Reklama

andropenis

Raque (Po, 16. 4. 2007 - 15:04)

Pro ty kteří ještě uvažují o andropenisu přidám svoje zkušenosti po 2,5 měsících užívání.

1) Začnu s tím co asi nejvíce zajímá ty, co sem zabrousili - výsledky. Po dvou a půl měsících "nárůst" 0-5mm. Záměrně píšu interval, protože si tím nejsem jistý. Mám tím na mysli, že ten půlcentimetr tam "lítá" jako nic - malinko víc nebo míň zatlačíte pravítko na břicho, někdy je erekce slabší jindy silnější, někdy sklopíte při měření penis do vodorovné polohy a jindy méně či více... Prostě je to běžná odchylka měření, tudíž se těžko dá něco poznat. Ale určitě tam není méně :-). Taky nemohu říci přesně jestli je tam něco navíc, neboť jsem si nadobíčko před aplikací přeměřil trochu nedbale a vzal jsem hned první číslo, které jsem naměřil. Je mi to ale celkem jedno, protože mi jde o centimetry a ne o milimetry. Podle výrobce AP bych se touto dobou už měl blížit celkovému zvětšení o 1,36cm což bohužel nemohu potvrdit. Podotýkám, že 1cm navíc už bych považoval za průkazný ukazatel, že AP funguje. 1cm navíc nenaměříte pokud tam opravdu není (ledaže byste vědomě podváděli, ale sám sebe obelhávat nemá smysl).

2) Pár slov k užívání. Zezačátku je skutečně problém uchytit žalud tak, aby to nesklouzávalo. Časem se to zlepší i nezlepší, hned vysvětlím. Používáním trochu změkne ta silikonová hadička a lépe si "sedne" kolem penisu, ale jak přidáváte na přístroj centimetry, natažení a tím i tendence vyklouznutí se zvyšuje. Výsledkem je, že pohodlné a zároveň dostatečně pevné uchycení je dost obtížné, skoro nemožné. Na to, že je to diskrétní a pohodlné, jak píše výrobce, zapoměňte. Aby to drželo jak má, musíte dostatečně utáhnout tu silikonovou hadičku, ale po hodině nebo 90 minutách už je to natolik nepříjemné, že to musíte na chvilku sundat. Hlavní problém je, alespoň u mně, uzdička, která se dostane do místa kde se oba konce hadičky sbíhají a tam se vpáčí. Nelze se tomu vyhnout. Zazačátku to není nepříjemné, ale časem to začne docela pálit. Osobně jsem praktikoval rytmus 1,5h nošení a 0,5h odpočinek. Praktikovat se to dá, ale když během pracovní doby jdete na záchod cca 10x za den, vypadá to přinejmenším blbě.
3) Jestliže namáte obřízku, budete se jako já potýkat s třením obnaženého žaludu o látku, což je docela nepříjemné a ruší to například soustředění na práci. Po čase mi žalud docela znecitlivěl, což si nejsem jistý jestli je plus nebo mínus.

4) Opět něco k formulce výrobce "diskrétní a pohodlné". Zmínil jsem už jak je to "pohodlné". Asi stejně je to i diskrétní. Ne, že by to přímo bilo do očí, ale trochu nepřirozená boule na kalhotách je vidět. Nosil jsem kvůli tomu po kapsách klíče, mobila a další věci, pro případ, že by někdo začal rýpat a vyzvídat, ale připadal jsem si kvůli tomu jako pitomec. Podotýkám, že nosím normální džíny, nijak zvlášť upnuté ani volné.

5) Dost problémů přináší jakýkoliv větší pohyb, na nošení potřebujete relativní klid. Třeba i chůze do schodů vede ke sklouznutí přístroje anebo (pokud je dost utažený) k nepříjemným trhavým pohybům. Docela nepříjemné je to i při sezení, když se nakloníte vice dopředu (třeba se opřete lokty o stůl). Ideální stav, kdy o tom skoro nevíte je sezení na židli v poloze s opřenými zády o opěrku a nataženýma nohama, ale zůstat v jedné poloze celý den nelze. Dle mojich zkušeností je rovněž hodně nepraktické až nemožné použití během řízení auta. Jde prostě o vzájemnou polohu těla a nohou

Tim (Čt, 12. 4. 2007 - 22:04)

...dlouho nikdo nic nenapsal.... Roste!?

Jirka (Pá, 30. 3. 2007 - 12:03)

Cvičení jsem zkoušel asi 2 měsíce, každý den a vůbec mi nevyrostl, za to jsem měl pak problém s erekcí. Není jako dřív. Možná je to dané tím, že jsem si ke cvičení každý den pouštěl P, kvůli dobré erekci a možná se mi to trochu přejedlo. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

prsťák (Čt, 29. 3. 2007 - 16:03)

Můžu udat svůj přírustek, bez cvičení a bez přístroje. Když se budete každý den 30 minut plně soustředit a představovat si jak ho máte gigantickýho tak vám do měsíce zaručuju, že ho budete mít delšího a širšího a lepšího. A to bez žádných tablet, přísad a železných konstrukcí... To vám radí Bob a Tom z TELEKRÁMU

prsťák (Čt, 29. 3. 2007 - 16:03)

to už sem nikdo nechodí??? Už nikdo si nechce zvětšit svoje péro? To je teda divný... Možná ho už máte všichni velkýho. Že by ta prodlužovací mašina přeci jen fungovala? Anebo vám všem upad a chcípli jste :-))

maty (St, 21. 3. 2007 - 14:03)

