Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

píšeš jen svoje zbožný...Jedna možnost je že inzerují na seznamkách,druhá je že v tom věku jsou ženy už dávno vdané a nebo rozvedené.Jestliže jsou rozvedené tak hledají maximálně své vrstevníky kteří se plus mínus blíží jejich věku.Spousta z nich touží po mladém,nemá ale odvahu to realizovat protože má strach že by se ji ten mladík vysmál,uvědomují si taky že takhle mladý muž nemůže být pro ni rovnocenným partnerem a to z více důvodů.Hlavně ale proto že ví,že ten mladý nebude věrný a bude chodit jinam,navíc tak velký věkový rozdíl je dlouhodobě neudržitelný.Já na rozdíl od tebe nemám potřebu lhát a překrucovat realitu.Ti mladí co tady inzerují nevědí sami co chtějí,je to pro ně jen úlet a dobrodružství pubertálních kluků,nic víc.Takže být tebou bych tak rezolutně netvrdil něco co není pravda.

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

píšeš jen svoje zbožný...Jedna možnost je že inzerují na seznamkách,druhá je že v tom věku jsou ženy už dávno vdané a nebo rozvedené.Jestliže jsou rozvedené tak hledají maximálně své vrstevníky kteří se plus mínus blíží jejich věku.Spousta z nich touží po mladém,nemá ale odvahu to realizovat protože má strach že by se ji ten mladík vysmál,uvědomují si taky že takhle mladý muž nemůže být pro ni rovnocenným partnerem a to z více důvodů.Hlavně ale proto že ví,že ten mladý nebude věrný a bude chodit jinam,navíc tak velký věkový rozdíl je dlouhodobě neudržitelný.Já na rozdíl od tebe nemám potřebu lhát a překrucovat realitu.Ti mladí co tady inzerují nevědí sami co chtějí,je to pro ně jen úlet a dobrodružství pubertálních kluků,nic víc.Takže být tebou bych tak rezolutně netvrdil něco co není pravda.

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

píšeš jen svoje zbožný...Jedna možnost je že inzerují na seznamkách,druhá je že v tom věku jsou ženy už dávno vdané a nebo rozvedené.Jestliže jsou rozvedené tak hledají maximálně své vrstevníky kteří se plus mínus blíží jejich věku.Spousta z nich touží po mladém,nemá ale odvahu to realizovat protože má strach že by se ji ten mladík vysmál,uvědomují si taky že takhle mladý muž nemůže být pro ni rovnocenným partnerem a to z více důvodů.Hlavně ale proto že ví,že ten mladý nebude věrný a bude chodit jinam,navíc tak velký věkový rozdíl je dlouhodobě neudržitelný.Já na rozdíl od tebe nemám potřebu lhát a překrucovat realitu.Ti mladí co tady inzerují nevědí sami co chtějí,je to pro ně jen úlet a dobrodružství pubertálních kluků,nic víc.Takže být tebou bych tak rezolutně netvrdil něco co není pravda.

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

píšeš jen svoje zbožný...Jedna možnost je že inzerují na seznamkách,druhá je že v tom věku jsou ženy už dávno vdané a nebo rozvedené.Jestliže jsou rozvedené tak hledají maximálně své vrstevníky kteří se plus mínus blíží jejich věku.Spousta z nich touží po mladém,nemá ale odvahu to realizovat protože má strach že by se ji ten mladík vysmál,uvědomují si taky že takhle mladý muž nemůže být pro ni rovnocenným partnerem a to z více důvodů.Hlavně ale proto že ví,že ten mladý nebude věrný a bude chodit jinam,navíc tak velký věkový rozdíl je dlouhodobě neudržitelný.Já na rozdíl od tebe nemám potřebu lhát a překrucovat realitu.Ti mladí co tady inzerují nevědí sami co chtějí,je to pro ně jen úlet a dobrodružství pubertálních kluků,nic víc.Takže být tebou bych tak rezolutně netvrdil něco co není pravda.

lžeš (Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

píšeš jen svoje zbožný přání, vidíš tu snad zralou která shání mladýho ? já né......prootže každá jich má sto.

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

A proč by měla zralá...Potkávám denně spoustu holek,mám taky nezadané kolegyně v práci,takže chceš říct že pokud se jich kolem mne točí víc tak mám od každé chtít peníze za sex?Mohl bych si tak založit dobrý byznys,co říkáš?Naštěstí nejsem takový ubožák že bych měl potřebu to dělat.Navíc není pravda že se kolem jedné zralé ženské točí spousta mladých kluků,starších žen je hodně a kdyby měla mít kolem sebe 100 nápadníků tak kde by se ti mladí jako brali?Pokud vím tak nikdy nepotkávám žádné takové páry kde by ona byla zralá a on mladík.Můj bývalý spolužák žije,mimochodem má 27 let,žije se starší ženou která ho vydržuje a dělá všechno proto aby neutekl.Jednoduše,zralé ženy se mohou svou krásou sotva pyšnit.

J8 (Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

takže podle tebe má přefiknout sto lidí denně , jen proto že ty to chceš?
ty neumíš ani psát česky ani nechápeš jednoduchý počty......předtím si tu prosil o 60 letou bábu ....ha ha........máš sníženou inteligenci, proto se u žen nechytáš, pohádky o dívkách povídej jinde......

