Reklama

Milenec a manžel

Pravnik (St, 21. 12. 2005 - 02:12)

"V práci to vždy všichni věděli, i když poprvé šlo o vdanou holku. Ale u ní to chápali, protže doma měla (stále má) despotu a všichni jí radili rozvod. Mě to nikdo nevyčítá, protože jsem jednak přímým nadřízeným a druhak syn majitele firmy, takže pokud to někdo řeší, tak leda nějakou šuškandou což mě moc nezajímá, osobně nemám co skrývat, navíc se všemi sedím v jedný kanceláři a nejsem z těch, kteří by si hledali milenky z pozice "moci", vždy to tak nějak časem vyplynulo.NATO:Nemam komentar k tomu, cos napsal ohledne jinych vztahu, manzelky atd., protoze to je vami dvemi a ani to nejblizsi okoli stejne nikdy nevi, co se mezi partnery OPRAVDU deje.Ovsem tvuj komentar, vyse citovany, je vskutku smesny a absurdni. Uvedom si, ze coby majitel firmy (ci jeho syn) jsi vuci vsem zamestnancum VZDYCKY A STALE v mocenskem postaveni a to, cos napsal svedci bud o tve nezralosti, nebo totalni naivite.Ver tomu, ze za to, co provadis, by vase firma, byt v zahranici, mohla byt od zhrzene milenky souzena k mnohamilionovym odskodnym za tve zneuziti svoji pozice.Mas velke stesti, ze jako podnik existujete ve zdejsim bordelu, kde jak legislativa, tak i mysleni lidi je jeste ponekud pozadu za ostatnim (civilizovanym) svetem.

NATO (Út, 20. 12. 2005 - 23:12)

to karin: máš pravdu empatií netrpim a to jestli si dnes už téměř bývalá manželka něco vyčítá mě upřímě nezajímá. Měla čtyři roky na to, aby si uvědomila, kde dělá chybu, mockrát jsme to řešili, nezměnilo se nic. Dva roky po prvních problémech (čtyři roky od svatby) jsem se to snažil řešit...marně. Jsem sobec ano, ale svůj život žiju jen jednou a nehodlám ho celej "pronasrat" vedle člověka, kterej je svou leností a laxností uplně někde v jinym světě než já. A neboj se, každou ženskou kterou jsem měl jsem miloval, to jestli to vydrželo nebo ne, nezáleželo vždy na mě. Akorát manželce jsem dal asi víc možností něco se sebou dělat, než jiným...k ničemu. Každej chlap nemusí nutně zahnout, ale jistota partnerem ve vztahu je ta největší chyba.to ella: No měl jsem asi patnáct partnerek za život, ne z každou to bylo na vztah. V práci to vždy všichni věděli, i když poprvé šlo o vdanou holku. Ale u ní to chápali, protže doma měla (stále má) despotu a všichni jí radili rozvod. Mě to nikdo nevyčítá, protože jsem jednak přímým nadřízeným a druhak syn majitele firmy, takže pokud to někdo řeší, tak leda nějakou šuškandou což mě moc nezajímá, osobně nemám co skrývat, navíc se všemi sedím v jedný kanceláři a nejsem z těch, kteří by si hledali milenky z pozice "moci", vždy to tak nějak časem vyplynulo.to Adela: no to je celkem síla, ale zase tolik viny bych si nedával, myslim, že pokud odchází od manželky, tak to nebude jen tvojí vinou, zřejmě tam už dýl něco neklapalo a tak prostě pálí mosty bez ohledu na důvod. Pokud je nějakej problém a nejeví se řešení, tak je to asi nejlepší co mohl udělat a i když jsi psala, že má děti, tak bych se zachoval stejně. Třeba si po čase oba uvědomí, že udělali chybu...a nebo taky ne. A taky se časem ukáže jak moc ho máš ráda ty a jestli ti stojí za to, kvůli němu opustit manžela, nebo jestli to byl jen úlet, kterej radši při hrozícím problému utneš...?

Adéla (Út, 20. 12. 2005 - 08:12)

Nato:Tak přítel řekl manželce, že chce být se mnou. No a ta se samozřejmě sbalila a pomalu se stěhuje. Prý počká kvůli dětem po Vánocích, ale když se prý neumí rozhodnout on, tak že to rozhodnutí udělá sama. Je mi z toho hrozně zle, protože vím, že je to kvůli mě. Ale na druhou stranu jsem mu já nikdy neslíbila, že se rozvedu. Ano řekla jsem mu, že bych s ním chtěla být, že ho miluju, ale taky to, že to zatím nejde a ani nevím jestli to kdy udělám. Asi mi nikdy za tu dobu co jsme spolu nedošlo, že mě vážně asi hodně miluje. Prostě jsem tomu nevěřila, že by dokázal spálit mosty a odejít. Tvrdí mi, že si na mě počká.

