Reklama

andropenis

mates (Ne, 14. 4. 2013 - 13:04)

uplne bezbolestne to neni, ale kdyz to porovnam oproti andropenisu tak je to pro me idealni..

prestavky delam po hodince, do toho masaz a chvile pauzy, regenerace je v tomhle smeru velice dulezita

kdyz to nosis treba 3 a vice hodin v kuse, tak je znaz ze zalud je vice opuchly a trva to dele nez se vrati do normalu, proto delam prestavky po hodince a to me vyhovuje

andrej (Ne, 14. 4. 2013 - 12:04)

mates a ty ked mas pmp vakuovy system natahujes penis na maximalnom napati?:) to znamena tak ze je natiahnuty uplne na maximum a keby ze ho natiahnes viac tak uz to boli nie ? tak by to malonbyt natiaunute.. na maximalnej moznej dlzke :) preto sa pytam ci potom nemas na zaludi od pmp opuchliny s vakuoveho uchytenia lebo ja ked mam vakuove hlavice z phallosan tak pri velkom napnuti to dokaze urobit aj poriadne pluzgiere na zaludi... ako to nosis robis pre to caste prestavky ? pebo sice andropenis ma hadickove uchytenie ale tam zas sposobuje odreniny ood zaludom a zas pmp zabezpecuje bezbolestne nosenie ale pri vysokom napnuti tak isto sposbuje opuchliny na zaludi.. nestretol si sa s niecim takym osobne ?

mates (So, 13. 4. 2013 - 11:04)

ten inches nemam, tak nemuzu posoudit, ale jestli si to chces upravit, tak zkus koupit treba andropenis, tam ty valecky mas v poradku, nebo to zkusit nejak jinak nastavit..

erekce v PMP se neboj, docasne budes cejtit vetsi tlak, ale penis se ti z toho nevyvlikne

andrej (Pá, 12. 4. 2013 - 00:04)

jezis uzdicku neodstranovat a je normalne ze ked stahujes predkozku nizsie ako pod zalud ze to stahujes az ku korenu tak sa ti zalud musi mierne ohnut dole ved nemas tu uzdicku kilometrovu.. a z akeho dovodu si dal kamos odstranit uzdicku?

mates a ked dajme tomu si kupim ten ten inches a mam len 2 cm da sa to pridavanie 0.5 cm nejak vyriesit? dokrucovanim spodnych skrutiek co su uplne dole sa to neda napriklad ze pridam 2 cm a potom odskrutkujem dolenymi skrutkami 1.5 aebo tak nejak alebo naco vlastne sluzia tie skrutky dole? na tu silu tahu? ci? chcem kupit ten inches a doladit tam vakuovy system z phallosanu...

david (Čt, 11. 4. 2013 - 12:04)

No kámoš má odstraněnou uzdičku a nemůže si to vynachválit,teda i z estetického hlediska se mu stahuje předkožka dolů a zůstáva-vypadá to líp a žalud se neohýbá.A co erekce v PMP?

mates (St, 10. 4. 2013 - 22:04)

ano ta uzdička trochu překáží v tomhle směru, ale jsem na ní dost citlivej, takže si jí ponechám :)

david (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

Tak to docela leze do peněz,když to vydrží jen 14 dní i mín!S těma balonkama to vyzkouším :-)No muj žalud už snese docela dost,protože díky andropenisu je daleko mín citlivej bohužel!Ještě si chci předtím nechat odstranit uzdičku-přemýšlel si někdy o tom?

mates (Út, 9. 4. 2013 - 12:04)

ano normalni nafukovaci balonek, klidne muzes dat 2-3 na sebe aby byly silnejsi a lepe drzely

kvalitnejsi to neni, ale je to pohodlnejsi a levnejsi, nez porad dokupovat ty jejich silikony

oni je maji kvalitni, takze vydrzeji dlouho (7-14 dni podle pouzivani), ale jsou silnejsi tudiz kdyz je vetsi tlak tak to muze nekoho bolet, zalezi na jedinci

david (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

s tím odhadem tlaku to taky asi nebude sranda,aby nevyklouzl ale zároven nebolel

david (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

Jako normální gumovej nafukovací balonek?Vydrží dýl,než ten silikon?

mates (Út, 9. 4. 2013 - 10:04)

ano mam PMP a muj nazor je ten, ze to je nejlepsi kus natahovaku co je zatim na trhu, proste uz jen ten dojem kdyz jsem to vybalil z krabice tak andropenis proti tomu vypadal smesne....
je tam par valecku po 0,5, par po 2, 4 a 8 + si muzes neco vysroubovat primo ze zakladu, takze neni problem si silu natahovani nastavit dle gusta, ale to ma i andropenis..

