Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

ale (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Tuto diskusi jsem našel až...to není primitivní názor, že se lidem ty kalhotky spojují s gayema.

Dan (Po, 8. 5. 2017 - 12:05)

Tuto diskusi jsem našel až nyní, tudíž má odpověď na prvotní otázku zní:
Tanga nosím střídavě s ostatními střihy pánského prádla a to zejména v letním období protože:
1. se v nich cítím volně a svobodně
2. nepotí se mi v nich prdel
3. neohrnují se mi žádné nohavičky kolem stehen
4. líbí se mi a cítím se v nich sexy
Na primitivní názory a spojování jakéhokoliv prádla se sex. orientací zvysoka kašlu a nereaguji. Ahoj

Luboši, (Ne, 7. 5. 2017 - 21:05)

Myslím, že z toho už se nevykroutíš.

Martina (Ne, 7. 5. 2017 - 15:05)

Luboši, co se ti na tom zdá podezřelého?

Kopíruji....

"5.7.2016 21:36 - Majka
Vhodnost a nebo nevhodnost...

Pane, mám vnoučata a když jsme byly u písáku jeden takový s holým zadkem se tam špulil. A dětem, ani mně se to vůbec nelíbilo, protože je pořád před úchylákama varujeme. Takže si ty kalhotky noste schované, ale na veřejnost s tím nelezte, úchyláci.

6.7.2016 11:09 - Majka
Chlapče, já tam jezdím přes 50 let, takže kvůli nějakému úchylákovi to nezměním. Dva chlapi mu rázně domluvili, tak snad příště bude ležet a ne ukazovat zadek. Nebo půjde na nějakou pláž pro gaye.
Očividně jste poněkud jednodušší, když jste nepochopil, že když děti 7 let vychováváte, že se před nimi cizí člověk nesmí obnažovat - asi nemáte děti, jinak byste pochopil - a pak najednou zvednete hlavu a dva metry od vás je holá prd.el. Na poloprázdné pláži.
Hošánka jsem odeslala pryč, dětem vysvětlila, že pán prádlo měl, jen se mu skříplo mezi půlky. Stejně si myslely své. Hošánek se stejně nevzdal a šel se kroutit před jinou deku (kde byly také děti, zvláštní, že?). Potom si ho dva mužští konečně podali, takže byl klid, netuším kam zmizel."

Luboši, co se ti na tom nelíbí, že starší paní byla vyjukaná, že se jí u deku producíroval kluk s obnaženou zadnicí, když tam měla vnoučátka. Vždyť snad víš, že babičky jsou přecitlivělé. I mne by se to nelíbilo, a to jsem ještě mladá žena.

Jak jsem přelítla tam příspěvky, tak tady je to čajíček. Tam psali chlapi docela za hranou, hodně agrese. To je pravda, uznávám to.
Nebylo to hezké čtení. Nyní se to zklidnilo, snad to ti agresoři vzdali.

Luboš (Ne, 7. 5. 2017 - 15:05)

Luboši, já se na ten...Ale vždyť já vím.Mimochodem,nejedná se o jeden příspěvek,ale o celou řadu příspěvků,takže ti to chvíli potrvá.

Martina (Ne, 7. 5. 2017 - 15:05)

Ano,jedním z důvodů proč...Luboši, já se na ten příspěvek podívám...a jmenuji se Martina.

Luboš (Ne, 7. 5. 2017 - 14:05)

Ty jsi taky případ. Majka...Ano,jedním z důvodů proč mi přišla nesympatická byl ten,že měla styl psaní jako egoistický hospodský povaleč,tudíž už jen z toho důvodu je dobré vyjádřit pochybnost,zda se vůbec jedná o ženu,a zda to není spíše chlap,který se z nějakého nepochopitelného důvodu za ni vydává.

Psala tak nějak divně,a i kdyby se jí podobný zážitek opravdu přihodil,tak pravděpodobně si ty okolnosti okolo toho přidala k dobru.A pak falešně hrála strašně pohoršenou.

