Reklama

andropenis

Milan (Čt, 7. 3. 2013 - 23:03)

milan zatial nie ale chystam...Přístroje nepoužívám, věřím jelqingu, bylinám, a hypnoze (hypnozu jsem zatím neskoušel).

andrej (Čt, 7. 3. 2013 - 23:03)

milan zatial nie ale chystam sa skusit tu newbie metodu z toho anglickeho fora. Tu metodu vymysele zakladatel fora a doktor ktory davanodkaz vsetkym novacikom aj pokrocilim v natahovani ktory si nevedia poradit zo svojimi nulovymi vysledkami a to ze drzte sa newbie metody a verte:) no a sam som bol svedkom mnohych osobnych programov ci uz korekcia zkrivenia alebo zvacsenie do dlzky a prave tou met odou nebie ktora zahrna aj hot wrap, jelqing, stretching, kegel... je to tam podobne rozobrane aj s videamintskze pochopi aj ten co.nevie dobre anglicky.... http://penis-enlargement-manual.thundersplace.org/newbie-routine.html

A milan nejaky nazor na extenser vs zakrivenie? co viac odporucasmam kupit klasicky andropenis? lebo vlastnim phallosan a to je asi na zakrivenie menej pouzitelne ci?

Milan (Čt, 7. 3. 2013 - 17:03)

Zdrarec Milan,

chcem ho...Andrej, a jelqing si skoušel?

phallo andrej (Čt, 7. 3. 2013 - 16:03)

a predsa aj pri andropenis aj pri phallosane je penis pod urcitiym tlakom/tahom ktore ten penis natahuje a tym natahovanim sa dotahuje akoby ta kratsia strana penisu a tym sa vyrovnava...

phallo andrej (Čt, 7. 3. 2013 - 16:03)

No ja sice nemam problem se...ale ved nepracuje andropenis aj phallosan na rovnakom principe ?a ved andropenis tak isto len vytahuje na principe pruzin nie ? su tam pruziny ktore tahaju penis a phallosan robi to iste akurat ho natahuje guma nie pruzina. Alebo mas namyslis staticky stretcher? bez pruzin? iba staticky stretcher ktory nevytahuje penis?

.. (Čt, 7. 3. 2013 - 12:03)

No ja sice nemam problem se zakrivením ale podle me by si měl nosit andropenis,nebo neco podpobnyho,aby si měl pevný lešení kolem penisu a mohlo se ti to narovnávat,protože phallosan ti jen vytahuje ale nerovná

Phallo- andrej (St, 6. 3. 2013 - 14:03)

Zdrarec Milan,

chcem ho narovnat kvoli estetickemu vzhladu. Nepaci sa mi to, chcem ho mat proste rovny :) Zakrivenie hore je este v poho a v sexe mozno prinasa aj mnohe plus :) ale zakrivenie dole po prve vyzera esteticky zle ale zas niekomu sa to mozno paci a vie to v sexe aj pouzit tak niekde na thundersplace.org anglikom fore som cital ze jeden prave chcel so svojho rovneho penisu spravit krivy smerom nahor pretoze kamosi mu hovori ze je to super. Takze su rozne priprady:)

Inak chlapci mate nejake rady? Ohladom extender vs zakrivenie? Aky extender je najvhodnejsi a ako ho nastavit ci prisposobit na tu korekciu? Niekde tu na fore som cital ze prave nezalezi na zakriveni a andropenis sa ma nosit smerom dole pretoze sa to pretahuje cez nejake teliesko. Ale zas phallosan tam sa to nosi inak... Ale asi nejde o to v akej polohe sa penis natahuje ale ide o to aby sa penis rovnomerne natahoval a tym sa ta kratsia cas penisu na mikroskopickej urovni akoby dorovnava :) Ale chlapci diskutujme a cakam na rady a nazory:)

Milan (St, 6. 3. 2013 - 12:03)

Metodu som si k natahovacu...Proč si chceš narovnat penis? Já myslím, že zahnutý penis je O.K.

Phallo- andrej (Út, 5. 3. 2013 - 23:03)

Metodu som si k natahovacu pridal preto lebo zamieravam sa hlavne na korekciu zakrivenia a podla vyssie spominaneho doktora tato metofa newbie je pre kazdeho zaciatocnika ktorym cielom je bud uz predlzenie penisu ci prave korekciu zakrivenia. Mozno si poviwte kluci ze dalsia pitoma metoda ale pozor tato metoda je na spominanom fore velmi popularna a osobne som nasiel prispevky kde chlapi touto metodou maju realne vysledky v dlzke dokoca pripady kde chlapik touto metodou napravil 30 stupnov zakrivenie hore sposobene Peyronieho chorobou a doktor ktory zalozilnto spominane anglicke forum odporuca tuto metodu kazdemu lebo ma fakt realne vysledky a je na fore podrobne rozobrata aj s videami:) Samozrejme metodu si mozte upravit podla vlastneho gusta ako sa hovori napriklad ako ja tuto metodu budem vykonavat na zlepsenie zakrivenia a upravil som si ju prave nato(jelq na opacnu stranua pod.)
Takze chlapi budem rad ked sa opat rozbehne diskusia a este radsej keby sa zapojilnaj MIKER. Budem rad ked budete reagovat ci som zvolil spravny extender ked mi ide hlavne o tu korekciu zakrivenia cinsom nenal radsej andropenis a nosit ho proti zakriveniu a tak dalej takze budem rad ked sa podelite o skusenosti:)
Nevsimajte si chlapi nejake preklepi v gramatike lebo niekedy pisem na mobile a niekedy mi ujde pismenko alebo zabudnem dat medzeru tak ZDAR CHLAPI A ZAPAJAJTE SA DO DISKUSIE :)

S pozdravom andrej.

