Reklama

Chodíte nazí doma?

zuzka (Út, 19. 12. 2006 - 19:12)

proboha, když budu chodit doma nahá, tak bude manžel chtít stále šukat.....

mazlik (Út, 19. 12. 2006 - 15:12)

Chodím někdy nahý,zvlášť ráno,to pravidelněvstávám o hodinu dřív než zbytek rodiny a cvičím nahý pozdrav slunci.V koupelně se nezavírám.Mám už děti přes patnáct a reagují každé jinak.Jedna dcera s tím nemá problém a klidně si dojde z koupelny nahá pro prádlo,druhá dcera a syn jsou stydliví.Myslím,že vztah k nahotě si vybuduje každý individuálně.Žena chodívala i nahá,ale teď si myslím,že se trochu stydí hlavně za příznaky stáří na těle než za nahotu samotnou.

mazlik (Út, 19. 12. 2006 - 15:12)

Chodím někdy nahý,zvlášť ráno,to pravidelněvstávám o hodinu dřív než zbytek rodiny a cvičím nahý pozdrav slunci.V koupelně se nezavírám.Mám už děti přes patnáct a reagují každé jinak.Jedna dcera s tím nemá problém a klidně si dojde z koupelny nahá pro prádlo,druhá dcera a syn jsou stydliví.Myslím,že vztah k nahotě si vybuduje každý individuálně.Žena chodívala i nahá,ale teď si myslím,že se trochu stydí hlavně za příznaky stáří na těle než za nahotu samotnou.

Victoria (Út, 19. 12. 2006 - 11:12)

mm: Přesně tak, i v rodině by měl mít každý své soukromí. Když zrovna nejsem sama doma a převlékám se, zamknu se. Ne že by mě někdo šmíroval, ale prostě je mi to příjemnější, je to o tom pocitu.

mm (Út, 12. 12. 2006 - 11:12)

mne to tedy pripada dost divne, clovek by mel i v rodine mit sve soukromi a objevovat nahotu sveho tela, pripadne i opacneho pohlavi, az na to prijde cas.

Hopinka (Pá, 24. 11. 2006 - 15:11)

četla jsem v jedne knížce o sexu pro děti, že nahota mezi rodiči a dětmi by měla být přirozená.Ovšem já si neumím představit,že bych jednou měla chodit běžně nahá před dětmi.Skrývat se ale taky nechci.Navíc mě nahota připadne jako výzva k sexu.

Hopinka (Pá, 24. 11. 2006 - 15:11)

četla jsem v jedne knížce o sexu pro děti, že nahota mezi rodiči a dětmi by měla být přirozená.Ovšem já si neumím představit,že bych jednou měla chodit běžně nahá před dětmi.Skrývat se ale taky nechci.Navíc mě nahota připadne jako výzva k sexu.

skřítek (Pá, 24. 11. 2006 - 14:11)

jen tak mě napadlo, jak by se např. křováci při sledování takovéto diskuse váleli smíchy po zemi.:-)

Peter (Pá, 24. 11. 2006 - 13:11)

Suhlasim s Tanou, v poslednom čase je v mode obvinovat ludí, ktorí sa čo len pozrú na nahých aj deti. Som zvedavý kedy nejaký debil obviní lekára že mu kázal sa vyzliecť.
/nemyslím u zubára/

Návštěvník (Pá, 24. 11. 2006 - 13:11)

prober je debil

Victoria (Pá, 24. 11. 2006 - 11:11)

prober: To je ale něco jiného. K sexu nahota patří, ale k běžnému soužití ne. Když to oběma vzájemně vyhovuje, proč ne, ale mně se to nelíbí, a určitě se najde víc holek s podobným názorem.

Tana (Čt, 23. 11. 2006 - 12:11)

chodime doma nazi i ja-je mi 21 a ziju s rodici(i kdyz rodice maj vetsinou spodni pradlo ale kdyz ne nic se nedeje) a vubec mi envadi jit naha ani na me nikdo netlemi-proste je to normalni, prece kdyz su doma tak se nebudu schovavat jak nejakej zlocinec, su rada ze si aspon doma muzu udelat pohodli-a s nejakyma kecama o incestu jdete do prdele z te myslenky je mi na bliti a s nahotou nema nic spolecnyho-boze je to prece jen telo!!!nic vic...

P (Út, 21. 11. 2006 - 21:11)

Názory vystihujú povest o blondýnkach.....

Návštěvník (Út, 21. 11. 2006 - 21:11)

Blondyno ty ses incest sama.

platinová blond (Út, 21. 11. 2006 - 09:11)

add jedna)
to že jsme utírali svým dětem zadečky nám nedává žádné právo dívat se na ně nahé v pubertě a v dospělosti. Každý, kupodivu i vaše pubertální dítě, má nárok na své soukromí.

add dvě)
nazí rodiče a nahé dospělé nebo dorůstající děti opačného pohlaví pohromadě to zavání incestem.

add tři)
když chodí doma nazí milenci je to moc príma :-) i nudistická pláž je príma,
ale upřímně, svého fotra bych tam fakt potkat nechtěla :-(

prober (Út, 21. 11. 2006 - 08:11)

Hano jsi nepozorná. O plážích začal debatovat Pro Prober, já se ho dokonce snažil vrátit k tématu. Taky si myslím přesný opak toho, že dítě utrpí šok při pohledu na nahé rodiče.
Klidně si napadej koho chceš, ale měla bys aspoň vědět za co, blbko.
Hlavně, že ty ses toho tématu držela, ty vystřílená školo Schwarzeneggerem s Jacksonovou.

stydlivý Gustav (Po, 20. 11. 2006 - 23:11)

Chodím doma oblečený i v čepici,protože nikdy nevím kdo k nám vleze,třeba tchyně,nebo nějaký cizí parchant.I do vany lezu raději v nějaké košili.Katě si sundavám jen na WC,abych si je neposral.Jen kravatu si ponechám a hraji si s ní,když sedím na míse a poulím oči.

Hana (Po, 20. 11. 2006 - 23:11)

Probere si pako a vrat se zpatky do pralesa. Uplne si odesel od tematu, debatujes tu o nejakych nuda plazich a ne o nahote doma. Zijes v dobe kamenne kde tvoje dite dostane postraumaticky sok kdyz doma zahledne tveho pindoura ci snad matcino prso. Mel by ses odstehovat do Ameriky kde je narod v mdlobach po tom co Jacksonova ukaze na footbale kozu, zato krvaky typy Schwarzenegger a zbrane jsou velmi popularni. Takze lidi inspirujme se a pak se divme ze sousedovo dite vystrili pulku skoly!!! Ale bacha na prsa v televizi:}}}

Jana (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

naha nechodim, kdyz spim s manzelem, tak spime nazi, ja bych ani nemusela, ale on to vyzaduje, ze se mu libi, ze mezi nama nic neni, zadna latka a tak. zijeme momentalne oddelene, tak si uzivam pyzama :o))

Návštěvník (Ne, 19. 11. 2006 - 21:11)

Neni na tom vubec nic spatneho. :) Ja naha po byte nechodim. Necitim se:) I kdyz me nikdo nevidi a tak:)

Reklama

Přidat komentář