Reklama

Milenec a manžel

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Před 20,30 lety když se...Dávám ti za pravdu, jednu takovou co tohle všechno umí mám doma, ale ten kdo ujel a totálně to podělal sem bohužel já.
Nic mi nevyčítá, ale nějak mám poslední dobou pocit, že se chce nějak moc líbit a asi to nedělá kvůli mě. Na tyhle stránky sem zabrousil abych věděl co se ženskejm motá v hlavě když na něco takovýho přijdou. Popravdě řečeno co jsem si přečetl tak doufám, že to co si myslím nebude pravda:(

Inez (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Jenom klid stará vačice,...Ale no tak Neroušku...omlouvám se za důvěrné oslovení, jinak mi to nejde z úst, bratr má pejska stejného jména a já toho pejska prostě miluju...a ty se jmenuješ jinak a normálně, použil jsi nick, tak se neurazíš. Pro většinu mužů je sice tragedie se oženit, ale když už tak učiní, vidím kolem sebe, že z toho strašlivého soužití, které je tou tragédií nechtějí ven. Je asi nějak pohodlné přijet z práce a mít teplou večeři, vyžehleno a uklizeno a padnout k bedně na gauč? Já si nestěžuji tímto, teplá večeře, vyžehlit a naklidit je pro mně to nejmenší zlo, není problém. Já jen, že při té tragédii je s podivem, že devadesát procent návrh na rozvod podávají ženy a o tom něco vím neb v tom pracuji a tím se živím.No nic, to je realita netřeba mi cokoli podsouvat, vím své. taky nejsem z mnaželství urvaná, je to instituce pouze pro děti, pro jejich zdravý vývoj, aby měli oba modely chování a oba vzory, mužský i ženský, když děti odrostou, nevidím jediný důvod, proč setrvávat v té šaškárně a prát smradlavé ponožky, žehlit košile a vyvařovat teplá jídla, přijít z práce, hodit nohy na gauč dát šampus nebo vermut a podumat kdy a s kým a kde je příjemnější a zábavnější. Já jsem ještě vdaná, tak se nebavím, děti velké, ale doma, tak ještě setrvávám , ale o pohodlném životě sním den o ode dne víc. Umím se o sebe postarat a nevím, nač samce mít. kamarádka mi říká, že jsem nevděčná, ale od ní to sedí, když je potřetí rozvedená, vychechtaná, vypadá o dvanáct let mladší než je, ... a žije na plné koule ve svých padesáti a má milence o dvacet let mladšího. Já jsem začala plodit a rodit o osm let později než ona, tak si musím počkat. Jinak plný souhlas, manželství je tragedie o pěti dějstvích pro ženu-práce, jesle nebo školka, nákupy, prádlo, a žrádlo, úklid a znovu dokola, obsah a smysl té pakárny jsem nepochopila a nejsem sama. Proto je padesát procent manželství rozvedeno. Asi jsem ve své mladistvé naivitě nepochopila, že děcko lze mít i bez samce.

z oboru (Po, 9. 12. 2013 - 20:12)

Jestli je Dalibor od...to by odpovídalo:) podle těch řečí co tady vedl. Velká škoda, že se odmlčel bylo to celkem sranda. Málem ho kleplo když sem tu napsal jak to chodí na rekondičních pobytech...

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Podle vás je...Před 20,30 lety když se chlap ženil tak si bral ženskou, která uměla většinou vařit, žehlit, prát třeba i něco ušít.Dnešní mladé běhny z toho umí lautr hovno.Jestli chceš vychovávat děti někoho jiného tak se klidně ožeň.Mám takovou perličku je to asi půl roku co kolega zjistil, že mu stará zanáši,měl s ní 3 spratky no a lidi jak jsou od přírody hodý tak si zněj ještě dělali srandu,že to poslední je celý on atd..Borec to nedal a nechal si udělat zkoušky otcovství, ukázalo se, že právě to poslední je jeho a ty první dvě ne.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Zase souhlasím. Muži by se... Jenom klid stará vačice, já rozhodně nefńukám jenom se koukám kolem sebe a vidím.Bohužel ženské dokáži svou sexualitu mnohem lépe ovládat a taky toho využít. Na kluky když to příjde tak nevidí, neslyší a chtějí jenom píchat a vy ženský to dobře víte, pak je celkem snadné si toho zoufalce omotat kolem prstu,

Leoš (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Zase souhlasím. Muži by se...Podle vás je manželství-spolužití pro většinu lidí tragedie. Umíte si představit, že by lidé v společnosti žili jako izolované atomy? A jak by se potom vychovávali děti?

