Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

žena (Ne, 23. 2. 2014 - 17:02)

Zajímalo by mě zda si dovedete představit trvalý vztah se starší ženou. Měla bych zájem o mladšího, ale nechci jen náhodný jednorázový pich. Chtěla bych hodně opakovaných pichů, na které bych se mohla těšit.

Karel (Út, 23. 4. 2013 - 13:04)

Takže vlastně platíš...Platit paušál a ještě být paroháčem je pro některé chlapy možná vzrušující.Ti veselý o tom ještě nevědí.

maturant (Ne, 23. 2. 2014 - 14:02)

Oba jsme byli namazaný . Já...A já zase poznám, kdy šoustat nechce :-)

maturant (Ne, 23. 2. 2014 - 14:02)

Já si myslím, že každej zápich stojí za to. I minutovej :-)

Mrdák (Ne, 23. 2. 2014 - 14:02)

Myslíš v kabinetě?

To...Oba jsme byli namazaný . Já poznám , kdy chce panička šoustat podle výrazu jejích očí . Nikdy jsem se nespletl .

Mrdák (Ne, 23. 2. 2014 - 14:02)

To za tu minutu stálo?Trvalo to asi 10 minut .

maturant (Ne, 23. 2. 2014 - 14:02)

Pro Honzu: Takže nějak tak na začátek. Budu psát o své bývalé učitelce s kterou jsem se vyspal a považuju to dosud jako svou zatím největší ironii osudu. Hned povím... :-)

Tu učitelku jsem poznal když jsem nastoupil do prvního ročníku střední školy. To jsme se zatím jen tak potkávali na chodbách, protože nás neučila. Dostali jsme ji jako učitelku češtiny a literatury až ve třeťáku. Nicméně už od samého začátku bylo vidět, že dotyčná je ještě mladá(nejmladší s celého sboru), velmi pohledná čehož si byla dobře vědoma a dávala to velmi ráda najevo. Krom toho to taky byla namyšlená, arogantní nanynka, a patřila mezi ty méně oblíbené učitelé.

Ani nevíš, jakou jsem měl radost, když jsme ji pak dostali jako češtinářku. Byla to oboustranná láska na první pohled. Já jsem byl v té době vyznavačem určité ideo-logistické, radikální skupiny a bylo to na mě vidět. Dnes z odstupem času nejsem na tohle období moc hrdej, ale co se stalo nedá se odestát... K tomu všemu jsem přišel o tátu a místo učení jsem pomáhal mámě v rozšiřování rodinného rozpočtu. Takže jsem o hodinách dost často spával a nebyl jsem až tak dokonalý student, což byl pro ni další důvod, proč mě nenávidět.

Nejvíc mě na ni sralo to, že bydlela několik let v Anglii, studovala tam a pořád srovnávala Česko s Anglií a vůbec všechny rozdílnosti obou kultur a pořád machrovala, že v Anglii se ve školách dělá tohle to a tamto a ona je něco víc než my všichni, protože studovala na prestižní škole atd... Jednoduše mi jednoho krásného dne, asi půl roku před maturitou ruply s těch jejích povýšeneckých keců nervy.

,, Tak proč se do té vaší Anglie nevrátíte, když se vám tu nelíbí. Nikdo vás tu snad nedrží. Když je to taková země zaslíbená, tak proč neučíte tam, ale skončila jste v takový prdeli světa? To asi není náhoda, že?" Říkám ji.

Učitelka na mě hodila kyselej ksicht...

,, Tak tuhle otázku nebudu řešit s nějakým vyholeným pozérem, co by mohl na rozdíl ode mě, dělat v Anglii možná tak vůdce fotbalových grázlů a možná ani to ne, protože i na to musí mít člověk nějaký intelektuální předpoklad. Což ty nemáš ani omylem, krasavče." Odpověděla.

Celá naše diskuze pomaloučku gradovala a já ji nakonec řekl, že jestli se ještě jednou o mě opře, tak ji šlápnu kanadou do ksichtu a odešlu ji expresní poštou jednou na vždy do její, zasraný Anglie. A aby viděla, že si nedělám prdel, tak jsem vstal a odkopnul vzteky lavici do uličky. Takový ticho jsem v životě nezažil. Slečna Anglie se zesrala strachy a odešla z hodiny pryč. Takovej jsem byl hajzlík.

Ona si tenhle náš incident nechala pro sebe, což mě velmi udivilo, ale od té doby jsme si už vůbec nemohli přijít na jméno a mluvili jsme spolu jen při zkoušení u tabule. A to jsem viděl, jak se v ni vzteky vaří krev. No, napadlo by tě někdy, že si nakonec zašukáš s člověkem, kterýho nemůžeš ani vystát???