Ella (Út, 20. 12. 2005 - 08:12)

NATO, mě by zajímalo, kolik jsi měl mimomanželských vztahů, můžou se vyjádři i jiní. Seznámila jsem se s mužem, který je ženatý a celé manželství služebně pryč. Měl za těch 17 let asi dvanáct milenek, vždy vztyhy, žádné jednorázovky. Chlap, který býbá doma by to možná ani nestihl, nebo ano? Přijde vám ten počet hrozný? Fakt mě to zajímá.A další věc NATO, ví se to v práci, že ty a tamta a předtím ty a zase jiná? Mě toto dost vadí, že v práci by to na mě asi každý hned věděl, je to sice pokrytecké, ale jsem raději, když to nikdo neví.

karin (Po, 19. 12. 2005 - 21:12)

Nato:přesně takovou odpověď jsem čekala:-)neboj,nejsem naivní ženuška,kterou nenapadne že by jí její muž mohl zahnout:-)ale nesuď každého chlapa podle sebekaždý má v sobě potřebu být nevěrný a každý zahne,toť tvůj pohledpokud si vodíš milenku domů a myslíš si že to s tvojí ženou nic nedělá,si hodně mimo ty,asi nejsi moc empatický člověk že?píšeš jako kdyby si přišel na podstatu bytí a jakmile má někdo jiný názor tak ho smeteš,ty seš ten přezkušený,ale ono to nefunguje všude stejně a s tím,jak popisuješ svoji situaci,nevypadáš jako člověk,který by chtěl do vztahu investovat na úkor sebe byť jen dočasně,proto tak soudím.

NATO (Po, 19. 12. 2005 - 21:12)

to karin: Jo ještě...je hezký, jak věříš sama sobě, otázkou je jestli podobně můžeš věřit i svému mužíčkovi...ono totiž kecá se to všem dobře, ale když přijde tvrdý na tvrdý, tak je vše uplně jinak...

NATO (Po, 19. 12. 2005 - 21:12)

to j.: Díky taky tě mám rád.to karin: Teď jsi mě odhalila, neříkají ti náhodou Doňa Mimoňa...?to Adéla: No já to jako sport rozhodně neberu, možná jsem to jen blbě napsal a vyznělo to jinak. Prostě jsem tím chtěl říct,že v dobách kdy to bylo doma s manželkou nahnutý a já už věděl, že to nemá smysl, byli v práci holky, který o mě hodně stáli a pro mě nebylo nic jednoduššího, než si s jednou něco začít. Pak to skončilo, ona odešla z práce, chvilku jsem byl "sám" a tak jsem si tam našel zase jinou...nebo ona mě :-)? Moje současná přítelkyně (záměrně nepíšu milenka), je taky z práce a jsme spolu skoro rok, aniž bych si hledal nějakou jinou a něco si dokazoval. Prostě jsem tím jen chtěl říct, že bejt v kolektivu samejch bab (u tebe naopak) je celkem dobrý na jednoduchý seznamování se a případnej mileneckej vztah pokud o nějakej člověk stojí.

karin (Po, 19. 12. 2005 - 20:12)

adélo: jak to tak pročítám, moc NATA neposlouchej,to je člověk, kterej, soudě podle jeho příspěvků, bude zahýbat i své současné milence.Pokud je ve tvém vztahu k manželovi aspoň špetka naděje, začni hledat o co jste přišli už teď.Určitě seš otevřená ženská,tak mu řekni v čem by se měl změnit co ti chybí a ať ti řekne co postrádá on. S milencem,to víš, taky dojde jednou na stereotyp a váš vztah se změní. samozřejmě to může být super chlap, se kterým můžeš prožít fajn život,ale to není jistý. Tak prvně to zkus pořádně prověřit doma, ať pak nelituješ.Ivo: trošku si pleteš pojmy a dojmy. Tady tě nekritizují puritání, jen si zapomněla na to, že tvoje nevěra se týká i tvých blízkých,kterým by to určitě ublížilo, kdyby se o tom dozvěděli.Takže pokud by ti to tvoje rodinka,tedy manžel schvaloval proč ne,ale prostě někoho podvádíš a to je,co tady všem vadí.jinak si můžeš nechat do sebe nastříkat celou armádu a všem puritánům to bude jedno.Jsem 20 let vdaná,můj manžel o mě pořád stojí,píše mi romantické sms. Není to samozřejmě vášeň co na začátku,ale svého muže si natolik vážím,že bych ho nepodvedla.Mám asi to štěstí nebo je to naší povahou či životním stylem, že prostě nemám potřebu mít někoho jiného.Samozřejmě jsme překonali několik krizí,ale je to i o silné vůli. Ono je lehké podlehnout svým potřebám jak píše iva,ale mé štěstí končí tam,kde začíná neštěstí druhého.

