Reklama

Chodíte nazí doma?

Simka (Pá, 20. 7. 2007 - 15:07)

možná, že když tě vidí nahého, tak jí to inspiruje k tomu, uklízet ve stáří tvoje výkaly, ale spíš ne.
Jinak samozřejmě že si dokážu představit těla svých rodičů, dokonce jsem je i viděla, představ si!, ale rozhodně to nebylo tak, že bychom chodili nazí. To se prostě nehodí a je to. Jestli ti to přijde fajn, tvé rodině taky, tak potom vlastně ani nevím, co tu řešíš.

Simka (Pá, 20. 7. 2007 - 14:07)

petře, a co na to říká tvoje dospívající dcera?

Petr (Pá, 20. 7. 2007 - 14:07)

Myslim, ze to je vec vychovy v rodine, ale osobne nevidim problem s tim, aby dcera videla otce naheho, nejde preci o zadne ocumovani penisu ci vaginy, to se tema velmi zjednodusilo, jde o celkovy telesny vjem, ktery muze byt mnohem horsi, kdyz otec chodi v trenkach a pachne, kouri a pije pivo. Az jednou budeme stari, treba nam budou nase deti utirat zadky ,ale asi spis, pokud budou mit k nasemu telu postoj tak pruderni, nas soupnou do ustavu socialni pece,aby nemuseli koukat na nas povasly penis nebo vaginu?????

Sabina (Pá, 20. 7. 2007 - 13:07)

Deti a rodice maji mit SVE soukromi, kde si svou nahotu nechaji pro sebe. Neuznavam, ze by meli pred sebou chodit nazi, nehodi se to, aby se mala dcerka divala na tatuv penis, jak se mu tam pekne pohupuje, synacek aby se dival na matky vaginu...nezlobte se, ale prijde mi to pekne ujety. Hlavne holky, ktere dospivaji, jsou v puberte, nepotrebuji tatu, ktery se jim bude divat mezi nohy a na prsa. Nemyslim tim, ze by ji nejak zvlastne okukoval, ale deti i rodice, uz jak jsem psala, potrebuji svoje soukromi. Nerikam, ze by nahotu meli zakryvat, ale pamatuju si, ze kdyz se muj tata koupal, nebo prevlikal, zasadne se mi neukazoval v plne nahote, abych ocumovala jeho penis. U mamky to bylo jine, nemela co skryvat, je stejneho pohlavi jako ja. Souhlasim se Simonou, neni to normalni, pripada mi to divne, ne proto, ze jsem tak nevyrustala, ale celkove, kdyz se zamyslim nad svou rodinou, kterou mam ted, ze by mi me decko melo chodit nahate a my pred nim....sorry Petre, ale nezijeme v praveku. I tam si lide zakryvali aspon svoje genitalie.

Petr (Pá, 20. 7. 2007 - 13:07)

To Simka! Ano, chtel jsem rozpoutat diskuzi, ale od tebe jsem se dockal jen urazek a vulgarit, skoda ze slusne chovani ti nic nerika, celkem lituji tvoje okoli a hlavne TEBE!

Simka (Pá, 20. 7. 2007 - 12:07)

milý Petře, zamysli se nad sebou ty.
V první příspěvku píšeš dotaz,
co si o tom myslíte?
A já jsem ti napsala, co si o tom myslím. Jistě, můj názor je jiný než tvůj a proto nemá cenu??
Jdi se vycpat, a nahatej, vole.

Petr (Pá, 20. 7. 2007 - 11:07)

takhle diskuze se Simkou,Belatrix.. a dalsimi nema cenu, meli byste se nad sebou zamyslet, nez neco napisete. Nema to cenu dal rozebirat, znam rodiny kde nazi chodi pred sebou uplne normalne, syn-matka, dcera-otec a nikdy v tom nikdo nic spatneho nespatroval, ale znam rodinu kde i matka se pred dcerou zakryva, coz mi prijde dost extremni a na zdravem vyvoji to moc jiste detem neprida.
Prectete si treba clanek zde:
http://www.novinky.cz/zena/deti/nahota-v-rodine-je-zdrava_109385_k47ib.html

Simka (Pá, 20. 7. 2007 - 09:07)

to je v pořádku, já mám na mysli opačné pohlaví, pustila bys do koupelny 17 letého syna? nevím, mě to přijde úchylné už z toho důvodu, že prsa jsou prsa a sexuální symbol a i když jsou na vlastní matce a jsou pěkný tak můžou u syna vyvolat mimovolnou přirozenou reakci, z které pak může mít trauma. Ale na druhou stranu, co já vím. Rozhodně pokud nemá člověk dokonalou, vysportovanou figuru, tak je nahatej spíš legrační.
A taky jde o zdravotní riziko, nemyslím si, že je pro holky dobré sedat si někam nahým zadkem a přirozením. Kalhotky mají svou funkci a v bavlněných trenkách nebo kalhotkách vedro není.
Podle mě je to spíš neúcta k ostatním chodit nahatej. Můj názor.

Eva (Pá, 20. 7. 2007 - 09:07)

Simka-proč by měl být Petr šmírák?Píše přece o zdravé nahotě.A na zdravé nahotě není opravdu nic špatného.Nesmí se samozřejmě do toho míchat úchylka, to už je na jinou dikuzi.Proboha ještě nikdo se nestal úchylákem, nebo násilníkem z důvodu, že by viděl nahé své rodiče.A děti určitě nekoukají na rodiče jako na sexuální objekt, ale poze zdravě vidí rozíl mezi mužem a ženou.Neříkám se koupat v 15 s otcem, ale vše přizpůsobovat postupujícímu věku.Mně je 38 a nedělá mi problém pustit 17-letou dceru do koupelny, pokud potřebuje.A ona to bere také tak a nikdy jsem u ní žádnou úchylku nepozorovala.Nic se nemá přehánět, ale zdravá nahota je zdravá.