jinak z PMP obcas vyklouzne z toho balonku, ale to muze byt tim ze jsem neodhadl tlak a byl moc slaby, nebo ze uz ten silikon je vytahany (musi se menit po nejake dobe)

nejlepsi pro me je, kdyz nepouzivam jejich silikon, ale normalni balonek z kramu, jen ho prestrihnes, jednu cast natahnes na ten bubinek a druhou na to kolecko, to je potom za odmenu to nosit, ale chce to trosku cviku nez zjistis co ti vyhovuje

zvecsovatel (Po, 8. 4. 2013 - 21:04)

Prepracovane latkove uchytenie penisu zlozene zo 4 casti plus plastiva brzdicka ,materialy su rozne podla jemnosti a ucelom aby co najmenej tlacili a co najlepsie drzali penis .Napr podlozka pod penis je molitan z jednej strany bavlna z druhej suchy zips cast je vymenitelna da sa prat,uchytenie snurka z ochrannym navlekom plus ochrannym obdlznickom to je zosite spolu no proste asi 15 sijacich operacii ked neberiem do uvahy strihanie .pouzity owerlovaci stroj a jednoihlovi .vsetky casti sa daju prat alebo cistit rucne ,napr mydlom .Pristroj ma vysuvacie ramena cize niake montovanie valcekou,ramena stiahnete upevnite penis a natiahnete na pozadovanu dlzku a zaistite skrutkami dobre nie ? Info na zvecsovatel.sk

david (Po, 8. 4. 2013 - 11:04)

Mates a vyklouzl ti někdy z toho balonku u PMP?Třeba,když si ho víc natáhl a nebo drží.Já nosím andropenis a přesně,jak píšeš,když ho víc natáhnu,tak ho musím víc utáhnout a pak to vydržím sca hodinu,víc ne.

Andrej (Ne, 7. 4. 2013 - 20:04)

Mates ty mas PMP? Ake su tam valceky 2cm alebo aj 0.5cm? Lebo dostal som napad mam phallosan a chcem hlavice s phallosanu prisposobit na andropenis. Ale original andropenis je velmi drahy a neoplati sa mi len kvoli kostre kupovat original a tu istu kostru ma aj ten inches len ma sere to ze su tam 2cm valceky len ale vraj dole su este nejake skrutky ale niekto vravi ze tymi skrutkami si doladujes silu tahu a niekto zas ze to si dorovnavas cm najviac ci menej tak ako to je ? A preco dali k ten inches 2cm valceky ved to je drasticke skocit hned na 2cm no nie ? Zas vyhoda je ze sa ten inches da naskrutkovat az na 30cm a je to vyhoda ked tam chcete dopasovat vakuovu hlavicu lebo neviete ako sa vam to podari dopasovat daleko od konca...

mates (So, 6. 4. 2013 - 20:04)

s AP jsem zapasil skoro porad, ten uchyt se me nikdy nepovedl tak aby to nebolelo a zaroven drzelo jak ma, ale nanosil jsem prez 1500 hodin s tim ale ta bolest byla hrozna a za tu dobu byl prirustek neco kolem 1,5 cm

da se rict ze co 1000 hodin to 1cm, ale zalezi na jedinci a sile jakou natahujes, nekdy je to vice.

Milan 2 :-) (Pá, 5. 4. 2013 - 22:04)

Hmm nějak se to nedopsalo, ptal jsem se na něco ve smyslu za jak dlouho jste viděl výsledky a potýkal jste se s podobnými problémy u AP ?

Milan 2 :-) (Pá, 5. 4. 2013 - 21:04)

Zdravím, tak psal jsem svůj názor, abych poukázal na svou zkušenost. Jinak k otázce proč tato volba když nemám malý penis ? To je jako když říkáte sportovci proč pořád trénuješ když už jsi dobrej dost... Mám prostě v povaze se zlepšovat a proč to nezkusit ne ? :-)
***>>>MATES

Milan (Pá, 5. 4. 2013 - 11:04)

Zdravím,
chtěl bych se s...Píšeš, že nemáš malý penis. Tak proč si ho natahuješ? Když chceš, tak skus cvičení jelqing - je to přirozenější.

Erika (Pá, 5. 4. 2013 - 10:04)

Zdravím,
chtěl bych se s...Pokud máš malého,ale funkčního,tak ho používej přirozeným způsobem.Většina žen je dráždivá v poševním vstupu,klitoridálně,není potřebný dlouhý penis.Důležité je udržení erekce tak dlouho až je žena přivedena k orgasmu.Tyhle zlepšováky na prodloužení penisů víc škodí,než prospívají.Slouží však jako výdělečný artikl jejich výrobců a distributorů.

mates (Pá, 5. 4. 2013 - 10:04)

jako první by jsi měl vyřešit úchop, rozhodně to nemá cenu nosit přez bolest, nošení musí být přirozený a měl by jsi úplně bezproblému nosit 1-1,5 hodiny a potom sundat a prokrvit...

Reklama

Přidat komentář