Maturitu jsem udělal z odřenýma ušima, ale udělal. Trochu jsem se bál, že si na mě ta čubka bude u zkoušek hojit starý rány, ale byla v pohodě..., tak nějak :-) v rámci možností.

Po maturitě jsme měli jako třída rozlučkový mejdlo v jednom penzionu daleko od hluku velkoměsta v krásné přírodě. Pronajali jsme si ho na jeden celý den a kalba mohla zažít. Pochopitelně jsme pozvali i učitelé, ale přišli jen dva. Naše třídní a ona. To byl teda šok, ti povím, chtěl jsem se sebrat a odejít. Oslavovat po boku téhle krávy jsem rozhodně nechtěl. Prostě jsme si jeden druhého nevšímali a čas letěl, alkohol tekl proudem a přišla dvanáctá hodina večerní, kdy jsme byli všichni slušně zmrskaný( i slušný holky se zlily pod obraz) a naše mladá učitelka rovněž. Jen tak jsem seděl, popíjel a ona si přišla ke mě přisednout. Začali jsme si povídat o kalbě, o škole až jsme nakonec narazili na ten náš incident( nakousla to ona) a musím ti říct, že když byla nalitá, tak byla opravdu v pohodě. Úplně jinej člověk. Tak jsme si to vyříkali, oba jsme uznali, že jsme to přehnali a pozval jsem ji na pár panáků a ona mě nabídla tykaní...no prostě zbytek večera jsme trávili spíše spolu( a ani tehdy by mě nenapadlo, co se mezi námi stane).

Ona malinko přebrala a šla se ven vyvětrat. Já šel s ni, kdyby se ji udělalo zle nebo prostě dohlídnout na ni aby třeba nedostala nápad jít si zaplavat do rybníka. Na šukačku jsem ani nepomyslel. Nic nenamítala a tak jsme se jen tak procházeli sem a tam a kecali si. Úplně o všem jako kdyby jsme se znali celou věčnost. Pak jsme si sedli na lavičku u rybníka a kecáme, kecáme a ona se mě zeptala, jestli se může ke přitisknout, že je ji zima. Ok. Půjčil jsem ji mikinu a ona se mi položila hlavu na rameno. Byla dost zlitá a furt něco mumlala. Já jsem byl docela na rozpacích. Co teď? Najednou mi řekla, že by se chtěla strašně moc mazlit, jestli mi to nevadí? Nevadilo. Obejmul jsem ji jako kamarádku a chystal se, že ji odvedu, když mě najednou začala líbat na krku. Nějak jsem to neřešil, protože byla dost mimo, ale neříkám, že mi to nedělalo dobře. Najednou mi to nevadilo. A tak jsem ji hladil po vlasech, mazlili jsme se a pak došlo i na líbačku... Nevím, jak dlouho jsme se na tý lavičce muchlovali, ale nakonec jsem se ji zeptal, jestli bych ji mohl ošukat? Hihňala se jak puberťačka a já ji táhl za ruku do mého auta. Neštěknul po nás ani pes. Zalezli jsme na zadní sedačky a pokračovali v mazlení. Od pasu dolů jsme se svlékli a dělali si to vzájemně rukou. Můžu ti říct, že jsem byl vzrušenej jako nikdy v životě. Ten pocit, že si to rozdávám s učitelkou a ještě nás může kdykoliv někdo načapat. Pak si klekla na zadní sedačku, položila hlavu na palubní desku zavazadlového prostoru a vyšpulila na mě zadek. Zasunul jsem ho do mokré a vyholené kundičky. Rukama jsem ji chytil za ty její malinký, ale pevný kozy a začal jsem ji píchat. Šoustal jsem ji jako neurvalej a pořád jsem ji musel napomínat, aby byla potichu. Prostě adrenalin jako svině a k tomu vzrušení na bodu varu. To bylo tak krásně živočišný, že nic lepšího jsem od té doby nezažil. Byla to taková rychlovka. Váhal jsem, jestli bere prášky nebo ne a tak jsem se radši vystříkal na její záda. A že to byl pořádnej výstřik. Chvilku jsme odpočívali a pak jako kdyby jsme se zase nenáviděli, bez jediného slůvka jsme se oblékli a šli zase zpět. Vevnitř byli všichni ještě víc nalítý než mi dva ani nikdo nezaregistroval, že jsme byli takovou dobu pryč. Usedli jsme každý na opačnou stranu stolu a dělali, že se nic nestalo...

