Reklama

andropenis

prsťák (Út, 13. 3. 2007 - 23:03)

Prodám nový nepoužívaný andropenis. Kdo má zájem tak písněte na pavlikSG"seznam.cz .. A není to podvod, akorát jsem línej to nosit :-)

Jarek (Út, 13. 3. 2007 - 19:03)

na andro penis serte... podle mě je to ponižující když nás nutí tohle nosti:(

Jarek (Út, 13. 3. 2007 - 15:03)

for Raque: vono se mu to jen zdá že je větší péro první měsíc se pták natáhne jen kvůli tomu že úplně nejvíc rozšíříš ty komory v něm... na tý stránce to vysvětlovali necu to tu přepisovat... možná i trošku je zvětšujš každej den hh... ale ten první týden to je kvlli tomu že ho máš prostě na minimální velikosti a díky tomu cvičení máš maximální možný erekce... to kec není proto dochází k zvětšení...o ten 0,5 - 1 cm hned tak brzy kdyybby ovšem řpestal tohle dělat tak mu zase splaskne... pokud chceš růst můsíš makat hlavně ten jaql... třebas růst není nic extraa a to rozšiřování atd... ale určo si ho vytahuješ podobně jak ti ho vytahují dkyž provádí operaci zvětšení ptáka... voni tam píší že tyhle cvičení jsou funčkní jen díky kombinaci více způsobů každá věc když ti pomůže v délce třebas jen o 0,5 cm tak výsledně to sou dva cm nebo u někoho i třebas víc... taky jsem skeptik nemyslím že by mi vyrostl třebas vo deset cáků... to sou pitchoviny... co to lidi dělali před 4 lety tak se jim zvětšil většinou tak o tři cáky... po 1/2 - 1 roce... ale každej byl mega spokojenej s tím, že sex je potom mnohem lepší a je větší výdrž... atd... takže i tak se dá baba ohodně víc uspokojit:-)

Jarek (Út, 13. 3. 2007 - 15:03)

nehoupe vás je to fakt... taky ho mám najednou nafouknutějšího a většího nášup hh... teď sem to nemoh dělat to cvičení ale je fatk že když dělám cvičení PC svalu a do toho to druhý cvičení tak díky cvičení pc svalu mám vohodně větší dostři a je to taky drsnější a díky tomu druhýmu mám nafouknutěšjího pttáka do šířky zatím envím estli do délky... ale je to good... na ten ručník se můžete vysrat... a stačí vám sehnat si ty videa ani nemusíte chodit na www.velkypenis.cz stačí ta stránka jak sem ji sem psala dělat to jak ten chlápek přibližně byste měli cvičit pc sval 500x za den... a to s tim jakoby natahováním ptáka taky tak nějak zezačátku mí? a časem si přidávat... jak v posilce... mluvim tu o tom jak z prstů uděláte kruh a naháníte silou do ptáka kres... chytnete u kořenu a taháte směrek k žaludu... vohodně lepší než mít lešení na ptáku... dá se to dělat před spaním nebo ráno... když vás nikdo neruší... když někoho ámte tak se domluvit s ženou že budete trénovat hh... aby si nemyslela že ste nějaký prasátka hh... dobrý na tomhle je že je to zadarmo:-) já mám sice přístup do psané verze kde je to pořádně popsaný atd... ale prostě stačí ty videa na tý stránce http://www.enlargepenisguide.com/

nejdůležitější je ho prostě před tím rozehřát a pak dělat ten jeql... ten je na délku a tloušťku... pořádně ho musíte chytit když máte lehkou erekci a tlačit silou ven možná trochec bude cítit žalud ale to je v poho, samo to moc nepřehánějte ať si ho neurvete... tohle dělejte tak ze začátku 300x... časem víc... a když ste v práci nebo někde jedete tak cvičte PC sval je to ten kterej zastaví močení když chčijem... nebo díky němu můžem hejbat ptákem... je dobry že tohle se dá cvičit kdekoliv a nikdo si toho nevšimne... prostě taky zezačátku tak 300x denně stlačujte a puštějte silou vůle tenhleten sval... je to f klidu... díky tomu zabráníte prej budoucí prostatě... a taky budete dost taleko šlouchat hh...

prsťák (Po, 12. 3. 2007 - 16:03)

Prodám nový nepoužívaný andropenis. Kdo má zájem tak písněte na pavlikSG"seznam.cz .. A není to podvod, akorát jsem línej to nosit :-)

Raque (Po, 12. 3. 2007 - 12:03)

Sakra Pajo, nehoupeš nás? Pokud to opravdu funguje tak, jak je to na těch stránkách, tak by to pro nás byl asi nejlepší vynález od dob prvního upečeného chleba. Já jsem ale vždycky spíš skeptik, takže bych byl opatrnej s takovýmhle hodnocením. Opravdu vidíš výsledky po prvním týdnu? Zdá se mi to přehnaný... Jareku, ty už to zkoušíš dýl ne? Jaký máš výsledky?

