Reklama

Milenec a manžel

Nina (Pá, 23. 8. 2013 - 15:08)

Můj manžel zaměstnal...Pokud ji má jen na sex a nic nenaznačuje,že by k ní odešel,tak je to jen tzv. bokovka,kterých mají někteří muži v životě několik.Zatni zuby a vydrž on se jí časem nabaží a bude pokoj.Pokud budeš dělat scény riskuješ,že k ní odejde.Někdy je lepší dělat hloupou!!!

Debbi (Čt, 22. 8. 2013 - 21:08)

Můj manžel zaměstnal svojí milenku jako svojí podřízenou. Pořád , že je na to sám a že to nestíhá . Mě tam nechtěl a najednou přišel s tím, že si někoho najde do práce a hup byla tam ženská, kterou znal několik let . Nejlepší je na tom jak po něm v práci leze. Nevím jestli mám plakat nebo se mám smát. Vím, že ho ta ženská využívá.

Linda (Čt, 8. 8. 2013 - 10:08)

Jindro, tak to je uragán a...To je pěkně napsané. Souhlasím s tebou. Také jsem se dlouho trápila(15 let) až jsem si řekla a dost! Teď co už rok chodím u nás na erotické masáže jsem vyrovnaný člověk a žádné výčitky si nepřipouštím. Život jde dál. Proč bych se měla celý život trápit!

Erin (Čt, 1. 8. 2013 - 15:08)

Já jsem za den měla 5...Jindro, tak to je uragán a síla...pět mužů za den a ještě manžela navrch. Moc mi nesedí, že sis léčila krizi v manželství sexem v tak bohatém rozsahu a následně sexovala týž den s mužem, to si odporuje, ale nikdy nesoudím nikoho, neznám pohnutky a okolnosti a svým způsobem ti hodně rozumím. Krizí v manželství jsem totiž prošla a na rozdíl od tebe ne malou, ale velikou a dlouhodobou a kdyby toho času nebylo bývalého milence, nevím, jak bych to zvládla. Náplastí na bolest ve vztahu je podle mně jedině jiný chlap. A klidně mně za ten názor kamenujte. Lepší než sedět doma a brečet nad podrazem manžela a trýznit se je přečkat největší bolest s někým jiným, nedovolit myšlenkám bloudit kde nemají, ty rány na duši se hojí pak snáz a rychleji. A žádný chlap na světě nestojí za to, aby se kvůli němu žena roky trápila a schla-abych byla spravedlivá- ani žádná žena za to nestojí. Žijeme jednou.
Můj vztah doma po krizi už je jiný než býval a provždy jiný bude. Moje důvěra je pryč, ale jsme si na druhou stranu kvit a tak se dá žít. Moje zkušenost je, že trojúhelník ve vztahu může vše zničit, čtyřúhelník může být přechodným obdobím na cestě ke zklidnění a třeba i možnosti spolu dál žít, i když v jiné rovině než předtím. Kdoví...asi jak kde...

Jindra (Čt, 1. 8. 2013 - 14:08)

Já jsem za den měla 5 mužů, nakonec manžela a v pohodě. Bylo to v mládí. A pokaždé silnější vyvrcholení. Vzrušovalo mě čím dál více, když se do mě udělal další. Doma to pak byla vichřice, manžel nechápal, od té doby se to ale neopakovalo. A od té doby jsem nebyla nevěrná. Tenkrát jsme měli menší krizi a já si během dne léčila nervy sexem. Ale bylo to poprvé a naposledy.

ludra (Út, 30. 7. 2013 - 20:07)

oprcejte mne dam si taky vystrikat dirky a treba i otehotnim chci to moc od vas

Erin (Út, 30. 7. 2013 - 20:07)

za tuhle cenu bych dítě nechtěla. Vdávala jsem se z lásky a nebylo mi jedno s kým dítě budu mít. Chtěla jsem ho se svým mužem. Výhradně. Proto jsem si ho vzala. Máme dvě a já to považuju za dar od života. Mít dítě tak, že se nechám naprcat s prominutím od někoho, aby tedy bylo, to není můj styl. Dlouho jsem navíc byla manželovi věrná, řadu let, namlouvala si, že se něco změní. On už o mně nestál a já ještě o něj ano. Dnes je to jiné. Nemáme spory ani hádky, na lásku doma jsem rezignovala, neberu to jako důvod k rozvodu-mám žít bez lásky vdaná nebo bez lásky rozvedená? S mužem jsme kamarádi, s tím druhým jsem to z popsaných důvodů skončila a život jde dál. Nemá cenu se trápit tím, co změnit sami nemůžeme. Nejsem ale ještě ve věku, kdy bych chtěla bez lásky dožít, takže milence nevylučuji, už nevidím moc důvodů si něco odpírat, na to je život opravdu příliš krátký.

