Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

Luboš (Út, 29. 4. 2014 - 17:04)

Buzík se v nich cítí vždy...Fakt jo,a vcítil jsi se se někdy do jejich kůže že to tvrdíš?Ne?Jak to teda můžeš vědět?Jenom lacině a černobíle soudíš věci podle toho,jak si to někde slyšel.Takže se mi zas potvrzuje,že stádo u nás stále přežívá.

Luboš (Út, 29. 4. 2014 - 17:04)

nenosí tanga, protože...Ještě by to chtělo definovat,kdo je vlastně pořádný chlap.Nejpíš napíšeš,že takový co nenosí tanga,ale to je přece nesmysl jak mraky!Jestliže skutečně definuješ nějaký prototyp "správného chlapa",pak stejně půjde jen o tebou vykonstruovanou představu,o tom co je "chlapské" a co už ne.Nebude se tedy jednat o žádný objektivní popis.Kromě toho těch chlapů co nenosí tanga je velká většina,a spoustu je z nich ještě k tomu magorů až se hory zelenají a krávy bučí.Ještě mi chceš tvrdit co je správné a co teploušské?

Luboš (Út, 29. 4. 2014 - 17:04)

Zřejmě ano. My máme v...No to je pěkné že tam máte takového jedince.Jak to souvisí ale z tangama?A jak mi vysvětlíš,když nějaký kluk dělá třeba přesně ty samé věci co tvůj kolega,a přitom nosí jedině boxerky,maximálně trencle?Co pak he?Homosexualita je orintace na stejné pohlaví,ale nijak nutně nesouvisí z nošením prádla zvaného pánské tanga!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Normální chlap (Po, 28. 4. 2014 - 21:04)

Aha Protoze mel jeden 4%...nenosí tanga, protože jasně cítí, že to je buzerantská záležitost.

jirka (Po, 28. 4. 2014 - 18:04)

Aha Protoze mel jeden 4% tanga tak jsou v n nich vsichni 4% . Vy jste hold nesmrtelny , protoze kde nic neni, ani smrt nebere. Ja mam zenskou.

Jistě (Po, 28. 4. 2014 - 17:04)

Buzík se v nich cítí vždy dobře, protože mu provázek rajcuje čoko-dírku.

A ty jsi taky t (Po, 28. 4. 2014 - 17:04)

Zrejme jsi velice...Zřejmě ano. My máme v práci tangatého teplouše. Je velmi inteligentní, ale to mu nepomáhá, stejně je postižen buzerantismem. Podezření bylo již dříve, nikdy se nebavil o holkách, nevšímá si dobře vyvinutých kolegyň, nosí stringy, vyholuje se, chčije vsedě, ale před měsícem ho kolega natrapíroval, jak se líbá s chlapem v jednom klubu.

jirka (Po, 28. 4. 2014 - 16:04)

Má.Zrejme jsi velice inteligentni, znalej a sectelej .To samozrejme myslim ironicky .

Bohužel (Po, 28. 4. 2014 - 15:04)

To nema nic spolecneho s...Má.

jirka (Po, 28. 4. 2014 - 12:04)

To nema nic spolecneho s homosexualitou .

Jistě (Po, 28. 4. 2014 - 11:04)

Jde o zvyk. Me uz to ani...Buzík se v nich cítí vždy dobře, protože mu provázek rajcuje čoko-dírku.

jirka (Po, 28. 4. 2014 - 07:04)

Chlapi, kteří nosí tanga,...Jde o zvyk. Me uz to ani neprijde a citim se v nich fajn .

gampl (Ne, 27. 4. 2014 - 19:04)

si bacha, ať vám gamplík,...To je vidět nač po nocích myslíš ty bezpohlavní kreaturo !

dejte (Ne, 27. 4. 2014 - 01:04)

si bacha, ať vám gamplík, tangáčci, nevyrve chlupy z prdele, je to dost vášnivý.

Max (Ne, 27. 4. 2014 - 00:04)

Jestlipak nosí tanga i ti co...kazdy nosi co mu je pohodlne tanga jsou ted celkem dos u muzu videt kdyz maji spravne kere nerezou do zadku tak proc ne a nemusi byt teply chlap

Adolf (So, 26. 4. 2014 - 21:04)

Jestlipak nosí tanga i ti co mají hemeroidy?

gampl (So, 26. 4. 2014 - 19:04)

A máš to , "Lubošku" !

Spousta mužů (So, 26. 4. 2014 - 11:04)

Nevím o čem mluvíš.Pokud...nosí palavky až ke kolenům.... jejich rozhodně víc než tangáčů.

Laděna (So, 26. 4. 2014 - 11:04)

Já si vzpomínám na jeden...Chlapi, kteří nosí tanga, jsou buzíci a nebo mají podobné sklony. Přítel tvrdí, že by tu šňůrku v zadku nesnesl. Dokonce si dvoje koupil, vyzkoušel a řekl, že to je nechutnost.

Virgule (So, 26. 4. 2014 - 10:04)

Já si vzpomínám na jeden americký film z vysokoškolského prostředí, kde jeden student nosil tanga a byl nemožný, všichni se mu smáli, že je teplouš. A to je americká společnost mnohem tolerantnější k různým excesům než Evropa a zejména u nás. Ty, Luboši propaguješ tanga na nějakých diskuzích, ale nikdo v tvém okolí to neví. Já žádného heterosexuálního muže, který nosí tanga a veřejně to přiznává, neznám. Navíc jich skutečně moc není. U teploušů je to prádlo skutečně běžné. Já bydlím na vesnici. Máme tak tam také pěkný páreček teploušů. Na písečák vždy nosí tanga. Celá vesnice má na co koukat.
A i v cizině u moře nosí tanga skoro výhradně teplouši.

Reklama

Přidat komentář