Simka (Pá, 20. 7. 2007 - 09:07)

s těma časopisama máš pravdu, Belatrix.

Já znám jen jednu takovou rodinu, kde opilec otec chodí nahatej a moje kamarádka (teď jí bude osmnáct) se za něj stydí. Ještě mi říkala, že se nesmí zamykat v koupelně, a jednou šla do koupelny zabalená v ručníku a otec jí ten ručník strhl, že proč by nemohla jít nahá, když je jeho a co by na ní viděl.
Kámoška ho nesnáší a těší se až začně vydělávat a co nejdřív vypadne.

Belatrix (Pá, 20. 7. 2007 - 09:07)

Taky bych řekla, že Petr je šmírák, a někde se dočetl, že by za to mohli jeho rodiče.
Pořád tady omílá jeden názor dokola.
V mém okolí se ve všech rodinách chodí oblečeno a žádní šmíráci v nich nevyrostli. Kdo by to měl dnes zapotřebí. Stačí zajít do novinového stánku a na čtvrtině časopisů se na tebe vyvalují minimálně prsa.

Simka (Pá, 20. 7. 2007 - 09:07)

koukám že píšeš o dospívající dceři, není to spíš tak, že chceš ty vidět nahatou jí??

Simka pro Petra (Pá, 20. 7. 2007 - 09:07)

vždyť to říkám, že jsi šmírák ty, co s tím pořád máš?
Radek má přirozený, zdravý názor.
Mě by nikdy v životě nenapadlo šmírovat nahatý rodiče? Proboha!! To snad ani nemůžeš myslet vážně, ty úchyle.
A sexuální touhy jsou různé a říkám ti to znova, vidět pinďoura, pupek, chlupatou prdel, tlustý břicho a vytahaný prsa padesátiletých lidí, tak to je spíš nechutný a myslím, že to snad nemá nikdo zapotřebí.
A to si jakou nahou prdelí sedáte s manželkou na křesla a židle a pak si tam sedaj vaše děti? No tak to bych se poblila a kdyby to dělali moje rodiče, tak bych asi koukala co nejdřív z takového ovzduší vypadnout.

Petr (Pá, 20. 7. 2007 - 08:07)

to Radek: Pokud dospivaci dite vidi sve nahe rodice+sourozence, neni to nic zavadneho, je pravda ze dospivajici maji ruzne sexualni touhy, ale pokud se jedna o zdrave jedince, rozhodne nemysli na sve rodice ci sourozence. Naopak pripadne zakryvani vyusti treba ve smirovani svych vlastnich rodicu,sourozencu apod.

eskymák (Čt, 19. 7. 2007 - 23:07)

Při narození jsem byl nahý,ale při plození jsem oblečení a dokonce na hlavě mám kulicha, jednou se mě u zadku udělal rampouch než jsem hodil bobana, tak od té doby kadím ďourou v kaťích

Otrhaná kopreti (Čt, 19. 7. 2007 - 19:07)

Zrovínka teď jsem nahatá
a jsou mi vidět kůzlata
sousedi budou mít ratata:-)

Radek (Čt, 19. 7. 2007 - 19:07)

Petre, neznam zadnou rodinu, kde by deti "prehnane" zakryvali. Nahy decka navic nejsou problem. Problem muze nastat, kdyz pohlavne dospivajici kluk soustavne vidi naha prsa, klin a zadek svy matky, nebo kdyz holka vidi penis svyho otce. Teenageri mysli na sex porad a neni zdravy, kdyz se do tech myslenek dostanou jejich rodice, nebo sourozenci. Navic, kdyz ma kluk vetsi penis nez jeho otec, tak k nemu muze ztratit uctu. Ve vetsine nudistickych rodin to asi neni velkej problem, ale v nekterych ucite jo.

Návštěvník (Čt, 19. 7. 2007 - 10:07)

Při narození jsme nazí, při plození potomků jme nazí, nazí jsme i po smrti.Zdravá nahota ještě nikomu neublížila,samozřejmě pokud není spojena s nějakou úchylkou, tak proč tolik puritánství.Koupala jsem se s dítětem, když bylo malé úplně běžně,s postupujícím jeho věkem jsem to omezovala, ale pokud mě mé dítě zahlédne, neutíkám jako zběsilá,ale chovám se přirozeně,vždyť by mělo nějakým etickým způsobem vědět od malička, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou, než se to dozvědět nějakým vulgárním způsobem od ostatních dětí.

pro Petra (Čt, 19. 7. 2007 - 09:07)

podle mě jsi šmírák ty,
není nad zdravý postoj k nahotě a ke svému tělu, ale proč na tvůj pupek a pinďoura mají koukat tvoje děti?? Jsem štastná, že mě toho rodiče ušetřili, a věř mi, že ke svému tělu mám postoj velmi kladný.

D (Čt, 19. 7. 2007 - 09:07)

My jsme doma chodili oblečení a nemám potřebu nikoho šmírovat. Nahá doma rozhodně chodit nebudu.

Reklama

Přidat komentář