Paja (Po, 12. 3. 2007 - 07:03)

Tak a je to tady! Diky Jarku! Ta stranka je naprosto bozi. A vubec neni komercni... Takze delam to poctive tejden a fakt se zda, ze to bude rachot. Prvni tejden a stoprocentni pulcentimetr navic na dylku a o tloustce radeji nemluvim. To je burt jak prase. Uz mam pres pet cisel v prumeru. Napisu zas dalsi nedeli, jak to jde dal. Ale panove rikam vam, ze tohle bude mazec. Ja to vidim tak na 2 cisla za mesic do delky a cislo do obvodu. Zkuste to taky. Takovou stranku jsem hledal pul zivota!

Honza (Ne, 11. 3. 2007 - 18:03)

No to si děláš kozy Jirko, že to chceš koupit vod někoho už použitý, ne? To je jako kdybys po někom nosil posraný slipy... No nic. Já ti to prodám, jestli chceš. Stálo to 5300 Kč, tak navrhni, kolik dáš. Kdyžtak mi napiš na emajl kur.burt"centrum.cz

Jirka (Ne, 11. 3. 2007 - 00:03)

Chtel jsem si to taky koupit,ale jak to tak vydim co o tom pisete. Kolik hodin jste to dene nosyly? A po jake asy dobe jste delaly prestavku? Jsem mozna blazen ale zakolyk jste ochotny to prodat?

Jirka (Ne, 11. 3. 2007 - 00:03)

Chtel jsem si to taky koupit,ale jak to tak vydim co o tom pisete. Kolik hodin jste to dene nosyly? A po jake asy dobe jste delaly prestavku?

Jarek (Ne, 4. 3. 2007 - 21:03)

jj děláš dobře...

t.o.m.xxx (Ne, 4. 3. 2007 - 12:03)

nevím jak vy ale už můžu prohlasit že jsem vyhodil 5300 jen tak.. končím stím,docela mě to uz začíná bolet a musím to sundávat co půl hodky na 2minutky. raději zůstanu na čem jsem než abych si večer ani nemohl pořádně umýt prcka když to blí při doteku

t.o.m.xxx (Pá, 2. 3. 2007 - 17:03)

koukám že pár lidí už tady přišlo na to co tu říkám od začátku a další člověk po 2 měsících ani o milimetr...

Jarek (Čt, 1. 3. 2007 - 21:03)

Já skouším to cvičení a po pár dnech musim řict že něco to do sebe má... myslim že to pude... s tou délkou je to taková chytačka... voni tvrdí že ten andropenis natáhnou a že ej to focený po tý době i kdyby tomu tak bylo tak ej naprosto možný že se pták fakt jenom natáhl ale vůbec se neprodloužil... mno je to blbý... ale fakt chlapy doporučuju nežrat tabletky akorát si poserete zdraví... vim že tu kdosi psal že je jí... zezačátku to může byt v poho... ale fakt to neriskujte člověk s blbším srdcem může mít v budoucnu problémy kvůli roztaženým cévám... andropenis ce asi vyzkoušet ti co ho mají, já do něj nepůjdu moc se mi to nezdá a to trénování bude asi fkat nejlepší... i když se nezvětší tak budu mí o ždibec větší výdrž a budu si víc věřít o což mi v podstatě de... jde o to si věřit a být s ptákem spokojenej ať je jakej je... a vědět že babu udělám a že bude spokojená... sou holt lidi co mají problém s dlouhým ptákem úplně stejně jako my s ptákem průměrným mno... tak to je a tak to bude člověk si porád musí na něco ztěžovat:(

Hnusnej plešoun (Čt, 1. 3. 2007 - 17:03)

Tak jsem se dožil toho, vo čem už se tady psalo - že po určitý době ten Andro-Penis nepude nasadit, protože růst nebude stačit tempu přidávání tyček. Vono nestačí, že se mi pták neprodloužil eště ani vo milimetr (po dvou měsících), já se musim srát eště s jinejma věcma. Postavenýho ptáka mam dlouhýho 15 cm, tu blbost mam nastavenou teprv na 13,5 cm, a už to sklouzává!!! A to jsem se rozhodně neunáhlil s přidáváním tyček, navopak - eště jsem to právě po každym prodloužení nosil vo něco dýl, než co je v návodu. Takže šrajtofle vo 5300 lehčí a péro furt stejný. Fajn.

Mikal (Čt, 1. 3. 2007 - 10:03)

Naprostý souhlas s Jarkem. Stejně tak se nedá hodnnotit ani penis ve sprše ve fitku. Když má člověk po silovém tréningu, tak je penis zatažený a vypadá úplně jinak než penis po aerobní aktivitě, nebo sauně. Jinak nevím, jesli je úplně dobré se hnát za velikosti. Je fakt, že větší penis vypadá líp, ale mě se už několikrát stalo (mám penis průměrný asi 16 cm), že to některé dívky tlačilo a snažili se to "brzdit". Asi se shodneme, že když se člověk musí více kontrolovat tak to není nic moc. Chtěl jsem říct, že vetšina chlapů by chtěla penis o pověstné 2 cm větší, ale třeba zrovna najdou partnerku, která preferuje menší.

