Reklama

andropenis

petr (Ne, 27. 12. 2009 - 14:12)

poradite mi co mam delat?: (

Petr (Ne, 27. 12. 2009 - 14:12)

čau lidi..mam problem ten..ze je mi 21 mam 13cm penis a bojim se ze se mi holka vysmeje..proto jsem jeste z zadnou nespal: ((

zvecsovatel (So, 26. 12. 2009 - 21:12)

Vyrobim vam pristroj na natahovanie penisu na vasu mieru , prepracovane uchytenie penisu info na stranke zvecsovatel.sk

? (So, 26. 12. 2009 - 16:12)

Tak hlásím výsledky: Po 2...Oni chtěli napsat, že to je z 97% neúčinné, ale na poslední chvíli si to rozmysleli....

ajvon (So, 26. 12. 2009 - 13:12)

Tak hlásím výsledky: Po 2 měsécéch poctivého nošení přesně podle návodu 9 hodin děnně, žádnej výsledek!!!!!! ANI MILIMETR. A to jsem ještě začínal na větší délce než psali!!!
Podle nich by měl po 2 měsících vyrůst o 1,5 cm, ale přitom to není ani milimetr. Jsou to fakt hajzli.
Nechápu když už věděj, že to opravdu nemá účinky takový jak slibují, tak proč to stojí 5 tisíc a ne maximálně tisícovku. Dyt každej si může na netu najít tuhle diskuzi, aby zjistil, že je to z 97% neúčinný a ne účinný jak oni přesně naopak tvrdí...

Honza (So, 26. 12. 2009 - 11:12)

Hanz to si delas prdel za rok...Jojo, ale na takovejhlech lidech právě bohužel ta společnost Andromedical vydělává. Jak už to tady psal 16. 11. 2009 Anonym, tak voni nemužou popravdě napsat, že budeš čekat 6 let, než ho budeš mít vo 6 cm delšího, protože to by si to nikdo nekoupil právě z toho důvodu, že se nikomu nechce takle dlouho čekat. Voni se MUSEJ prsit, že na prodloužení vo 3 - 5 cm, což je cíl většiny kluků, kerý ho maj dlouhýho 15 nebo 16 cm, stačí 6 měsíců. Protože 6 měsíců to vydrží nosit každej. A když si eště před koupí řekneš, že 6 měsíců určitě zvládneš to nosit, tak si to prostě koupit musíš. Narozdíl vod druhý varianty, že ti napišou, že na prodloužení vo tu samou dýlku potřebuješ 6 let. To si to nekoupíš. Chápeš? Jsou to samozřejmě vychcánkové. Přece Ti nenapišou "Je to na hovno, budete čekat 6 let, než se Vám pták prodlouží vo 6 cm, nekupujte si to".

Jakmile jednou maj tvoje prachy v kapse, už jim je srdečně jedno, jak s tim naložíš. Ted' už nenaděláš nic. Když to necháš uložený v šupliku, nebo to prodáš nebo vyhodíš, pták se Ti neprodlouží v žádnym případě. Jestli ho chceš mít delšího vo 6 cm, tak už Ti ted' nezbejvá, než to nosit 6 let.

Moc jsem Tě nepotěšil, ale řek jsem Ti aspoň skoro pravdu. Budiž to varováním a výstrahou pro všechny další případný zájemce.

Jojo (Pá, 25. 12. 2009 - 23:12)

Hanz to si delas prdel za rok 1cm,mam 14cm a nebudu cekat 6roku,abych klatil s 20cm zvejkackou!

ženská (Pá, 25. 12. 2009 - 23:12)

Kluci, hlavně to ale...panebože, vy chlapi si fakt myslíte, že nějaké dva centimetry hrajou roli ???
To vám pak ale nejde o ženskou, se kterou máte hezký vztah, ale opravdu jen prokazatelně o centimetry.
Směšné!

wax (Pá, 25. 12. 2009 - 23:12)

Muzete napsat, jake mate rozmery (delka, obvod) v akci a v klidu? Prece kdyz ho natahnu v klidove delce, tak to neznamena, ze nutne o stejnou miru vzroste v akci, ne?

Honza (Pá, 25. 12. 2009 - 21:12)

Kluci, hlavně to ale nevzdávejte! Když už jste si to koupili... Musíte vydržet! Snažte se to i v dalších dnech, tejdnech, měsících a letech pořád nosit aspoň ty 4 hodiny denně; když třeba za celej den nevytáhnete paty z baráku, tak mužete zvládnout i těch 9 hodin nebo víc. A penis opravdu začne růst. Bohužel, půl roku na to nestačí. Mě to taky krká, protože to taky nosim. Ale až si "vodsloužíme" 2 roky, jako to tady někdo psal, že ho nosil už před několika lety 2 roky, tak už nás tyhle emoce přepadávat nebudou, to už nám to ani nepřijde. A budem ho mít delšího minimálně vo 2 centimetry, věřte mi! Jsem v tom s Váma.
Ted' jak to pišu, tak to mam taky nasazený. Byl jsem celej den doma, vod rána do večera furt nasazuju, nosim, sundávám, dělám pauzu, nasazuju, nosim, sundávám, dělám pauzu, nasazuju, nosim, sundávám a ve 22:00 hodin budu mít pro dnešek hotovo - 9 hodin mi stačí.