Chápeš,máňo?

Martina (Ne, 7. 5. 2017 - 14:05)

Co do toho pleteš mou...Ty jsi taky případ. Majka ti připadala podezřelá...hele agente 007, už sis vzal Neurol?

michal (Ne, 7. 5. 2017 - 08:05)

Proč vlastně chlapi nosí tanga? Myslím že z uplně stejného důvodu jako holky, jsou ženský který by to na sebe nikdy nevzaly a stejně tak i chlapi. Někomu to vyhovuje jakási volnost, žádná zbytečná látka na víc,není to o dráždění anální dírky, na opak jsou tanga která se nosí i pohodlně a ani o nich nevíte a jsou tanga které vám "uříznou zadek v půl po pár metrech chůze. já je nosím také nikomu je nevnucuji nikomu je neukazuji na odiv. a to jsem dříve nosil boxery, slipy i trenky,

Luboš (Ne, 7. 5. 2017 - 00:05)

No, hlavně že známe i...Co do toho pleteš mou údajnou homosexuální orientaci?Za prvé,ten kluk s tou otázkou začal sám,a za druhé,já mu nikde doslovně neradil,aby začal nosit tanga.A pokud se tak přece rozhodne,bude to proto že chce sám,ale ne že mu to někdo jiný poradil.

Já hovořil o principu,chápeš?Pokud jsi jen kapku soudný člověk,tak by jsi měl pochopit,že ohlížet se za každou cenu na názory druhých lidí,dělat a myslet si to co oni,papouškovat dokonce cizí názory a vydávat je za své,není šťastná cesta.

Tohle se nemusí týkat jen spodního prádla,ale různých věcí.Také si budeš chtít např.koupit Ferarri jen proto,že tvůj soused ho má,a aby tě náhodou nepomluvil že nemáš to samé co on,a že trháš partu?

Mimochodem,vlastním i jedny tanga plavky,ale když si je někdy na sebe navliknu,tak jistě ne na veřejném koupališti,kde by retardi typu zdejších tangobijců mohli mít hloupé poznámky.Já se nikde nekroutím,nemám to zapotřebí.Ani jsem nikde netvrdil,že je normální kroutit zadkem před malými chlapci,to si jen vymyslel nějaký "inteligent".Pouze jsem zpochybnil pravdivost této události v podání jisté Majky,která na mě už od počátku působila podezřele,a tudíž jsem její báchorky nemohl pokládat za důvěryhodné.

Toť vše hošani,nebo ještě máte nějaké hloupé otázky?

Luboši (So, 6. 5. 2017 - 23:05)

Je to sice možné,ale na...Ty jsi i zde?
Kde máš svého tangatého přítele Gottlieba?

jééé (So, 6. 5. 2017 - 23:05)

Je to sice možné,ale na...ahojky Lubošku.
Tak i zde radíš malým chlapcům, konkrétně třinástiletému Lukášovi co má nosit za prádlo?
Zkrátka ta tvoje láska k dětem...
Jak už se těšíš na koupaliště?
Pozor, je to pedofil, co se rád ukazuje v tangách dětem.
Od takových sned názor znát nechceš, tenhle je známý i z jiných diskuzí.

Lubošku, (So, 6. 5. 2017 - 23:05)

Je to sice možné,ale na...No, hlavně že známe i názor homosexuála, ktarý diskutuje i na diskuzi "Pánská tanga"
Lubošku, ty mu raději neraď, nebo z něj ještě uděláš bukvici, jako jsi ty.
Mimochodem jak je to s tebou a chozením na koupaliště, kam chodíš kroutit zadkem v tangách před malé chlapce?
Lukáši, jak už se tu říkalo, zeptej se raději normálních chlapů.
Nezapomeň, že na takovéto diskuze chodí i mnozí teplouši a úchylové, co jsou zamilováni do svých prdelí, těch se raději na názor neptej.
Oni ti budou pořád dokola tvrdit ty jejich pitomé argumenty, že přece je jedno, co máš na sobě, jenomže ty pak budeš žít s tím, že okolí si z tebe bude dělat legraci, že tě bude mít za bukvici a podobně.
Zkrátka záleží na tobě, jak se pak s tím vyrovnáš.

