Reklama

Milenec a manžel

Jana (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

No ono to vlastně vzniklo mezi námi vlastně, jako zkouška našich drahých poloviček a jejich odolnosti. To, že se to trochu vymklo, je věc jiná, i když docela příjemná. Pochopitelně jsme napřed našim drahouškům sehrály tak trochu scénu, že se jim moc věřit nedá. Nu nakonec, který chlap odolá svodům, zvláště když se mu nabízejí. Nyní si myslíme, že je zaměstnáváme natolik, že na další svody jim čas moc nezbývá. Nakonec, ale kdo ví, co přinese čas.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Je, ty taky na všechno skočíš.

Jana (Ne, 5. 1. 2020 - 11:01)

Trochu z jiného soudku, i když to má se vlastně jedná o totéž. Před půl rokem jsem potkala kamarádku s dětství. Jednou jsme měly takový rozhovor o sexu a nějak nás napadlo, že si navzájem svedeme své drahé polovičky. Od nápadu jsme přešly k činu a podařilo se nám to prakticky v jednom dni. Pánové o naší domluvě netušily a nám se tato hra docela zamlouvala. Na začátku listopadu jsme se s kamarádkou domluvily, že uděláme společné posezení s našimi manžely. No jejich překvapené výrazy, když jsme se dohromady sešli, docela stáli za to. Jelikož jsme to pochopitelně nikdo nakonec nechtěl ukončit, tak jsme se dohodly na hromadném pokračování. Tak se nyní setkáváme ve čtyřech a myslím, že je to nádherné zpestření.

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Není nad to být druhý. Do manželky se při odchodu z práce udělá milenec a já ji doma doplním a dodělám.

luci (Ne, 5. 1. 2020 - 23:01)

Rozumný přístup , ten můj občas jiným mužům hrátky se mnou umožní a je v pohodě . Když mne připustí mladým klukem , tak říká že budu hezčí a že mi to s tím hřebečkem slušelo -

Letec Meresjev (Ne, 1. 3. 2020 - 09:03)

Tak to je ten tvůj starej kokot a nebo pasak.

luci (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Kandaulista .

Chopin (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Souhlas

Fero (Po, 30. 12. 2019 - 10:12)

Dívám se sem po sedmi letech, nějak diskuse pohasla. Občas se tu vyskytl zajímavě duchaplný příspěvek.......

ale (St, 8. 11. 2017 - 16:11)

mě udivuje,že se otec s...dá. Ty jsi strašně naivní, Dokulilko.

Tak (St, 8. 11. 2017 - 13:11)

povahy se mohou dědit. jsem...mě udivuje,že se otec s tímto své dceři vůbec svěří.Většinou takové věci tají a o to horší,že to až tak často střídal.Stejně o tom mamka musela vědět,jen byla potichu.To se utajit dlouhodobě ani nedá.

barbora (St, 8. 11. 2017 - 10:11)

Ahooj,

již mám dole přes 20kg díky tomuto online kurzu, který chci všem osobně doporučit : https://www.perfectuni.cz/fitness-a-krasa/111-zdrava-vyziva-a-hubnuti.html

tak jo (St, 8. 11. 2017 - 10:11)

nevím co jste zdědila po otci, ale zřejmě on ani Vy určitě nedostatečné znalosti z mateřského jazyka.

nevěrná (Út, 7. 11. 2017 - 12:11)

povahy se mohou dědit. jsem jediné dítě svého otce, takže jsem jako jediná mohla zdědit jeho horší vlastnost. celí život maminku miloval a nikdy by ji neopustil a neopustil ji ani v nejhorší době jejího života. celý život ale běhal za jinýma. neměl jednu dlouhodobou, vyhledával známosti na jednu noc.vystřídal jich i deset za měsic. byla jsem jediná komu vše řekl.a já chápala jeho a on mne. dnes mi chybí člověk se kterým si o tom mohu otevřeně promluvit a neodsoudí mně a nebo nepomluví. u mužů jde o hrdinství a mi ženy jsme za kurvy.

šikulka (Po, 6. 11. 2017 - 15:11)

obě jsou spokojený.

a proč? (Po, 6. 11. 2017 - 14:11)

jsi bezcitná mrcha a taky na...a co když totéž dělá nějaký nevěrný manžel? V nějakou hodinu stříká do milenky a za dvě hodiny do manželky.

Jana (Po, 6. 11. 2017 - 09:11)

Jsem na tom stejně bylo to s...Jsi šikovná. Jsou tu blbý.Fandim ti.

mrdači z komand (Ne, 5. 11. 2017 - 21:11)

A když to samé dělá...Když to udělá chlap také jako stejném kripl jako ta ženská.

Laura (Ne, 5. 11. 2017 - 20:11)

jsi bezcitná mrcha a taky na...A když to samé dělá chlap, je také bezcitný mrch??

otřes (Ne, 5. 11. 2017 - 20:11)

jsi bezcitná mrcha a taky na tebe časem dojde. Později skončíš sama a nikdo si tě nebude vážit! Chudák manžel.

Reklama

Přidat komentář