Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

Karolina (St, 13. 2. 2013 - 21:02)

Asi to bude v tom, že při milování s milencem ty normální z nás myslely na rozkoš, radost, potěchu dvou..radost s přítomnosti druhého, z květin, vůně našlehané pěny ve vaně, úsměvů, doteků, rozkoše, okořeněné vše dobrotami, vonnými svíčkami, olejíčky, tichou relax hudbou-tak jsem to měla já-a nikdy by mně ve snu nenapadlo ani u něj v bytě ani u mně ( mnohem častěji u něj -je rozvedený )nenapadlo počítat protočenou vodu a její cenu, cenu mýdla, světla, jak tady píše nějaká nebohá dotyčná o tom, že za sex se platí...za sex možná...cit je k nezaplacenía nedá se vyčíslit penězi a většina žen zde dostávala asi-jak bych řekla krom sexu kus citu...včetně mně, jinak bych milence neměla pátý rok, o pouhý sex prostě nešlo...to by nás dávno omrzelo..ta paní co tu píše o protočené vodě ve sprše opomíjí to, že mnohá zde nežije jen ten sexík...že Halino alias Yossarian alias Markéto Sommerová ze Stodůlek -a do mně klidně, jseš mi u pr.....

Milane, (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

no řekni,ještě někomu vyčítat vodu,to mám opravdu dost,o tom se mi bude snad i zdát,smích.Alčo,ty jsi měla s Markétou milence jen pro peníze,aspon tak to chápu,já ne! A Milane,co u tebe,trvá váš vztah pořád? Zase zítra na chvíli přijdu,tak se podívám,jestli jsi ještě něco psal.

Karel (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

restauraci to jsem neplatila...Ty jsi naprosto v pohodě,takhle probíhá normální milenecký vztah.Markétu vůbec neřeš,ta je prostě Svá.

Alena (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

ano, ale jak vidíš , tady...Jo tak už si rozumíme. Já bych taky nikomu jen tak neotevřela dveře a nenechala ho vyválet v mojí posteli, byt by to mohl být krasavec jak ze žurnálu, tak tohle fakt ne, jak píšeš je to prostituce, ale prostituce zadarmo, fuj.

Jen mi nesedělo to přirovnání dárků a večeří k sexu za peníze, protože nevěřím, že by nějaká žena čistě provozovala sex jen za večeři a kytku, to mi nedává smysl.

Tak (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

restauraci to jsem neplatila nikdy,ale když se vědělo,že budeme třeba u nás,tak jsem také nachystala jednohubky,hroznové víno,to jsem věděla,že miluje,tak jsem mu dávala do pusinky,ale i tak on sám koupil třeba šampus,někdy jsme vypili obě,někdy jen jedno,ale také jsem chtěla jako na oplátku.No,každý to vidíme tak nějak normálně,ale Markéta by mu vyčítala i vodu,smích,no to mě opravdu nepřejde,tohle by mě totiž ani nenapadlo.

Milan (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

přesně,s tebou...Kde je prostituce a kde ne? Otázka pro filosofa ... Například mně moje přítelkyně platila restauraci, kavárnu atd. Když jsem protestoval, tak říkala, že jsem pyšný.
Otočilo se to - v současnosti platím já. Nevidím na tom nic špatného.

Karolíno, (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

přesně,s tebou souhlasím.Já jsem teda až tak drahé dárky nedostávala,jako třeba píšeš zlato,to ne,i když vím,že s penězi na tom špatně nebyl,to si vedl dobře,ale parfémy,hodně moc spodní prádlo,košilky na noc.Nejdražší co mi koupil,tak náramkové hodinky,ale moc krásné,to jsem pak i po městě koukala,moc mě zajímalo,na kolik mu vyšly,ale nikdy jsem na takové nenarazila.Večeře,víno,kytka to nepočítám,to bylo úplně běžně.

