Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

! (Čt, 3. 4. 2014 - 08:04)

A Vůl zůstane Volem!

Adolf (St, 2. 4. 2014 - 23:04)

Nosím slipy, které vzadu mají čtvercový otvor, takové nosí oficíři. Zbytek kryje košile, kterou si musíme měnit výměnným způsobem. Během krátké doby budete nosit uniformu a fasovat armádní spodní prádlo. Tanga se nehodí pro správné muže. Chlap musí být chlap a ne slečinka.

Petr H (St, 2. 4. 2014 - 22:04)

Není to tak dávno, minulý rok v létě jsem viděl, jak do takové menší hospody přišel chlap, asi o tři roky mladší jak čert, vyschlá postava o měl na sobě jenom tanga. Musím vám říci, že to byl dost "silný" zážitek.V tu chvíli jsem si řekl, že spoustě lidem chybí vkus a soudnost.

jsou super (St, 2. 4. 2014 - 22:04)

taky je nosím a jsem spokojený
mám tyhle a super: http://dmxgear.cz/product/cerna-tanga-almost-naked

Mrv (Čt, 2. 1. 2014 - 08:01)

já tanga taky nosím a už...Tanga jsou super na sport - nosím je já i kluk.

rené (St, 1. 1. 2014 - 11:01)

já tanga taky nosím a už bych je za jiné prádlo nevyměnil. jednak je to praktické při sportu a líbí se to i přítelkyni. ono je potřeba aby chlap neměl zadek jak valach

roman (Út, 21. 12. 2010 - 06:12)

tanga jsou skvěle spodni pradlo...

Petr (Po, 20. 12. 2010 - 13:12)

Ahoj, jsem jeden z tech, kteri jsou toho nazoru, ze tanga jsou na noseni naprosto super, zadne poceni. zadne neustale rovnani nohavic v kalhotech, ktere se porad vytahuji atd... myslim, ze kdyz chlap nosi tanga, neni to vubec nic spatneho, jen to dneni doba jeste tolik nezvlada a nekteri jedinci s tim maji problem! Verim tomu, ze kdyby je vyzkouseli i ti, kteri na ne nadavji a par dni v nich zkusili byt, zmenili by nazor! Jinak, pokud by nekdo chtel pokecat o tangach, jake nosi atd nebo, typy kde se nakupuje a tak, tak pisnete na [email protected]!Mejte se pekne a tangam zdar! Petr:)

jirka (Po, 29. 11. 2010 - 22:11)

mě je koupila manželka po 5 letech manželství

!!!!!!!! (Út, 2. 11. 2010 - 21:11)

Nemyslíte, že je to každého jeho věc a všem co mají starosti co kdo nosí, tak je jim po tom HOVNO !!!!

Simona (Út, 2. 11. 2010 - 11:11)

Muj kluk taky nosí tanga a holí si celý tělo a taky mě to nevadí,je to každýho věc.

Johny (Út, 2. 11. 2010 - 10:11)

Tanga nosim... pravidelne. Som hetero, mojej priatelke sa to paci a nema vobec ziadne namietky. Nie som ziadny homo, ani metro, ani Bi-sexual. pridam este k tomu, ze si holim cele telo a 99% populacie ma okamzite odpise, pretoze su to zadubeni tupci. Noste si co chcete... Je to pohodlne, hygienicke... Hawk ;)

radovanku (Po, 1. 11. 2010 - 18:11)

Chlap, který nosí tanga, to...sam jsi teploušek

Radovan (Po, 1. 11. 2010 - 18:11)

Chlap, který nosí tanga, to je určo bukvicák

Tanga (Ne, 31. 10. 2010 - 20:10)

Já normálně nosim taky...Já taky nosím tanga už hodně dlouho a nemám s tím žádný problém. Nosím i tanga plaky a je to nejlepší druh plavek jaký jsem kdy poznal. A to jsem ženatý a mám rodinu. Tedy jsem normální hetero. Tanga jenom doporučuji.

Lukáš Jadlovský (Čt, 28. 10. 2010 - 12:10)

Já normálně nosim taky tanga a jsem na holky.

jano (Pá, 22. 10. 2010 - 15:10)

představ si že maš na sobe v lete na sobe bile pruhledne kalhoty to chceš řict že si pod ne vezmeš normalni spodary a ne tanga??? no tak to musí byt desny. Nevim co ti na tangach vadi ja jako ženska nic jineho nenosím a muj přitel nosí tanga taky a je normalni hetero. Me se panska tanga líbí

radek (Pá, 22. 10. 2010 - 15:10)

PRO JANU me se třeba jine kalhotky než tanga vubec nelíbí a jsem rad že přitelkyne nosí jen tanga a mikrotanga. Muj nazor je ten že normalni kalhotky jsou pro babičky a ne pro mlade krasne holky

Radovan (Pá, 22. 10. 2010 - 14:10)

Chlap, který nosí tanga, to je určo bukvicák

Jano, (Pá, 22. 10. 2010 - 13:10)

To je otázka pro chlapy i...protože je to jeden ze střihů pánského prádla.

Reklama

Přidat komentář