Jarek (St, 28. 2. 2007 - 21:02)

jinak teď někdy sem se koukl pořádně na ty stránky s tím andropenisem a s jedním etě podobným projel sem fotky a všude jen ukazují fotky ptáka v klidu a vedle toho metr a jaks e zvětšil... což ovšem jak víme není problém udělat... v zimě ho mám taky úplně prťavýho a pak většího vo 3cm... a ty rozhdíly v délce bejvají ještě větší... takže newim newim... jinak na té stránce www.velkypenis.cz je jen slovenská verze a je tam staré forum které se táhne až do roku 2001 pročítám to a zjistil jsem pár věcí:
1, tabletky jakýkoliv nebrat velké nebezpečí, ti lidi měli vedlejší účinky... navíc vzrostl tlak a je to vcelku logické... rozšíří se cévy a tím i oběh krve srdce víc pumpuje čímž dělá víc práce tím se víc opotřebovává, na problémy na stáří si tímhle pěkně zaděláte...

2, pokud cvičíte penis každý den těch 40 minut tak v průměru co sem tak četl lidi v té diskuzi tak mají 1cm za měsíc... vcelku zajmavé motody a jsou docela jednoduché:) ale chce to vydržet no... výhoda je že některé cviky můžete dělat kdekoliv... teday přesněji jeden:-) ale i ten je důležitý na zbytek potřebujete soukromý... co jsem zde četl tak se někdo zmiNoval o ročníku a teplé vodě, to je sice pravda že by se tak mělo začínat... ale když se pořádně penis rozehřeje normálně tak tohle není nutné... prostě sou věci které se dají obcházet... jinak toto je stránka kde jsou ty cviky na videu a zadarmo takže já sem třebas utratil penízky za text a přitom se to někde válí zadara navíc ve formě videa:-) ale nelituju:-) takže tady máte adresku http://www.enlargepenisguide.com

Jarek (St, 28. 2. 2007 - 20:02)

Zdarec lidi, tak jaky máte přírustky? Vy co to používáte... fachá to nebo je to klasic klamná reklama jako ty blbý prášky?

Tom (Čt, 22. 2. 2007 - 21:02)

čau borci,
bylo by možno zaslat foto andropenisu a foto nainstalovaného andropenisu na vašem penisu. Chtěl bych si ho vyrobit doma sám, ale potřebuji nějaké fotky, jak drží na penisu a jak je nainstalovaný. Díky a email: m123456"seznam.cz

Jarek (St, 21. 2. 2007 - 17:02)

Já se na to koukám z pohledu čistě logickýho a z pohledu zkušeností se svým penisem:-)

tabletkám nevěřím prakticky vůbec... páč i když fungují bál bych se vedlejších účinků, a prostě celkově nemám rád prášky...

andro-penis, z logického hlediska by to fachat mohlo zas berme to tak že je to kůže kůže se natahuje vcelku běžně, viz břicho či jiné věci, takže permanentní tlak vyvíjený na penis a při správném napnutí u daného jedince by vyvolat prodloužení měl, ale řek byych že to musí být nataženo tak aby to bolelo a prostě táhlo to... prsotě u andropenisu sem navážkách zda ano či ne... ale myslím že možné to je...

ty cviky mi přijdou jako nejjasnější... jelikož orpavdu vím že i po měsíci se penis zdeformuje, pokud při masturbaci budete masturbovat stále stejně např tlačit na pravou stěnu či jen drtit určitou část... tak po měsíci bude penis na daném místě zdeformován... popřípadě kratší, popřípadě tenčí, nebo zohnutý, atd. zde nejde o délku tohoto činění, páč masturbace max může trvat těch 30 minut jak je psáno na velkyponis.cz takt o odpovídá té jejich požadované denní dávce... dám vám příklad zkuste pokud zrovna nejste s babou masturbovat tak že na ptáka nebudete tlačit, ale jen se ho lehce dotýkat sami po týdnu uvidíte že je při příští erekci tlustčí... ale přitom stejně dlouhý...
jinak ještě sem si ten návod neobjednal, ale prostě z toho co sem o penisu zjistil tak by to reálné být mohlo... přijde mi že penis se zvětšuje a mění svůj tvar v závislosti na erekci... a že jeho velikost v klidovém stavu na to vliv nemá... takže zkusím a uvidím, vy zatím testujte andropenis... po té určité době uvidíme výsledky...

tohle bylo spíš takové shrnutí co je a co není možné, budu rád když k tomu řeknete nějaké připomínky, že nějaká úvaha je špatná nebo tak... díky...:-) to s tou masturbací a netlačení na něj zkuste, fakt to fachá hh... ale dyž zas po čase budete na něj tlačit vrátí se to původní minimální polohy;)

Reklama

Přidat komentář