Honzik (Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

jžš ty si fakt uplně blbá...*asociální

Honzik (Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

A proč by měla zralá...jžš ty si fakt uplně blbá ale opravdu.. :D tak jdi jdi si šlapat mě ale neni 25 jasný mě je 17 a chtěl sem to zkusit.. to je celí a místo toho abych si s někým normálně promluvil tak se tu musim hádat s nějakou starou hajtrou.. když seš taková hvězda tak běž běž a proč by měla zralá žena dělat s někým zadarmo ? třeba proto že neni socialní a hlavně že má v sobě aspoň špetku hrdosti..

(Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

A proč by měla zralá dělat sex s někým zadarmo, když má sto nabídek denně, mužeš mi to říct?
koho by sis vybral, kdyby se ti nabízelo sto krásných blondýnek denně......kterou? ...

(Út, 12. 2. 2013 - 22:02)

no žádný se nevyjádří chudáčku malej, my tě nepotřebujeme.
Máš sníženou inteligenci, když si myslíš že tě bude chtít zralá, která je obalená mladýma klukama .
Když budu chtít mladýho dnes večer, najdu ho za půl hodky na netu i s romantickou večeří......na tvojr opuštěný péro zvědavá žádná není ....ha ha

Honzik (Út, 12. 2. 2013 - 21:02)

No každá zralá která chce...pana bože... přítelkyni mám sportuju a o dívky nouzi nemám.. akorát prostě nechci nějakou ženskou po přechodu co je namachrovanná jak buh ví co.. já sem nikomu nic neudělal.. jen prostě hledám starší slečnu která má zájem o mladýho kluka proč se tu mám hádat s nějakou starou krávou ? co mi je do vás jako mě nezajmáte.. achjo jděte si radši pustit Bridget Jonesovou a už mi dejte pokoj.. nevim jak vi ale já mám lepší věci na práci než se tu hádat s ženskou po přechodu takže prosim vás dejte prostor i ledem s kladným počtem IQ aby se k mému komentáři vyjádřili ;)

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 21:02)

No každá zralá která chce...Nedovedu si představit jaký by měl být důvod že se u mladé nechytá,je spoustu holek kterým je dobrý skoro každý,to je čirý fakt.Ale nepředstavitelné je,pokud se nebavíme o sexu za peníze či jinou výhodu,že by starší zralá žena chtěla po klukovi za vztah nějaké peníze,leda by šlo o čistokrevnou děvku.Když si představím že bych hledal takovou ženu pro partnerské soužití,dopředu by to bylo jasné,najednou by vyrukovala s tím že budu muset za intimní chvíle s ní dát nějakou finanční protislužbu,tak v ten okamžik by letěla a skončil bych s ní nadobro.Jen člověk jako ty který nemá ponětí o lásce a neví co je skutečný vztah,může psát takové nesmysly.Evidentně znáš jen sex za prachy,to je mi tě fakt líto.

(Út, 12. 2. 2013 - 21:02)

No každá zralá která chce mladýho , jich najde třeba sto, takže je logický, že chce víc, dovču , prachy, bazén.
Dej si inzerát jako zralá a dostaneš stovky odpovědí .
Vztah nemyslel,myslel sex, zjevně se u mladý nechytá .....

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 21:02)

Jenže to že někdo třeba dělá gramatické chyby ještě nijak nesouvisí s tím že ho nebude chtít zralá žena.Je pravda že těch co chtějí zralou je dost,ale spoustu je taky zralých žen které chtějí mladé a mnoho z nich to přiznávat nebude protože má obavy co by tomu někdo řekl.Navíc když chce chlap jen sex může si zaplatit mladou,těch je jak metele.Myslím že Honzík měl na mysli vztah a ne sex za peníze,starší prostitutky prostě už nejsou tak v kurzu.

(Út, 12. 2. 2013 - 21:02)

Ha ha .. vy doma máte doma...no negramotnej jsi , jsi samá hrubka, proto taky zcela nelogicky očekáváš , že o tebe zadarmo bude stát zralá ženská .
Ale máš smůlu, všude prosí akorát kluci, na zralou se stojí frontu a jaá si vždycky vybírám kluka, co umí psát česky.

Honzik (Út, 12. 2. 2013 - 20:02)

Ha ha .. vy doma máte doma zpoplatněnej i zvonek ne ?
myslim si že to co sem napsal je aspoň pro ty který nemaj v hlavě tak nasráno jako vy trochu srozumitelný nevim kolik bych toho měl eště napsat aby ste pochopila že bavit se s vámi mě fakt nebere.. já stojím o ženu ne o kurvu takže aš budu chtít sex plnej chorob s negramotnou ženou tak se vám určitě ozvu! ahoj;)

(Út, 12. 2. 2013 - 20:02)

už mi přestaň tykat ty...všichni mladý platěj pokud chtěj zralou ženu a ty si běž za těma mladýma husama , co dávaj zadara , tam máš šanci.U zralý těžko.

Honzik (Út, 12. 2. 2013 - 20:02)

tak hledej šmudlo a...už mi přestaň tykat ty šlapko hraješ si tu na největší hvězdu... že ti mladý solej ? :D myslíš si že když si za pár stovek zaučila dva panice že si jako nějaký horký zboží ? přestaň se zveřejňovat a radši jdi upíct nějakou buchtu.. ;) fakt s takovymdle individuem nevim kdo by chtěl spát a ještě k tomu platit ;)

(Út, 12. 2. 2013 - 20:02)

no dobrý no... jako co dnes...tak hledej šmudlo a neotravuj,nebo zaplat tu dvacítku směšná vtěrko.....

žádná zralá na tebe nečeká,na ni stojí dlouhý fronty mladý kluci, všichni chtějí nějakou , kterou to baví a většina z nich solí....výlety , dovolené , večeřičky.......

Reklama

Přidat komentář