Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

Petr (St, 5. 1. 2011 - 20:01)

Zase se ozval jeden debil.

Olda (St, 5. 1. 2011 - 16:01)

Buzničky nosí tanga, protože jsou buzničky.

Franta (St, 5. 1. 2011 - 16:01)

Ahoj, jsem jeden z tech,...ano Petře, souhlasím s tebou, tanga jsou super spodní prádlo, hlavně v létě, taky je nosím. Klidně pokecám na [email protected]

Petr (Út, 4. 1. 2011 - 20:01)

Tanga jsou proste nejlepsia jeste jockstraps :) nosim obojea jsme naprosto spokojeny!!
P.

Jarda (So, 1. 1. 2011 - 14:01)

Já tanga nosím spoustu let a vyhovuje mi to. Je to nejlepší prádlo na léto. A nemá to nic společného se sexuální orientací, ženy taky nosí tanga a neznamená to že jsou všechny lesby.

Juro (Út, 11. 12. 2007 - 13:12)

To omnipresent: aby nakoniec ta metapersonalna siet nepozostavala z niekolkych dusevne slabsich magorov, kde kazdy z nich pod desiatimi nickmi nieco napise a potom si nato pod dalsimi desiatimi nickmi bude reagovat...
Klincovat to budu ti co sa nevedia podpisat...Ale zo uz sme hodne OT...

Juro (Út, 11. 12. 2007 - 13:12)

Juro som tu iba ja, a s tou poboznostou to nie je na slovensku take hrozne - 80% z tych, co chodia do kostola, tuto ustanovize vyuziva len ako kec kruzok. Pekne sa to prejavilo ked v case vecernych omsi zacali chodit argentinske telenovely - oveciek rapidne ubudlo a musel sa zmenit termin...

True (Út, 4. 12. 2007 - 14:12)

Někteří chlapi nosí tanga jednoduše proto, že i mezi chlapama se občas najdou nějací ouchylové, jako v každé skupině.

Archmaster Omni (Út, 4. 12. 2007 - 11:12)

Někteří zasvěcení uživatelé střídají nicky zcela záměrně a za vyšším a pro běžné smrtelníky neuchopitelným účelem. Až tímto způsobem vznikne metapersonální síť návzajem propojených profilů, otevře se lidstvu konečně cesta do bodu Omega. Nebrzděte postup k vyšší úrovni lidství.

Návštěvník (Út, 4. 12. 2007 - 10:12)

Blbe,Ty jsi taky jednou Juro a pak zas Peter.Nikdo se tady nepodepisuje svým jméne a buzeranti už vůbec ne.Takže je jedno,jestli se tam někdo nepodepíše,nebo jen si nějakou přezdívku vymyslí.

Peter (Út, 4. 12. 2007 - 09:12)

posledný príspevok len dokazuje ako málo inteligencie sa vyskytuje medzi bežným obyvate?stvom. Len nechápem ako sa taíto ?udia dostanú k internetu. Ak nemáš čo písať na danú tému prečo sa ozývaš? Nikto nie je zvedavý na Tvoje slaboduché výlevy. Myslím tým kryštofa a aj všetkých čo sa nevedia podpísať lebo sa hanbia za svoje myšlienky.

Návštěvník (Po, 3. 12. 2007 - 19:12)

Jurko,já doufám,že to byl tvůj poslední výstup tady u nás.Copak u vás čobolů nemáte své buzeranty?Máte že,aly vy jste věřící a tam by tě poslali do prdele.Tam,kde cpeš ten svůj smradlavý ocas.Ale chlapům.

Juro (Po, 3. 12. 2007 - 10:12)

A dufam ze ti, co sa nevedia podpisat ich budu nasledovat

Návštěvník (Ne, 2. 12. 2007 - 20:12)

Buzeranti běžte už do prdele!

´kryštof (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

třikrát za den

´kryštof (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

třikrát za den

merlin (Čt, 22. 11. 2007 - 17:11)

mam otázku: kolikrát za den se chlapy ohnete nebo drepnete aby vám ty tanga byly vidět ? hmmm ?

Návštěvník (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

A jejej.Další bukvice na obzoru.Kolik vás už je?Množíte se a přitom si strkáte ocasy do prdele.

miro (Čt, 22. 11. 2007 - 14:11)

Prečítal som si celú diskusiu a mám hroznú chuť vyskúšať kúpit si panské tangá. Nie erotické (šnúrkové) ale skôr na bežné nosenie. Keď mi to pred nedávnom navrhla manželka, tak som mal z toho zmiešané pocity. Myslel som si, že je to iba sexuálna hračka do postele alebo do nočných gay barov. Po prečítaní diskusie som sa uk?udnil, že nemusím sa cítiť tak úchylne ako na začiatku.

Viacerí písali, že na nie celkom jednoducho sa zháňajú. Tiež tá cena nie je úplne najlacnejšia, aby som mohol si kúpiť z každého druhu. Chcel by som sa opýtať tých, čo ich pravidlne nosia,
čo si pri kupovaní pánskych tang všímať?

Aké materialy sú najlepšie?
Pod?a čoho vyberáte ve?kosť?
Aké sú strihy (tvary) a ktoré sú najlepšie a najhoršie?
Aké značky sa vám osvečili resp. neosvečili?
Prípadne kde v Bratislave sa dajú kúpiť?

Ešte sa opýtam aký je vlastne rozdiel medzi pánskymi tangami a string slipami? Keď som pozeral na internete e-shopy, tak to čo volali tanga mi pripadali pod?a obrázka ako obyčajné slipy.

Ve?mi pekne ďakujem za každú dobrú radu.

franta (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Je to super a nechapu proč to tak odsuzujete když každy at nosi co chce !!!!!!!

Reklama

Přidat komentář