Myslím že správná je kombinace všech metod. Je to jako v posilovně. Androiš je dobrý že působí trvale a stimuluje sval, masáž a cvičení napomáhejí regeneraci a prokrvení a ty prášky jak tu někdo psal . Nutný určitě je nějaký protein a testosteron stejně jako v posilovně. Napomáhá to růstu svalů. I penisu když ho cvičíte. Je dobré si nechat změřit testosteron v krvi před a cca po dvou týdnech užívání. A je to v pohodě. Sám to dělám a nárůst je cca 1cm měsíčně. Až budu u 22 tak skončím a jen budu udržovat jako ve fitu. Čus.

maty (St, 21. 3. 2007 - 14:03)

No to co to obsahuje jsou nosrmální testosterony na rust svalů. Musí se u toho ale cvičit.

Jitka (So, 17. 3. 2007 - 17:03)

Jarku, nacpi si ten svůj andropenis, nebo co to máš, přímo do svého vlastního řitního otvoru. A máš to!
A mužeš u toho číst návod.

Jarek (Pá, 16. 3. 2007 - 23:03)

nj ale nemusíš nikomu nic platit vole... a na nějaký nahřívání vodou seru... dělej to ráno si přivstaň... nebo večer jdi později spát... navrch nikdo tě do toho nenutí, tak jak to bereš raději nedělej nic hh...

Míra (Pá, 16. 3. 2007 - 08:03)

To píšou na těch stránkách na které si tu nechával link. Tam popisují nahřívání před a po, stravu a ostatní věci. Je to zajímavé, ale někdo tu psal, že se mu líbí, že je to zadarmo. Ono to ve srovnání s andropenisem zase tak levné není, nebo%t člověku to zabere 45 min. denně, což je dejme tomu rozdíl s Andropenisem 30 min. (x30 dnů), tak je to 15 hodin měsíčně "práce". Pokud děláme v práci za cca 200,-Kč/h, tak jsou to 3000,-Kč měsíčně. To opravdu není zadarmo.

Jarek (Čt, 15. 3. 2007 - 17:03)

já četl jakejsi manuál na velkýpenis.cz a tam žádný zákazy nésou hh... a normálně se po udělání může pokračovat ve cvičení dyž už to nejde vydržet hh

Teoretik (Čt, 15. 3. 2007 - 11:03)

Statisticky by ty 3 cent'áky byly, kdybys to nosil půl roku 9 hodin denně.

androušek (St, 14. 3. 2007 - 21:03)

ahojda, zkoušel jsem androuše půl roku a ty přírustky jsou mnohem menší než slibují. Ale je skoro o cenťák delší. Nosil jsem to pouze 3 hodiny denně pač mě to vždycky bolelo. Připadá mi to na hovno kvůli cenťáku, myslel jsem že z toho budou nejmíň 3 za tuhle dobu :-(

Míra (St, 14. 3. 2007 - 15:03)

Vždyť tam píšou, že 2 hodiny pře a 3 hodiny po nemáš mít styk, ani nemáš masturbovat. Čoveče, ty dělaš v IT, né, že nečteš manuály :-)

Jarek (St, 14. 3. 2007 - 15:03)

jinak dobry na tom je že když provedem jeql před šukačkou s babou tak je pak erekce vo dost větší... jakoby se pták roztáhne... takže pohoda

Jarek (St, 14. 3. 2007 - 15:03)

hmm... přirovnal bych to k tomu odřezávání tuků například z břucha... taky můžeš jít na operaci, nebo můžeš cvičit a tím si to odbourat... co ti nabídne doktor? operaci:-) penízky... hh... tohle je prostě cvičení:-) a měsíc to nedělám dělal semt o týden, ale pak sem měl pauzu protože sem jel na týden někam kde cvičit nešlo a včera sem zas začal... začal sem tak před čtvrnácti dny... budu psát pokroky mno...

Míra (St, 14. 3. 2007 - 12:03)

No tak to jsem zvědav, jak se Ti bude dařit. Jestli jsem to dobře spočítal, tak cvičíš asi měsíc, tak určitě piš průběžné přírůstky. Myslím, že 0,5 cm je nesmysl a je to toleranční chyba v měření, nebo v síle erekce. Zase si myslím, že kdyby to fungovalo, tak by nikoho neoperovali. No v každém případě držím pěsti.

Návštěvník (St, 14. 3. 2007 - 11:03)

Vy jste tedy magoři...

Jarek (St, 14. 3. 2007 - 11:03)

já cvičím každej den tak jaks e to hodí a jak je čas... ta kegelová cvičení vždy tak nějak když si vzpomenu páč se to dá dělat i při chůzi hh... a jeql třebas před spaním nebo tak... ale snažím se každý den to dělat moc se neřídím návody... a obden by se to dělat nemělo... každý den by se to mělo dělat... je to lepší

Míra (St, 14. 3. 2007 - 11:03)

A jak často a jak dlouho cvičíš? V té první fázi ob den 25 min. jak doporučují, nebo se dá cvičit rovnou 40 min všechny cviky?

Reklama

Přidat komentář