Reklama

Milenec a manžel

Jan (Čt, 9. 7. 2015 - 17:07)

Holky, může být z...Jo,jo hlodání je velké.....vždyť se nic nestane a pokud manžel není žárlivý, můžeš mít 3ku...
Pokud by to manželka navrhla, byl bych pro ....!

A (Út, 5. 5. 2015 - 10:05)

Holky, může být z...já mámpocit,že je to pouze vymyšlené,hi,hi.Fantazii máš ale dobrou.

Helena (Út, 5. 5. 2015 - 00:05)

A proč chceš pokračovat? Něco ti v manželství chybí? Na druhou stranu, pokud by se to provalilo, tak už nezáleží na tom, jestli se to skončí u jednoho úleti či nikoli.

Eva (Út, 5. 5. 2015 - 00:05)

Holky, může být z manželova kamaráda milenec? Proč se ptám, trochu jsme na čarodějnice oslavovali a manželovu kamarádu ujel poslední spoj. Tak jsme mu nabídli přespání u nás. Tchyně hlídala malého a tak jsme doma ještě trochu popili a pak si šli lehnout. Vzhledem k tomu, že nemáme doma víc postelí, tak jsme se dohodli, že si lehneme dohromady. Máme postel ve výklenku a dohodli jsme se, že já si lehnu k jedné straně, za mne manžel a pak kamarád. Jenomže manžel nějak vy tvrdl a zůstal ležet u kraje, takže jsem si lehla za něj a vedle kamarád. Tak jsme i usnuli. Po nějaké době jsem ucítila na sobě něčí doteky. Původně jsem si myslela v rozespání, že je to manžel. Ale nebyl. Chtěla jsem se bránit, ale jestli se někdo v takové situaci octnul, tak ví, že to je dost těžké. Takže kamarád využil příležitost. Nebudu popisovat průběh, ale dokážete si představit, když máte vedle sebe spícího manžela a chtivého kamaráda. Ráno se mi sice omluvil, ale zároveň navrhl, že by jsme si to mohli o samotě zopakovat. řekla jsem mu, že asi upadl, ale zároveň ve mě hlodá takový divný pocit, ve kterém v duchu připouštím možné pokračování.

kalhotkyn (Ne, 3. 5. 2015 - 13:05)

Nemám sex už 6 let a tak nosím kalhotky ze second handů.Onanuji v ženském prádle.Rád bych na to našel fetišistku.Existuješ?Kont.:720362366

potkají (Čt, 27. 6. 2013 - 11:06)

Jsi kráva, Víš to? Já to...se dvě krávy (já si to myslím o tobě a ty si to myslíš o mě) a jedna povídá té druhé.
Ty se máš o tebe ještě někdo stojí.
Já už jen žeru a seru.
(jen abys ses v tom vyznala - poslední řádek je o tobě). A zase mi něco napiš. Baví mě to ty nicku.

čau (Čt, 27. 6. 2013 - 10:06)

jak se máš? Už tě...Jsi kráva, Víš to? Já to vím :))

ahoj (Čt, 27. 6. 2013 - 09:06)

Ty už navštiv konečně...jak se máš? Už tě podojili? Milenec je skvělý, manžel také. Co víc si můžu přát. Psychiatra vyhledej ty. Nebo už ho navštěvuješ? Nejsem žádná bývalá milenka.
Jsem současná milenka i manželka a hodně mě to baví. Tak si také někoho k sobě najdi a neotravuj lidi které ani neznáš. Jsi paranoidní. Ale to ty víš. A nebuď smutná. On se nějaký trouba právě k tobě najde. Tak šťastný lov.

! (St, 26. 6. 2013 - 21:06)

jsi kráva Víš to? Já to...Ty už navštiv konečně psychiatra. Že jsi paranoidní bláznivá ženská, která vidí za příspěvkama bývalou milenku svého muže, ví plno lidí na doktorce. Abys tomu rozumněla-že jsi kráva, ví zase ostatní tady.

