Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

mezi dementama (So, 22. 1. 2011 - 00:01)

hledej tanga

Pavel (Čt, 20. 1. 2011 - 21:01)

ach jo... přezdívku Kuba...Kde jsi přišel na jakýsi STANDARD? To bych ho rád viděl, ale ty asi považuješ za standard své názory. Konec konců tanga nosí domorodci odedávna. Proto nejde o žádný výstřelek trhu.

pro kubíka (Čt, 20. 1. 2011 - 19:01)

Zajimalo by me s jakeho...ach jo... přezdívku Kuba jsi si vybral správně. existuje jakýsi STANDARD je spodní prádlo určené pro ženy, mezi něž patří i ty tanga a je spodní prádlo pro muže, kteří nosí pánové, to že si pánové nasazují dámské kalhotky, a výrobci začnou vyrábět dámské prádlo přizpůsobeno pánům je výsledkem poptávky těchto lidí. To že si pánové nasazují toto prádlo svědčí o jejich povaze :-D

Kuba (Čt, 20. 1. 2011 - 19:01)

Zajimalo by me s jakeho duvodu nosi holky tanga!

Martin (Po, 17. 1. 2011 - 19:01)

Tanga jsou super.. nenosim uz jine pradlo... :) leckdy mi to behem toho dne tak rozdrazdi, ze si vecer doma rozmrdam diru umelakem.. :) je to super.. mam jen chvalu na tangace.. !!!
M.

... (Pá, 14. 1. 2011 - 19:01)

Vy jste debilové

Toncis (Pá, 14. 1. 2011 - 19:01)

No jo buzeranti nosi tanga!

Martin (Čt, 6. 1. 2011 - 11:01)

Tanga nosím už asi 7 let. je to nejlepší prádlo co může být. Mám i tanga plavky, chce to sice trochu odvahy, ale proč ne? Je mi 41 jsem ženatý a mám děti.

Petr (St, 5. 1. 2011 - 20:01)

Zase se ozval jeden debil.

Olda (St, 5. 1. 2011 - 16:01)

Buzničky nosí tanga, protože jsou buzničky.

Franta (St, 5. 1. 2011 - 16:01)

Ahoj, jsem jeden z tech,...ano Petře, souhlasím s tebou, tanga jsou super spodní prádlo, hlavně v létě, taky je nosím. Klidně pokecám na [email protected]

Petr (Út, 4. 1. 2011 - 20:01)

Tanga jsou proste nejlepsia jeste jockstraps :) nosim obojea jsme naprosto spokojeny!!
P.

Jarda (So, 1. 1. 2011 - 14:01)

Já tanga nosím spoustu let a vyhovuje mi to. Je to nejlepší prádlo na léto. A nemá to nic společného se sexuální orientací, ženy taky nosí tanga a neznamená to že jsou všechny lesby.

Juro (Út, 11. 12. 2007 - 13:12)

To omnipresent: aby nakoniec ta metapersonalna siet nepozostavala z niekolkych dusevne slabsich magorov, kde kazdy z nich pod desiatimi nickmi nieco napise a potom si nato pod dalsimi desiatimi nickmi bude reagovat...
Klincovat to budu ti co sa nevedia podpisat...Ale zo uz sme hodne OT...

Juro (Út, 11. 12. 2007 - 13:12)

Juro som tu iba ja, a s tou poboznostou to nie je na slovensku take hrozne - 80% z tych, co chodia do kostola, tuto ustanovize vyuziva len ako kec kruzok. Pekne sa to prejavilo ked v case vecernych omsi zacali chodit argentinske telenovely - oveciek rapidne ubudlo a musel sa zmenit termin...

True (Út, 4. 12. 2007 - 14:12)

Někteří chlapi nosí tanga jednoduše proto, že i mezi chlapama se občas najdou nějací ouchylové, jako v každé skupině.

Archmaster Omni (Út, 4. 12. 2007 - 11:12)

Někteří zasvěcení uživatelé střídají nicky zcela záměrně a za vyšším a pro běžné smrtelníky neuchopitelným účelem. Až tímto způsobem vznikne metapersonální síť návzajem propojených profilů, otevře se lidstvu konečně cesta do bodu Omega. Nebrzděte postup k vyšší úrovni lidství.

Návštěvník (Út, 4. 12. 2007 - 10:12)

Blbe,Ty jsi taky jednou Juro a pak zas Peter.Nikdo se tady nepodepisuje svým jméne a buzeranti už vůbec ne.Takže je jedno,jestli se tam někdo nepodepíše,nebo jen si nějakou přezdívku vymyslí.

Peter (Út, 4. 12. 2007 - 09:12)

posledný príspevok len dokazuje ako málo inteligencie sa vyskytuje medzi bežným obyvate?stvom. Len nechápem ako sa taíto ?udia dostanú k internetu. Ak nemáš čo písať na danú tému prečo sa ozývaš? Nikto nie je zvedavý na Tvoje slaboduché výlevy. Myslím tým kryštofa a aj všetkých čo sa nevedia podpísať lebo sa hanbia za svoje myšlienky.

Návštěvník (Po, 3. 12. 2007 - 19:12)

Jurko,já doufám,že to byl tvůj poslední výstup tady u nás.Copak u vás čobolů nemáte své buzeranty?Máte že,aly vy jste věřící a tam by tě poslali do prdele.Tam,kde cpeš ten svůj smradlavý ocas.Ale chlapům.

Reklama

Přidat komentář