Adela (Po, 19. 12. 2005 - 09:12)

NATO:Víš, já to neberu jako sport. Nemíním si hledat ani vybírat někoho jiného. Já na to nemám, abych se stále klepala strachy co bude. Pokud by to někdy s přítelem skončilo, tak se vrátím k manželovi a budu se snažit najít to co se nám ztratilo.Jinak s přítelem se to tak nějak ustálilo a je fajn. Sice se moc nevidíme, ale když jo, ta je nám super. Teď jsme spolu byli v sobotu v noci pařit a prostě perfekt. Akorát, že můj ranní návrat domů už nebyl moc slavný. Moc se to doma manželovi nezamlouvalo. Ale to bude zase fajn.

NATO (Pá, 16. 12. 2005 - 23:12)

to Adela: No to jsem si už mockrát říkal, co se stalo, že všechna láska a vášeň z toho vztahu vymizela, kde a kdy se to stalo a proč? Prostě holka hrozně zlenivěla a myslela si že ten blbej papír z radnice znamená, že mě má nadosmrti, ale že sama se už nemusí nijak snažit. A teď v tý letargii žije v setrvačnosti dál, aniž by si uvědomovala, že jsme už skoro rozvedeni...nechápu. Pokud se s manželem máte ještě trochu rádi, tak to možná má smysl, ale obávám se že už to není láska, ale zvyk. Jen si vzpomeň na koho po večerech myslíš, když jsi v práci s kým by jsi tak chtěla zrovna být a co dělat...je v těch představách manžel? pochybuju :-). Ale psala jsi, že už i s milencem je to takový na hraně, takže si budeš muset v práci z těch chlapů vybrat někoho jinýho, psala jsi, že jich tam je dvacet, tak to už je celkem solidní výběr ne :-)? Já nebýt práce, tak bych se k milenkám taky tak lehce nedostával :-).

Tom (Po, 12. 12. 2005 - 13:12)

Milý jmenovče, co dodat k tvému příspěvku? Máš zhusta z tvého úhlu pohledu pravdu a myslíš to bezpochyby dobře, ale to mysleli Max, Engels i Lenin v jádru taky. Jenže tak to prostě nefunguje.

Tom (Po, 12. 12. 2005 - 12:12)

Ahoj holky,ctu si tady vase prispevky a z nekterejch mi je docela smutno.Je fakt,ze nemam takouvou zkusenost jako vy,dlouholety manzelstvi,ale stejne nechapu,jak se nektere z vas muzou uzivat jistoty,co vam manzel dava doma a zaroven to nejhezci,vasen davat nekomu,kdo si to treba vubec nezaslouzil,ale spis vykecal lichotkama a podobne.Vzdyt takovyhle chlapy vetsina zenskych casto odsuzuje jako laciny devkare,neni ti potom dost pokrytecky jim nakonec stejne vyhovet?A jeste neco,jak byste stejny jednani snesly od chlapa,"doma mam hodnou zenusku,vypere a navari,v sexu vyhovi,ovsem tu pravu vasen mam s tygrici,kterou musim dobyvat a rozmazlovat,aby se se mnou milovala"?Podle meho soucasneho nazoru zenska,ktera vyuziva domaci jistoty a zaroven zahyba kvuli sexu s nejakym typkem,s kterym by treba neprezila ani tyden,neni hodna lasky,ale stejnyho zachazeni ze strany chlapa.Je fakt,ze "nikdy nerikej nikdy",ale tedka mam takovej nazor,ze zaprodat se nekomu,kdo je dobrej hlavne na sex a takhle podvadet partnera,kterej nic netusi a uprimne v lasku a vernost veri,je podle mn enaprostej podraz a zrada zakladnich hodnot,kvuli kterym ma partnerstvi smysl.Pak by snad bylo lepsi hrat ferovou hru s tim,ze riskuju,ze se na mne puvodni partner vykasle.To je ode mne zatim vse,hezkej den preje Tom.

Adéla (Po, 12. 12. 2005 - 08:12)

Ty jo NATO, tak to je docela síla. To jseš fakt docela tvrďák, přivést si milenku domů, když je tam manželka. Jasný, už oba víte, že je mezi Vámi konec, ale i tak. Neumím si to představit. Ale to bude asi tím, že mi se s manželem asi ještě nedostali do fáze naprostého odcizení a otupění úplně všech citů. Pořád nám na sobě svým způsobem záleží.Občas mě docela děsí to, jak se všechno vyvíjí. Víš, když si představím jak jsme byli před 14 lety zamilovaní a pak vidím co se s námi stalo, tak je mi docela smutno. Přítel mi řekl přesně to samé co ty, když se o mě jeho manželka dozvěděla. Tvrdí, že mu v tu chvíli taky spadl balvan ze srdce a hrozně se mu ulevilo. Stále jsou spolu, ale on už moc neřeší, jestli si se mnou píše nebo když jde za mnou. Jasný, že když nemusí, tak raději neprovokuje, ale prý jen proto, aby nemusel poslouchat žárlivé scény.

