Reklama

Milenec a manžel

Jinej Jan (St, 18. 12. 2013 - 19:12)

Protože se Ti tlačí semeno...Jestli jsem nebo nejsem schopnej sexu, to nevím. Ale přijde mi to absolutně nechutný !!!

tlak semene na (St, 18. 12. 2013 - 14:12)

Naštěstí je tlačení semene na mozek omezeno určitým věkem muže, jinak bychom zřejmě přišli o mnohé důležité poznatky a vynálezy. Tady zvířecí pudy mužům vyloženě škodí.

Jorga (St, 18. 12. 2013 - 10:12)

Proč bych se měl nechat...Protože se Ti tlačí semeno na mozek,ženskou nemáš a sexu nejsi schopen, začínáš blbnout,měkne Ti mozek.

Jinej Jan (Út, 17. 12. 2013 - 18:12)

Nech se vykleštit,nebudeš...Proč bych se měl nechat vyklešit?

Jorga (Út, 17. 12. 2013 - 09:12)

Tak to je pěkná...Nech se vykleštit,nebudeš potřebovat ženskou a tenhle problém nemusíš řešit.

Linda (Pá, 13. 12. 2013 - 23:12)

Tak to je pěkná...ano, já se před sexem koupu -je to nenormální?

jinej Jan (Pá, 13. 12. 2013 - 22:12)

To je od nátury. Čistotní...Tak to je pěkná blbost......... Vy se před každým sexem koupete? Protože jinak si to nedovedu představit. Musí to být prostě hnus........a to pro obě strany

Linda (Pá, 13. 12. 2013 - 17:12)

To je od nátury. Čistotní lidé voní a to všude. Proto my ženy kouříme a laskáme to, čím čurají chlapi a děláme to mnohé s láskou a rády a chlapy to rajcuje a většina jich to miluje a jsou to krásné chvíle. Pro vás co tady píšete zhnuseně nic, vy jděte koukat na televizi.

Jinej Jan (Pá, 13. 12. 2013 - 14:12)

Vyjadřuješ se jako ten...přesně takhle to myslím......Je to přece hnus.

Ivan (Pá, 13. 12. 2013 - 14:12)

To bohužel není trefa do...Vyjadřuješ se jako ten magor u nás ve fabrice.Když jsme s chlapama debatovali o sexu tak nám řekl:kluci,snad jim na to nesaháte vždyť ony tím chčijou.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2013 - 23:12)

z těmi motýli je to asi zbytečně složité, navíc sbírka motýlů by mošná potěšila ženy začátkem min stol. víš ty co pozvi ji na Loverator uvidíš že se jí bude odolávat těžko.
http://www.loverator.cz/produkty/loverator-topsecret-combo/

no, (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

Mám takovou zajímavou... pokud nemáš ty obrovské tropické někdy až hrúzu nahánějící motýly, pak si musíš vystačit s těmi menšími hravějšími, dynamičtějšími a kouzelníšími co lítají u nás.

jirka (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

mnn žádná tě nechtěla a...Mám takovou zajímavou sbírku motýlů, třeba.

Nelly (Po, 9. 11. 2020 - 15:11)

Jasmínko, to musí být u tvého partnera psychická nemoc a utrpení by bylo nekonečné, tak aspoň víš, že skončilo a nastává fáze vyléčení, která velmi, velmi bolí. Člověk se tím dostává do vyšší sféry pochopení života a lidí a tao zkušenost má člověku ukázat, že ne každý je jako my a máme se mít více na pozoru a hranice posunout blíž. Víš, jiná holka by ho už po prvním náznaku nakopla a byl by klid. Takové citlivé dušičky, co hodně nepravostí u druhých dovolí, musí pak trpět. Rozumíš mi? V tom hledej to ponaučení. Příště a i v jiných situacích si dáš pozor a nebudeš slepě důvěřovat, ale i prověřovat a vzpomeneš si na svou bolest a podobně nezodpovědného člověka odhalíš v zárodku a vybereš si to správného. Pokud takto pojmeš svou bolest a víš, proč jsi ji měla postoupit, už to taková bolest nebude, ale Tvé vítezství nad sama sebou. K týrání musí být vždy dva, jeden, co to dělá a druhý, co to snáší. Tys vyhrála holčičko...

Nelly (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Jasmínko, to musí být u tvého partnera psychická nemoc a utrpení by bylo nekonečné, tak aspoň víš, že skončilo a nastává fáze vyléčení, která velmi, velmi bolí. Člověk se tím dostává do vyšší sféry pochopení života a lidí a tao zkušenost má člověku ukázat, že ne každý je jako my a máme se mít více na pozoru a hranice posunout blíž. Víš, jiná holka by ho už po prvním náznaku nakopla a byl by klid. Takové citlivé dušičky, co hodně nepravostí u druhých dovolí, musí pak trpět. Rozumíš mi? V tom hledej to ponaučení. Příště a i v jiných situacích si dáš pozor a nebudeš slepě důvěřovat, ale i prověřovat a vzpomeneš si na svou bolest a podobně nezodpovědného člověka odhalíš v zárodku a vybereš si to správného. Pokud takto pojmeš svou bolest a víš, proč jsi ji měla postoupit, už to taková bolest nebude, ale Tvé vítezství nad sama sebou. K týrání musí být vždy dva, jeden, co to dělá a druhý, co to snáší. Tys vyhrála holčičko...

Nelly (Pá, 2. 10. 2020 - 07:10)

Jasmínko, to musí být u tvého partnera psychická nemoc a utrpení by bylo nekonečné, tak aspoň víš, že skončilo a nastává fáze vyléčení, která velmi, velmi bolí. Člověk se tím dostává do vyšší sféry pochopení života a lidí a tao zkušenost má člověku ukázat, že ne každý je jako my a máme se mít více na pozoru a hranice posunout blíž. Víš, jiná holka by ho už po prvním náznaku nakopla a byl by klid. Takové citlivé dušičky, co hodně nepravostí u druhých dovolí, musí pak trpět. Rozumíš mi? V tom hledej to ponaučení. Příště a i v jiných situacích si dáš pozor a nebudeš slepě důvěřovat, ale i prověřovat a vzpomeneš si na svou bolest a podobně nezodpovědného člověka odhalíš v zárodku a vybereš si to správného. Pokud takto pojmeš svou bolest a víš, proč jsi ji měla postoupit, už to taková bolest nebude, ale Tvé vítezství nad sama sebou. K týrání musí být vždy dva, jeden, co to dělá a druhý, co to snáší. Tys vyhrála holčičko...

Jiříku, (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

Já mu jenom radil, co má... mnn žádná tě nechtěla a na copak jsi ji lákal?

Anastázie (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

To bohužel není trefa do...Jane, chudáčku, to je mi tě opravdu líto a copak ti připadá chutné?

jinej Jan (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

sex je úžasná...To bohužel není trefa do černého.....přijde mi nechutný strkat části svého těla do jiného těla. Nebo se těchto částí jenom dotýkat.....

jirka (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

Jirko, Jirko,styď se!!! Se...Já mu jenom radil, co má zkusit, když je to pro něj tak nechutné. Jinak jsem v této oblasti teoretikem, pač mě ještě žádná milenka nechtěla.

Reklama

Přidat komentář