Jitka (St, 26. 6. 2013 - 19:06)

My jsme měli krizi a to velkou loni, provalila se na něj nevěra a nemůžu mu odpustit, ne to, že mi zahnul, ale neměla jsem se to nikdy dozvědět.Přitom to proběhlo dost daleko od domova a při trošce opatrnosti nás toho mohl ušetřit. Je fakt, že se omlouval, snažil se, hezky se ke mě choval...ale dostalo mě to na kolena.
Za tu dobu co jsme spolu jsem mu nikdy nebyla nevěrná až teď, nejsem na to pyšná, ale je to tak pěkné, že se toho nechci vzdát. Milence znám už hrozně dlouho a vždycky to mezi námi jiskřilo, ale nikdy k ničemu nedošlo až teď a to mě taky dostalo, ale ne na kolena, ale do kolen. Navíc nejde jen o sex(ten je skvělej) ale je mi s ním hrozně fajn a začíná mi to přerůstat přes hlavu. Vídáme se tak 2x týdně zásadně když není můj muž doma, ale v práci, dělá 24hod. tak to není problém.
Nechtěla jsem se mstít nebo něco vracet, ale přestala jsem mít výčitky a tak nějak se to sešlo a stalo se. Denně si pokládám otázku co dál, vzdát se toho nechci a ubližovat taky ne...prostě dilema.Tak to nechávám volně plynout, ale je mi jasné, že to tak dlouho nevydrží. Všichni se společně známe, bydlíme ve stejném městě, máme společné známe.Ach jo.

Hano 50 + (St, 26. 6. 2013 - 17:06)

Já s tebou souhlasím.Sice...jsi kráva Víš to? Já to vím

Hanka (St, 26. 6. 2013 - 14:06)

Chce se mi ze všeho blejt,...Já s tebou souhlasím.Sice bych to napsala slušeněj se nerada vyjadřuju sprostě,ale v celku máš pravdu.
My ted doma procházíme asi tou největší krzi a stejně mě neláká dělat s manžela debila i přesto že on ho ze mě udělal.Když budu chtít zahnout tak to bude konečná stím že odejdu.Ale na to sem moc čestná nebo jak to nazvat.Dívat se někomu do očí tulit se k němu s vědomím že zněj dělám troubu to ne.

vocassoidka (St, 26. 6. 2013 - 14:06)

Chce se mi ze všeho blejt, nenávidím kurvy ale ani kurevníky. Je mi líto vašich manželů(manželek, jsou za debily, píštet, že je to s nima fajn, že uklízí, nosí peníze, je inteligentní a citlivý, stará se o děti a ta kurva mu mezitím vymrdává s nějakým trotlem, ketrý se neumí ani podepsat ale hlavně, že má veeeelikánskýho ptáka a krásně ji šuuukááá. Sobeckost až na půdu. Proč si o tom, že tě pálí dobré bydlo s maželem nepopovídáte jako dospělí lidé? "Hele podpantofláku, jo, jsem spokojená, jak pracuješ, uklízíš atd, ale mě nějak svrbí kačena a ty ho máš malýho, takže vymrdávám s jedním blbečkem, co mám maxipéro. Za a vás poěle do prdele a vám zbyde jen náčelník Velké Péro, budte bez peněz, doma bordel, rodiná a přátelé vás odvrhnou a nakonec i Maxipéro vás odkopne, najde si někoho nového. Za b bude mu to jedno, tak pak neřeknu ani slovo, je to debil z přesvědčení. Teď se jdu z tho vyzvracet.

Hana (St, 26. 6. 2013 - 13:06)

Docela by mne zajímalo, co žene ženy do cizích náručí, když mají doma chlapa, který jim vyhovuje. Já jsem si to dlouhá léta u sebe nedovedla ani představit. Před necelým rokem jsem potkala někoho, kterému jsem podlehla. Nejsem na to moc hrdá, ale na druhou stranu mi tento člověk přinesl trochu nový pohled na život, již jenom tím, že jsem začala o sebe dbát. To se odráží na druhou stranu i pozitivně v mém manželství, třeba i tím, že si mne manžel všímá více než předtím.

renda (St, 7. 1. 2015 - 23:01)

Manžel 12/3, milenec 15/4.

Tyto pinďourky mi sedí.

Bětka (St, 7. 1. 2015 - 23:01)

Jani, buď jsi chlap, nebo se...Souhlas, taky nesnesu dva v jeden den.

anonymní (St, 7. 1. 2015 - 21:01)

ano velice se mi to líbí...Jani, buď jsi chlap, nebo se chlubíš blbostí. Já jsem manželovi občas nevěrná, ale že by mne toto naplňovalo, to rozhodně ne.

Jana (Po, 5. 1. 2015 - 20:01)

ano velice se mi to líbí když mě za jeden den vystříkají dva muži

Lenka (Po, 5. 1. 2015 - 18:01)

Doufám, že o víkendu budu...Ahoj, konala jsi ?? jaký to bylo

Dana (St, 10. 12. 2014 - 21:12)

A tohle je ten...Doufám, že o víkendu budu konat!

Reklama

Přidat komentář