Reklama

Chodíte nazí doma?

milan (So, 3. 9. 2011 - 08:09)

Ondro, několikrát jsme to...Musím říct, že tak je to i pohodlnější

milan (So, 3. 9. 2011 - 08:09)

Milane, to si ty a ani tvůj...Ondro, několikrát jsme to zkoušeni sami i navzájem ale vždy jsme se nějak řízli a nebylo to ono.Nikdy to nebylo dohladka. Zadek už vůbec ne. Mamka je kadeřnice.

Ondra 1985 (Čt, 1. 9. 2011 - 17:09)

Milane, to si ty a ani tvůj bratr neumíte vyholit podpaží a genitálie že Vám to musí holit máma??

Ondra 1985 (Čt, 1. 9. 2011 - 17:09)

Milane, to si ty a ani tvůj bratr neumíte vyholit podpaží a genitálie že Vám to musí holot máma??

milan (St, 24. 8. 2011 - 07:08)

Doma chodíme nazí,nikdo se před nikým nestydí mě je 17 bráchovi 15 a mamka také dbá na čistotu. Každou sobotu nás vyholuje podpaždí, genitálie a zadek a pak nás vždy vykoupe.

josef (Ne, 14. 8. 2011 - 08:08)

Mně je 16,ségře 14 a před rodiči chodíme oba nazí.Nestydíme se, rodiče nás viděli nahaté od mala, mamka nás kojila, přebalovala a také dělala zábaly když jsme byli nemocní. Naopak když je teplo a v paneláku 30 stupňů tak i oba rodiče chodí doma nazí a nikdo se před nikým nestydí,tak si myslím,že nahota je přirozená a normální.

Petr (Čt, 4. 8. 2011 - 14:08)

chodime všichni doma nahý,ale máto problém.Pořád mi stojí a moje dcera 17 letá mi říká že jsem furt nadrženej.

Lenka (St, 3. 8. 2011 - 20:08)

Často chodíme a spíme...kdyz jsem byla ,,mala,, tak jsem taky chodila doma naha, i bracha, i mamka cas od casu :-) ted jsem se vdala, mame deti, naha chodim zrovna tak, ale jen pred manzelem a pred miminkem, ktere zatim nevi oc jde :-) neprijde mi na tom nic divnyho. Ale prispevek petra mi uchylnej pripada.

marian (Út, 2. 8. 2011 - 21:08)

Pokiaľ je mi známe, nikto z nás na svet neprišiel vo fraku, nahota je celkom prirodzená... pochopiteľne, do krčmy by nebolo vhodné nahý chodiť, i ked mne by to problém nerobilo ...

josef (Út, 2. 8. 2011 - 06:08)

Od malička chodíme doma všichni nazí,není to pro nás problém. Mně je 16,bráchovi 13. Vím že oba jsme byli mimina a mamka i taťka nás vychovali a viděli nás nahý. Vysvětlili nám také včas sexualitu tak proč se stydět.

Lenka (Út, 28. 6. 2011 - 22:06)

Já teda dnes taky asi hodinku chodila doma úplně nahá.Občas tak v létě chodim chvilku,pak si třeba vezmu jen kalhotky.

David (Út, 28. 6. 2011 - 21:06)

Já chodím běžně doma nahý. I před mamkou, bydlíme v paneláku a v létě to tu je hrozné. Je mi tal příjemně a nedělá mi zádný problém se ukazovat před rodiči. Tak mě vidi nahatýho no a?

Michal (Ne, 19. 6. 2011 - 20:06)

Já bydlím sám, maximálně je tu přítelkyně. Takže když přijdu domu svléknu se do naha je to příjemějši. Ale dnes jsem na to docela doplatil, nějak jsem si to neuvědomil a vykoukl z okna zrovna kdy šla sousedka vynést odpadky... ale usmala se a naznacila co tam dělam nahý :)

Grizzli (Po, 23. 5. 2011 - 08:05)

Jasně že chodíme nazí, z koupelny do ložnice, cestou se třeba zastavíme z nějakého důvodu v obyváku nebo kuchyni, a naši pubertální synové to mají taky tak, neděláme z toho vědu.

Návštěvník (So, 13. 10. 2007 - 12:10)

My doma chodíme nazí celý rok.(v paneláku dobře topí) Nejraději by jsme, v létě když je horko, chodili nazí i venku. Proto rádi chodíme na nudapláž. Tam jsme já i moje žena šťastni.

Radka (Ne, 9. 9. 2007 - 13:09)

já chodim doma ve skafandru!

Martin (Ne, 9. 9. 2007 - 09:09)

Vždyť je to tak uvolňující být doma jen nahý.

jENDA (So, 8. 9. 2007 - 14:09)

Jano mně teda nepopuzuješ,já jsem taktéž nahatý a moje pani také.právě se oholila, tak to vypadá,že má chuť.

Mafi (Po, 6. 8. 2007 - 22:08)

Tak jsem si řekli, že uděláme prima zkušenost. Přijeli jsme do krásné přírody , vystoupili jsme z auta, svlékli jsme sea šli na procházku. Chodili jsme přírodou a povídali o běžných věcech. Po chvilce nám přišlo nádherně samozřejmé a svobodné, že jsme nazí. Vyzkoušejte to. Je to opravdu výborný zážitek. Několik našich známých to vyzkoušelo a mají velmi podobné příjemné pocity.

Jana (Po, 23. 7. 2007 - 15:07)

Ted sedím náha u počítače,nepopuzuji někoho?

Reklama

Přidat komentář