Sara (So, 10. 12. 2005 - 17:12)

Přesne s vami- Ivo,Nife a Adelo souhlasim.Vystihli´jste to přesně.Dřív jsem i nedokazala pochopit Plzakovu vetu-Nevera utužuje manželstvi.Ted to už chapu.

NATO (Pá, 9. 12. 2005 - 23:12)

to Adela: Tak hlavně že se manžel nedomákl všeho, i když kdo ví? Záleží, kam s milencem chodíte, jestli využíváte třeba vašeho bytu nebo baráku, když není manžel doma tak věřím, že se určitě najde nějakej ukecanej soused co se rád manželovy pochlubí? Teda musím říct, že těď se cejtim hrozně svododnej, víš, předtím když jsem musel vše tutlat, vymýšlet si různý služební cesty, firemní večírky, dlouhá jednání, abych mohl být s milenkou, pronajímat si pokoj v hotelu, tísnit se v autě...sice romantika, ale už nejsem nejmladší :-). Dnes manželka (brzo bývalá) vše ví a mě teda nedělá problém si přivést domů milenku a být s ní v patře, když manželka je dole v naší bývalé ložnici...je prostě stejně chladná a flegmatická, jako když jsme oficiálně byli spolu, až mě to překvapuje. Dokonce když se před týdnem setkali obě "holky" v kuchyni (tu máme v domě jednu), tak byla bejvalka v pohodě, div nezačali společně dělat oběd :-). No už aby bylo po rozvodu, exmanželka dostane vyplacenou část ze zaplacený hypotéky a nashledanou... Tak když pak čtu, jak tě trápí, aby se někdo něco nedozvěděl, docela tě lituju, není nad to mít konečně klid, je to jako by z člověka spadl obrovský balvan.

Iva (Čt, 8. 12. 2005 - 23:12)

Ty puritáni na to nikdy nepřijdou. Protože oni tak reagují z důvodu pocitu vlastního ohrožení. Co kdyby ta jejich co mají doma taky dělala to o čem si my tady povídáme. Ale tím že se o tomnemluví tak se problém neodstraní. My tady akorát mluvíme o pocitech, které má žena v dlouhodobém vztahu. To není o tom, že bychom chtěli stálého partnera podvádět a s radostí z něj dělaly blbce. To je totiž o našich potřebách, které jsou a byď se jim ubráníme, nebo podlehneme. Otázkou zůstává co je lepší.

NIFE (Čt, 8. 12. 2005 - 15:12)

Ještě já-z toho stříkání jsem taky ňáký extra pocity neměla.Taky mě to nebere...

NIFE (Čt, 8. 12. 2005 - 15:12)

Čau Ivo,sice mi je o 10 míň než Tobě, vdaná ještě nejsem,ale cítím to úplně stejně. Myslím, že je tohle normální. Taky jsem ještě nedávno odsuzovala nevěru a taky bych se hned rozváděla:) Jenže pak se "to" jednou stalo a bylo to totální vzrůšo,vůbec jsem nepřemýšlela - prostě to tak bylo a bylo to úžasný.Rozhodně si to neplánuju a nemám stálýho milence,ale už vím, že se to opravdu stát může a po x letech vztahu to je okořenění.Přesně jsi vystihla to,že mě taky dostaly ty lichotky, ta touha toho chlapa po mně.Je logický,že chlapík,který mě má každý den doma,mě nebude pořád dobývat a klepat se na mě jako blázen...Nechci obhajovat nevěru,vím,že by to partnerovi ublížilo,ale už prostě nejsem ten starej puritán,kterej tvrdil,že NIKDY!!! Doma je doma,ale v dlouhodobém vztahu to už pak je o partnerství,přátelství,důvěře a jistotě.Samozřejmě je to i o lásce,ale už to není to živočišno a tak si myslím,že občasné zpestření není na škodu.Jo a taky mi to zvedlo sebevědomí.A z těch puritánů tady si nic nedělej, třeba za pár let zjistí to co my už víme teď.Pa.

Pjotr Čajkovský (Čt, 8. 12. 2005 - 13:12)

Běžte do hajzlu krávy pitomý!V hlavě máte nasraný a přemýšlíte kundou, jestli vůbec přemýšlíte!

Adéla (Čt, 8. 12. 2005 - 08:12)

Ahoj Ivo,myslím, že jsi to vyjádřila úplně přesně. S každým je to milování pěkný, ale s každým úplně jiné. A ani trochu jsi to nepřehnala. Já to cítím stejně.

Reklama

Přidat komentář