Luboš (So, 6. 5. 2017 - 23:05)

Jo, řekni mu, že je idiot,...Je to sice možné,ale na druhé straně jeho spolužákům-kámošům může být zcela jedno,jaké nosí prádlo.To by se také mohli začít už starat,proč má takové tenisky,takovou mikiny,proč nosí takové rifle,proč do školy jezdí na žlutém kole,když oni přece mají zelené,atd.

Proč by měl proboha jejich přístup k němu předurčovat typ spodního prádla které nosí.Tím ho nechci nabádat aby nosil zrovna tanga,ale takový způsob uvažování je docela absurdní,nemyslíš?

Co by tomu či onomu řekli druzí,je ta nejhloupější eventualita,jaká vůbec může být.Lidé si vždycky něco vymyslí,aby druhé pomluvili.Ať už máš trenle až do půl lýtek,slipy,tanga,boxerky atd.,či ať preferuješ nějakou barvu,typ auta,místo dovolené,dům,školní vzdělání,práci apod.,vždy tě za něco pomluví.Ať už je to ze závisti,nebo prostě jen proto aby se bavili,nikde tomu neunikneš.Můžeš udělat a nosit cokoliv,důvod k pomluvám se vždy najde.

Ještě si pořád myslíš,že je ve tvém zájmu se neustále ohlížet na názory druhých lidí,a co všechno říkají?

proč? (So, 6. 5. 2017 - 23:05)

Aby se o tom mohly vést sáhodlouhé diskuze na Doktorce.

Hm, dobrá rada (So, 6. 5. 2017 - 23:05)

Prosimtě nos co bude...Jo, řekni mu, že je idiot, on tobě, že jsi buzna a budeš už s tím žít celý život.
Navíc je dost pravděpodobné,že pokud mu řekneš, že je vymyštěný idiot, tak dostaneš pořádnou pěstí.
Oni totiž chlapi, co nosí tanga nijak nevzbuzují žádný respekt, chlapi je mají za směšné teplouše.
Poradím ti. Zeptej se na to ve svém okolí, třeba spolužáků, kterých si vážíš.
Těch ses ptal?

Lukáši (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Prosimtě nos co bude...Ano, správně. My milovníci našich krásných prdelek si přece nenecháme od nějakých trenýrkatých a slipových oškliváků diktovat, co máme nosit.
Jen vamaštěný idiot nenosí tanga, my jsme přece krásní, samolibě chytří a máme hezké prdelky, tak je přece rádi ukážeme i ostatním inteligentním mužům.
Lukáši, je to jnom na tobě, zda budeš chtít, aby tě měli ostatní za debilní buznu.
Podívej se na stránky pánské tanga.eu.
Tam spousta bukvic ukazuje své prdele ostatním mužům a navzájem si je hodnotí.
Z toho jasně poznáš, kdo tanga nosí a udělej si závěr.
Jak říkám, ptej se chlapů, neptej se zde přítomných bukvic.

! (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Pokud pojedete do Polska a budete si je tam chtít koupit, tak se polsky tanga řeknou : Tri niti v ryti!

Jonys (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Myslíťe že je v pohode...Prosimtě nos co bude vyhovovat tobě, když tě budou vyhovovat tanga tak nos tanga, když tě někdo bude nějakej mentál osočovat že jsi teplouš tak mi řekni je že idiot a hotovo vůbec se s takovýma vymaštěncema nebav.

Lukáši (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Myslíťe že je v pohode...Uvědom si, že tohle prádlo má cejch prádla pro teplouše, narcisy, fitkáče a podobně.
Takže záleží jen na tobě, jak tě pak lidé označí.
Jako chlap ti radím, abys s tím neblbnul, nos normální pohodlné prádlo a nezařezávej si rajcovní provázek do zadku.

Reklama

Přidat komentář