A to je celý kámo. Prostě jsem ji na rychlo oprášil na zadním sedadle svého auta. Taková vzájemná omluva za všechno, co jsme si provedli a zároveň odpuštění :-)

Honza (So, 22. 2. 2014 - 21:02)

Dobre, ale proc te to tak...Zajímá mě to kuli inspiraci. Že bych to taky někde použil.

maturant (So, 22. 2. 2014 - 21:02)

Dobre, ale proc te to tak zajima? Zejtra to sem hodim.'

Honza (So, 22. 2. 2014 - 19:02)

Tak jako, ty tady žádáš o...Jo, perfektní!

Tak povidej. Teda piš.

Dík.

maturant (So, 22. 2. 2014 - 18:02)

Když tomu věříš, já ti...Tak jako, ty tady žádáš o detailní popis toho, jak to všechno provedli a co si u toho říkali... Tak to se pak nemůžeš divit, že mě to napadlo. Leda..., leda že by jsi byl sexuolog a tvůj dotaz byl z čistě profesního hlediska, ale takhle na mě působíš jako další PC honi-brk. Ale co seru na to. Pokud máš zájem, tak ti můžu vylíčit svůj příběh, když se k tomu kolega nemá.

Honza (So, 22. 2. 2014 - 17:02)

Já jsem to myslel tak, jak...Když tomu věříš, já ti to vyvracet nebudu.

maturant (So, 22. 2. 2014 - 17:02)

Já jsem to myslel tak, jak se ti jako povedlo si s tou učitelkou zapíchat. Protože ty nevidíš do hlavy jí, a vona nevidí do hlavy tobě. Takže jak ste zjistili, že si spolu chcete zapíchat? Co předcházelo tomu, než ste si zapíchali? Co ste si řikali předtim, než ste si zapíchali?

A tak dále a tak dále.

Prostě mi řekni všechno, co je mi známo. Nic mi nezatajuj.

Tohle mluví samo za sebe...

Honza (So, 22. 2. 2014 - 17:02)

Nic ve zlým, každej jsme...Pěkně ostrej úchylák rozhodně nejsem a mrskat si ho při tom u PC taky nebudu.

maturant (So, 22. 2. 2014 - 16:02)

Myslíš v kabinetě?

To...Nic ve zlým, každej jsme nějakej, ale nemůžu se ubránit dojmu, že seš pěkněj ostrej úchylák. Už tě vidím, jak ti to Mrdák bude hezky detailně líčit a ty si ho budeš u PC přitom mrskat :-)

Honza (So, 22. 2. 2014 - 16:02)

U ní v kanceláři na...Myslíš v kabinetě?

To ste ale dost riskovali, že někdo přijde, ne?

Vono teda těžko hádat, jestli by z toho někdo měl ňákej průser. Tobě už to každopádně mohlo bejt jedno, protože maturitu's už měl.

Ale je možný, že kdyby vás někdo načapal při šukání v kabinetě a nabonzoval to říd'ovi, tak by si říd'a tu učitelku předvolal k sobě do kanclu, kde by byla i komise z ministerstva školství, a probíhal by podobnej rozhovor jako ve filmu Černí baroni, když si velitel roty soudruh poručík Hamáček předvolal uvědomělýho vojína Dušana Jasánka a vyhrožoval mu, že ho nechá zavřít až žčerná, protože souložil v pracovní době se svazačkou, která přijela na brigádní výpomoc.

A někerej ten člen z tý komise by tý učitelce řek, at' si zajde do nemocnice, aby jí ji tam řadně vyšetřili.

Já jsem to myslel tak, jak se ti jako povedlo si s tou učitelkou zapíchat. Protože ty nevidíš do hlavy jí, a vona nevidí do hlavy tobě. Takže jak ste zjistili, že si spolu chcete zapíchat? Co předcházelo tomu, než ste si zapíchali? Co ste si řikali předtim, než ste si zapíchali?

A tak dále a tak dále.

Prostě mi řekni všechno, co je mi známo. Nic mi nezatajuj.

Dík.

maturant (So, 22. 2. 2014 - 00:02)

Já jsem po maturitě v 19...Taky jsem se vyspal s ucitelkou na rozlucce. Bylo ji 29 a to jsme se cele ctyri roky moc nemuseli. Alkohol je svinstvo... Dali jsme si autosex.

Leoš (Pá, 21. 2. 2014 - 13:02)

U ní v kanceláři na...To za tu minutu stálo?

Mrdák (Pá, 21. 2. 2014 - 13:02)

A jak se to seběhlo?U ní v kanceláři na pohovce .

Honza (Čt, 20. 2. 2014 - 15:02)

Já jsem po maturitě v 19...A jak se to seběhlo?

Reklama

Přidat komentář