jirrka (Pá, 25. 12. 2009 - 20:12)

Nosim ho uz nejaky patek a...čau jirko mohl bys mi prosimte napsat od jake spolecnosti si ten andropenis koupil? abych si nekoupil nejakej smejd.Dik moc napis prosimte na [email protected]

jirkka (Pá, 25. 12. 2009 - 20:12)

Ano já mám - andropenis. Jsem...čau jirko mohl bys mi prosimte napsat od jake spolecnosti si ten andropenis koupil? abych si nekoupil nejakej smejd.Dik moc napis prosimte na [email protected]

no (Pá, 25. 12. 2009 - 20:12)

Navic penis meni svuj tvar...neni to vylozene erekce ale nekdy se Vam stahne k telu a nekdy zase uvolni-nekdy take trochu vzrusi,proste kdyz mate andropenis,tak citite kazdou zmenu na svem penisu a to tak,ze vas okamzite tlaci a boli.....a cim vic na to myslite potom,tim je to horsi

no (Pá, 25. 12. 2009 - 20:12)

presne...mam uplne stejny problem:-/.Nekdy uplne skucim bolesti a hledam misto,abych ho mohl sundat,jednou jsem ho dokonce sundal tak nenapadne,ze mi propadl kalhotama dolu a nenapadne jsem ho vytahnul a soupnul do tasky.Nekdy mi zalud uplne zmodra a napuchne ale to uz ho rychle sundavam....je to opravdu nesmysl,ze je to pohodlene a bez problemu-mozna tak dva centimetry,kdyz nosite ale jak tam mate vic,tak uz je to znat a po vice hodinach je to nepohodlne.a 9 hodin je vrazednych-navic porad sundavat a rovnat a nandavat-to aby clovek nepracoval,moc nesedel,moc se nehejbal,teda nejak draveji-no proste,aby byl clovek v duchodu....

no (Pá, 25. 12. 2009 - 20:12)

presne...mam uplne stejny problem:-/.Nekdy uplne skucim bolesti a hledam misto,abych ho mohl sundat,jednou jsem ho dokonce sundal tak nenapadne,ze mi propadl kalhotama dolu a nenapadne jsem ho vytahnul a soupnul do tasky.Nekdy mi zalud uplne zmodra a napuchne ale to uz ho rychle sundavam....je to opravdu nesmysl,ze je to pohodlene a bez problemu-mozna tak dva centimetry,kdyz nosite ale jak tam mate vic,tak uz je to znat a po vice hodinach je to nepohodlne.a 9 hodin je vrazednych-navic porad sundavat a rovnat a nandavat-to aby clovek nepracoval,moc nesedel,moc se nehejbal,teda nejak draveji-no proste,aby byl clovek v duchodu....

Marek (Pá, 25. 12. 2009 - 19:12)

Ahoj souhlasím s předešlými názory, že možnost zvětšení tu je ale záleží na každém zda chce tuto proceduru podstoupit či nikoliv z vlastní zkušenosti můžu říct, že používám andrák 3 měsíce a zatím nic moc spíš nic navíc je to spojené s odřeninami a děsnou bolestí. Nechápu jak můžou ty strůjci říkat, že to můžete bez problému schovat v gatích a nikdo si toho nevšimne...blbost. Navíc nevím jestli jsem jediný ale třeba tak po hodině nebo i mín si už musím dát pauzu jinak je bolest nesnesitalná a jako bonus si vemte když jste někde venku nebo v tramvaji či metru a potřebujete si ho sundat a nemáte kde to je pak docela peklo...

cau (Čt, 24. 12. 2009 - 10:12)

nosim ho ale nebavi me to...je to otravny,aby si toho nikdo nevsiml,aby mi nespadl a hlavne ho musim sundavat a delat prestavky po 2 hodinach max.Zvetsuje to ale pomalu-silene pomalu a je to otrokarna ale hold kdyz je clovek blbe a chce ho mit vetsiho:-D,tak co by proto neudelal....Nejhorsi je zalud a pak kuzicka mezi penisem a varlaty-ten zacatek sourku...tam vsude to zacina po case bolet,palit,svedit,tlacit...musite to sundat a po 10 minutach zase natahnout...Nejde ani tak o samotne natahovani-to je bezbolestne ale o kuzicky,ktere se uskripuji,otlacuji atd....

Yzgmunt (So, 19. 12. 2009 - 16:12)

Na polské straně, chlapec napsal, že ztratil pocit v penisu.A co pro vás?

Hula (Pá, 18. 12. 2009 - 22:12)

Když si objednám andráka z ofic. stránek, přijde mi to v diskrétním balení? Nerad bych, aby na poště věděli, že si budu natahovat ptáka:D

Anonym (Čt, 17. 12. 2009 - 10:12)

Nosim ho uz nejaky patek a...Dá se dostat ze čtrnácti na dvacet, ale je to práce na dlouhá léta.
Nebo to chce Andro-Penis nosit aspoň 16 hodin denně, potom to bude dříve.

Reklama

Přidat komentář