Reklama

Kopnout kluka do koulí

OVHVOYAGER"sezn (St, 27. 12. 2006 - 09:12)

odkud jsi? Já se nechám klidně kopnout

Moniska (St, 20. 12. 2006 - 10:12)

Mně jednou kopla do pipky jedna holka nohou v kanadě. Svíjela jsem se na zemi málem půl hodiny, kdo to nezažil, nepochopí tu bolest.

Lois (St, 20. 12. 2006 - 10:12)

To je takový to za uchem...

Mišíska (Út, 19. 12. 2006 - 20:12)

když nakopnete do pipky ženskou s velkejma malýma pyskama tak jí to ucvaknete :D

lena (Pá, 15. 12. 2006 - 14:12)

a neví někdo, jaké toje, kopnout holku do píči

Kyle (Pá, 15. 12. 2006 - 14:12)

Petra L na mne pusobi jako osoba s nizkym IQ a agresivnimi sklony. Normalniho cloveka by asi tohle nenapadlo. Pripada mi to jako bych vyhlasoval, ze nekoho chci pichnout nozem do oka, jen abych vedel jak moc to boli a jak moc hluboko musim bodnout a ptal bych se ostatnich co si o tom mysli a jestli o tom nahodou taky nekdy nepremysleli. A jeste pak otevrit uvahu jak si to vyzkouset na tech nejblizsich (partnerce, kamaradech) - nechci je prece bodnout moc... Naprosto vazne - osoba co to psala ma pokrivene vnimani sveta a lidi. Asi se to zatim zda prehnane, ale neco o psychologii vim a jsem presvedcen ze Petra L ma psychopaticky typ mysleni nasilneho typu s minimem empatie.

Znalec (Pá, 15. 12. 2006 - 14:12)

Tak například kanec si na svou svini před pářením pořádně kýchne, přičemž s nosním sekretem rozstřikuje i své feromony. U svině to způsobí jakési uklidnění a svině zůstane v klidu, což divočákovi ulehčí provedení sexuálního styku. Tato látka je k dostání i v rozprašovači a zvěrolékaři ji používají při inseminaci.

Ferry (Pá, 15. 12. 2006 - 14:12)

No, hned jí držku nerozbije, nebude se totiž moct hnout...

Adéla (Út, 12. 12. 2006 - 21:12)

Bolí to asi stejně, jako bych tě ve steelách nakopala mezi nohy a až bys byla na zemi tak ti ještě přišlápla cecky.

Tam nejde ani tak moc o tu bolest, ale o to že je to spíš křeč. (alespoň podle mého přítele)

Myslím, že až to někdy na někom zkusíš, tak ti pěkně rozbije držku -a zaslouženě!

Jasoň (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

A kam se jako má kopnout, Tondo Vejce?

tonda vejce (Po, 6. 11. 2006 - 13:11)

Asi blbá nejsi malá,ale hodně moc.Kopni se sama a uvidíš!

eeelrond (Po, 6. 11. 2006 - 12:11)

Ahoj...myslím že nejsi blbá a chápu tvojí zvědavost.Pokud by ses chtěla na toto téma vážně pobavit tak mi písni. eeelrond"seznam.cz

mir.jedlicka"se (St, 4. 10. 2006 - 20:10)

Ahoj.Hele myslim ze blba urcite nejsi.Vsechno se ma zkusit a vsechno je jednou poprve.No ja ti to reknu takhle.Uprimne boli to hodne a stai malo.:-)))))Ale raci to nezkousej.Prosim hlavne ne na mne.Hih.Prej to boli jako kdyz si pana a hodne to boli.Hi hi nevim je to podle mne hovadina.No zkuz to a uvidis.pa ozvi se.

Honza (Po, 2. 10. 2006 - 18:10)

teda mě je 19 a popravde slabej kopanec ti kluk dovolí...no ale musíš mít dobrou náladu a nebejt na něj naštvaná...pak by to dost bolelo. Honza.Howe"seznam.cz

Lina (Út, 19. 9. 2006 - 18:09)

jo a zapomnela jsem napsat,ze se bolesti pozvracel na koberec,jak to rikal Tom...

Lina (Út, 19. 9. 2006 - 18:09)

chci ti rict,ze jsem se svym pritelem mockrat probirala,jestli ho to boli...jednou pri milovani jsem mu omylem zmackla varlata,moc ne,ale on zacal skakat po pokoji,co delam a proc ho takhle trestam...tak si muzes udelat predstavu

bezkulka"seznam (Po, 18. 9. 2006 - 21:09)

Me muzes kopat jak chces, placani pres prazdnej pytlik je mi dokonce prijemny...

Mil (Ne, 17. 9. 2006 - 21:09)

Až budeš mít v ruce varlata postupně je tiskni,jestli začne kvičet tak jsi koza a přehnalasto.Pochopíš,že kopání je zbytečný.Zkusila sem to a fakt stačí dost málo.

Tom (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Když mu rozdrtíš varlata, tak ho to zabije.. tak to by asi nevstal.

GGG (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Porad by me dost zajimalo, po jak silnym kopanci by muz nevstal. Myslim tim za cenu treba zachrany zivota cokoliv - v nejvetsim sebezapreni-slo by vstat?

Reklama

Přidat komentář