žena 64 let (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Muži nejsou děvkaři,...Zase souhlasím. Muži by se neměli ženit. Když se o sebe umí postarat, potřebují ženu jen na sex a kvůli tomu se nepotřebují ženit.
Pro většinu žen je manželství také tragédie. Jen si to bohužel uvědomí pozdě.
Nero, nic si z toho nedělej, že jsi oběť. Aspoň ses poučil pro příště. Prosím hlavně nefňukej, to mužům nesluší.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 18:12)

Nero, souhlasím. Navíc...Muži nejsou děvkaři, spíš zmanipulované oběti.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 18:12)

Já jsem třeba nenašel jediný racionální důvod proč by se mněl chlap ženit. Já myslím, že pro většinu chlapů je manželství tragedie.

žena 64 let (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Věrná milující žena? Nic...Nero, souhlasím. Navíc život je krátký, tak si ho musíme užít:)). Naštěstí všichni muži mají v genech, že jsou děvkaři, tak je s kým užívat.

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

jenže to je normální....Věrná milující žena? Nic takového neexistuje. Všechny jsou prodejné coury. Mají to v genech.

Inez, (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Pěkně prosím, a co nechat...jenže to je normální. Tvůj objev tím pádem těžko zaujme. Ale nenormální je si myslet, že žena je věrná.

Inez (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Pěkně prosím, a co nechat Dalibora žít a hledět v klidu jeho ženě do hlubokých očích a kochat se její věrností a vrátit se k tématu...Dalibor nemá milence a jeho žena dle jeho soudu taky ne. Tady je téma o milencích, manželích, dobrodružstvích, románcích, občasném adrenalinu, nepopíšem radši o tom ???
Mám nový objev....

bývalý hasič (Po, 9. 12. 2013 - 13:12)

Tak buď se nám Dalík...Jestli je Dalibor od Buďejovic, tak tam jsem před dvěma lety jednomu kolegovi Daliborovi ošukal ženu. Moc chtěla. Vesnici raději přesně neuvedu. Jestli je tam odtud, tak ví.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 22:12)

pěkně změnil styl...Tak buď se nám Dalík odmlčel protože byl jako naivní žena odhalen(a) Nebo pokud je pravdou, že muž "hasič tvrďák Dalík" existuje je právě podroben výslechu(lampa fučíkovka mu pere do očí které jsou zvyklé hledět do plamenů)jak a co bylo na rekondičáku:)
To je mazec!

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 21:12)

pěkně změnil styl...Viď! Nejdřív v něm čte jako v otevřené knize, dlouhé pohledy, odpůrce promiskuity atd. a nakonec tu svou drahou, nikdy nepodvedou, jedinou na světě nazve tak hnusně "stará"

Buď nás tahal za nos nebo má bačkoru i bambulkou na hlavě:)V každém případě nešťastník.

hm.. (Ne, 8. 12. 2013 - 21:12)

Tak se nám z Dalíky...pěkně změnil styl vyjadřování:). Nejdřív milovaná bytost, hluboké oči, milující pohledy a nakonec "stará" a ještě mu přijde na nevěru na rekondičáku. To jsou změny :)).

ten Dalík! (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Tak se nám z Dalíky vyklubal vlastně proutník!

Inez (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Přijde mi, že se do...Ono se to otočilo trochu do srandy a myslím, že ti to Dalík potvrdí:)

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Ty hluboké oči jsem si asi...A o tom to je:)
Selanka, ale pod kontrolou? Já v životě mojí na nic nepřišel, ale ruku do ohně bych za to nedal. Osobně sem se setkal s tím co ženská umí právě u jedné takové "známosti" mimo domácí hřiště a to bych nepřál ani nepříteli. To byl mazec.

Reklama

Přidat komentář