Phallo (Út, 5. 3. 2013 - 23:03)

Nazdar all

Chlapi, nevedel som ze sa opet tato diskusia rozbehla, cital som toto forum asi rok dozadu a teraz som si opat vsetko precital.. fakt kopu prispevkov a hlavne som sa zameral nanprispevky mikera:) fakt good uspechy:) Skoda ze uz nie je aktivny a jeho forum tak iato uz spi takze tak:)

V tejjto etape pokracovania diskusie mame nejakeho vodcu alias miker? natahovani sa venujem aj ja a da sa povedat tento rok som zacal na plne obratky:)

Viac o mne chlapci:
Mam 21 rokov, extender som zacal pouzivat od noveho roku no zatial som ho mal na sebe len parkrat pretoze za tych par mesiacov som sa pustil do osobneho vzdelavania v oblasti natahovania... precital som si roznu problematiku na ruskych forach (dik Miker) a aj zname anglicke forum thundersplace mi velmi pomohlo..... po mesiacoch studovania a zhromazdovania informacii sa idem pustitpo dlhej ceste zvecsovania a natahovania:) TAK SA PRIPOJTE CHLAPCI- diskutujme, zhromazdujme info, pomahajme si a zavedme to co uz aglicania a rusi maju rozbehnute vo velkom:)
Co sa tyka extendra, odkupil som phallosan, vsetko som vydenzifikoval a niektore komponenty kupil nove:) Rozmyslal som aj nad andropenisom ale to uchytenie mi nesedi kedze mam maly zalud nesedelo by mi to:) Zas na extendru nezalezi vsetko je aj tak nanrpvnakom principe takze chlapi ci stary klasicky andrak alebo vylepsovaky ajo phallosa vsetko ma rovnaky princip akurat dizajn a pohodlnost tam je rozdiel:)

Moje ocakavania:
Mam 17cm dlhy penis a mierne zakrivenie dole (10-15stupnov) a mojim cielom je 18 cm rovny penis:) Program ktory som si vytvoriltak planujem pouzivat metodu ADS (al lday stretching) to je to natahovanie s extendrom a na to zakrivenie kedze sa hlavne zamieravam na zakrivenie chcem doplnit mozno metodu ktoru este nepoznate vola sa "Thunder's newbie method" od doktora ktory bol zakladatelom vyssie popisaneho najuspesnejsiehon anglickeho fora. Ta metoda zahrna jelqinq vytahovanie a tak dalej.Viac o metode mozme diskutovat chlapi

lukáš (Út, 26. 2. 2013 - 10:02)

Ne,Dana je zaslepena svou vtiravou prací,kterou nabízí určitě i v márnici:-D

Jan (Po, 25. 2. 2013 - 12:02)

!!! Nabízím přivýdělek z...Dano, vy si taky chcete zvětšit penis?

Dana (Ne, 24. 2. 2013 - 21:02)

!!! Nabízím přivýdělek z domu s českou firmou !!! Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na http://www.kupi.cz/?u=4slx7 a můžete začít sbírat body za aktivitu, které potom směníte za nákupní poukazy v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-. Za první měsíc jsem si vydělala přes 4.000,-! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci potřebujete zadat jen platný email (žádné další osobní informace). Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7

zvecsovatel (Ne, 24. 2. 2013 - 20:02)

Vyrabam pristroj na natahovanie penisu blizsie info na mojej stranke www.zvecsovatel.sk

Chameleon444 (So, 23. 2. 2013 - 00:02)

pro chameleon444 ahojky chci...Mira kludne mi mozes napisat na moj mail ohladom phalosanu aby sme sa vedeli skontaktovat mam ho v profilovke staci kliknut na na moj nick chameleon atam najdes aj moj mail :) tam viac pokecame o tom :)

Chameleon444 (So, 23. 2. 2013 - 00:02)

Pani co vravite na EXTENDER 4X LABS?? Ma niekto s tym skusenosti ?? dajte mi vedeit dopredu dakujem mal by som zaujem o tento typ extenderu kuk tu : http://www.x4labs.com/ alebo http://www.extenderexpert.com/x4-labs-review

Chameleon444 (So, 23. 2. 2013 - 00:02)

pro chameleon444 ahojky chci...ahoj ano mozem ti predat ten phalosan ked budes chciet :) aosa skontaktujeme si na pokeci ?

natažení péra (Po, 4. 2. 2013 - 22:02)

Kdo chce natáhnout péro za 3Kč, stačí napsat na [email protected]

zkušenost s xtr (Po, 4. 2. 2013 - 22:02)

xtrasize - objednala som...jo xtrasize?

Sežral jsem během 7 dní, 7 tbl., každý den jednu, ale něčeho jsem přeci dosáhnul...
Moje zkušenost s velkým pérem s xtrasize jako ze sna, není "jako" ze sna, ALE ze sna :D :D .D
sice většího péra jsem se nedočkal, ale zhoršení krevního obrazu, jehož náprava mně stála 500Kč u léčitelky, a tobolečky skončily v košíčku, a to se vyplatí!

mira (Ne, 27. 1. 2013 - 12:01)

pro chameleon444 ahojky chci se zeptat mas este ten phallosan.

Reklama

Přidat komentář