Luboš (Út, 30. 7. 2013 - 19:07)

takovým ženám fandím!!!...Máš pravdu . Taky jsem 2x vypomohl spolužačce , kterou manžel nedokázal 3 roky oplodnit . Dnes jsou oba šťastní .

Petra (Út, 30. 7. 2013 - 19:07)

Máš pravdu . Můj manžel...Ještě něco ti k tomu napíšu. Myslím, že to pořád dokola píše jedna osoba, aby "šokovala".
Protože normální žena kdyby chtěla dítě, nesouložila by 3x denně s manželem. A kdyby tolik toužila po dítěti, tak by se nechovala jako debil, ale šla by s manželem do poradny.

Petra (Út, 30. 7. 2013 - 19:07)

Máš pravdu . Můj manžel...Sabino, co budeš dělat, až tvé děti budou potřebovat dárce orgánů?
Věř mi, že se s tím denně pracovně setkávám a nechápu, kam jste daly mozek.

Sabina (Út, 30. 7. 2013 - 13:07)

takovým ženám fandím!!!...Máš pravdu . Můj manžel je sexualně výkonný / v průměru 3x denně / , ale nedokázal mě 3 roky po svatbě oplodnit . Milenec to dokázal vždy v prvním cyklu . Mám dvě nádherné dcery a navíc nemusím teď brát antikoncepci . Touha po dětech zvítězila nad morálkou .

Žárlivost (Út, 30. 7. 2013 - 12:07)

do vztahu nepatří.No,on byl asi svobodný a myslel to s tebou vážně,proto žárlil na tvého manžela.Oni si ti chlapi neuvědomují,že tím víc ubližují a to především sobě.Ty jsi hledala,čemu se ti doma nedostávalo,to tak neber,že jsi za to byla potrestaná.

Erin (Út, 30. 7. 2013 - 11:07)

Mně Bůh potrestal za bokovku. Tak dlouho jsem byla nešťastná, že si mně vlastní muž nevšímá, že jsem mu lhostejná po těch dvaceti letech manželství ( a já jsem o něj dlouho stála ), až se něco zlomilo, já se s jedním svým ctitelem zapletla, začátky krásné, nicméně se z něj vyklubal žárlivec, který mně chtěl vlastnit a postupně zničil podezíráním a rýpáním všechno, co mohlo dvěma zkrásnit život. Jsem sice vdaná, ale opět sama, poučená, občas smutná, občas nad věcí, ale v hloubi duše s vědomím, že láska a všechno, co k ní patří, je něčím, co podvědomě hledáme, když to doma nedostáváme, po celý život, bez ohledu na věk...

Jan (Po, 29. 7. 2013 - 22:07)

Máš pravdu , taky jsem se...Manžel o tom ví?

Petra (Po, 29. 7. 2013 - 22:07)

takovým ženám fandím!!!...Jsi dárce kostní dřeně?

jara (Po, 29. 7. 2013 - 19:07)

takovým ženám fandím!!! Když manžel nemůže, může někdo jiný !!A tak to má být...máme si pomáhat !!! Jsem pro !!!

??? (Ne, 21. 7. 2013 - 20:07)

Proč to píšeš pořád dokola?

táňa (Ne, 21. 7. 2013 - 18:07)

Mám 3 děti s milencem ....Máš pravdu , taky jsem se nechala oplodnit 2x milencem , když to manžel 2 roky nedokázal .

Linda (So, 20. 7. 2013 - 12:07)

Mám 3 děti s milencem . Manžel mě nedokázal oplodnit 2 roky po svatbě. Myslím si , že jsem jednala rozumně.

Helena (Pá, 19. 7. 2013 - 13:07)

Mám 2 dcery se sympatickým...Jsem spolužačka Ivany Zemanové rozené Bednarčíkové . Taky se domnívám , že v klidu čeká , až se Miloš Zeman po častých virozách uchlastá . Protože umí Ivana francouzsky , pravděpodobně se odstěhuje do Genevy , kde se ji vždycky líbilo a bude si užívat Zemanových korupčních peněz .

Reklama

Přidat komentář