? (i když nechápu z čeho) Já ji nepronásleduji, opravdu ne.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Hasiči Dalíku kdepak tě máme? Je tu bez tebe nuda...nebo snad hasíš plameny vášně které jsi rozpoutal ve své ženě vášnivým pohledem?

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

spíš začíná dumat,...Hasič Dalík bude fiktivní postava nějaké neuspokojené, podváděné paní:)

:-) (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Jestli je hasič Dalík...spíš začíná dumat, jestli není pro smích i vlastní ženě.

Anebo se se Dalíková začetla do další kapitoly O statečném, věrném hasiči :-)).

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Jestli je hasič Dalík reálná figurka tak potěš koště:)
Nějak nepíše, asi je zahleděn do těch očí:)))

:-) (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

A ty bys tý jeho divil?
Já...proto mi nesedí, že to psal chlap.To by musel být vůl. A v tom případě nevěřím, že je mu věrná.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

taky mě napadalo,že Dalík...To mě napadlo taky, normálního chlapa takový keci ani nenapadnou:)

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

na Dalíkovi je vidět, odkud...A ty bys tý jeho divil?
Já teda ani omylem, mít doma tohle to chce mít hroší kůži- "zamilovaný pohled do hlubokých očí" to je bomba.

:-) (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Jestli je Dalibor paroháč...taky mě napadalo,že Dalík je vlastně podváděná paní,která ráda čte červenou knihovnu.Protože takový vůl snad ani neexistuje.

Reklama

Přidat komentář