Markéto, (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

ty mě doháníš až k slzám.Můžu se tě zeptát,koupila si mu třeba něco ty,jenom tak,nemyslím na narozeniny,svátek? Že se vůbec ptám.

Karolina (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

tady je to jak handlování o ceně soulože, přítulnosti...nevím, nerozumím...jsem vdaná,ale muž je pracovně vytížen, pak koníčky a zájmy a na mně mnoho času po mnohaletém mnaželství nezbývá..logicky se v mém životě objevil milenec, byť vím, že manžel mně svým způsobem má rád, jako zdravá žena s jistým sebevědomím, potřebuji víc. S přítelem to bylo dlouho platonické, odolávala jsem, ale když jsem se přesvědčila, že je zdravý, diskrétní, že mně miluje ( jsme spolu pět let ), šla jsem do toho-s mantinely mnou nastavenými-tedy rodina, především děti, byť velké-na prvním místě. Na schůzku přivezu jahůdky, šampus, lahůdky,občas, ne vždy, tak na každou třetí schůzku. K narozeninám a svátku a vánocům mu dávám drobné originání, vtipné dárky. On do toho dává citově hodně- to je podstatné, za méně podstatné beru, že materiálně do toho dává jako muž mnohem více-vaří mi obědy, na které zaskočím z práce, platí večeře, kávy, cukrárnu, k narozenimám a svátkům květiny, parfémy, zlato, platí welness, saunu, skipassy na lyže...prostě vztah muž gentleman, co nemá hluboko do kapsy a žena dárkyně pohody, roztomilých drobností, něhy - funguje to dobře...

Ty stále vidíš (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

peníze,dárky.Já jsem peníze nikdy nedostala a nikdy bych si je ani nevzala,ale dárky-maličkosti běžně.Ale i kdybych nedostala nic,tak by mi to nevadilo,pro to jsem ho přece neměla.A že se u tebe osprchne,chuděro,tak on ti zaplatí večeři a ty vidíš,že ti plýtvá vodou,musím se smát,voda,to by mě opravdu nenapadlo.

(St, 13. 2. 2013 - 19:02)

To není sex za peníze. Já...ano, ale jak vidíš , tady nikdo nepíše nic o hotelu a večeři.....píšou o mém zvonku a předtavují si, že přijdou ke zralé , vyklepou si zadara pytel a vypsrchují se v mojí sprše.
Nemají na hotel ani na dárek , a když mají nemají v ůmyslu to dát, prootže to považují za prostituci.
Já zase považuju za prostituci, když někdo vleze do mýho bytu, dostane zadarmo sex a umyje se mojí vodou, vleze do mojí postele a opotřebovavá jí.....

Alena (St, 13. 2. 2013 - 18:02)

To není sex za peníze. Já od mužů žádnou hotovost neberu, ty ano? Muž platí za zážitky pro nás oba, ale ne mně. Tak to má být a s prostitucí to nemá nic společného.

Já teda (St, 13. 2. 2013 - 18:02)

nevím,nikdy v životě bych nebyla s milencem jen kvůli penězům,na tom přece nezáleží.Přece Markéto,bud máš milence,chceš ho mít,nebo ne.No asi to u tebe chápu,že ty ho máš hlavně kvůli těm kačkám,tak to teda já ne,pokud ho mám ráda,tak přece i bez peněz.

(St, 13. 2. 2013 - 18:02)

Sorry ale sex za peníze a...a co je to jiného Aleno než sex za peníze ? víš kolik stojí penzionek a romantická večeře? Do tisícovky se nevejdeš ani zdaleka . A víkend přijde na nekolik tisíc, proto se ptám toho kluka, jestli má peníze.

Ano, (St, 13. 2. 2013 - 11:02)

souhlasím.Nechat si zaplatit za sex je prostituce,to neuznávám.Něco jiného je,když Vám milenec zaplatí večeři,víkend atd.

Alena (St, 13. 2. 2013 - 00:02)

Sorry ale sex za peníze a nechat se od mladšího ctitele pozvat na romantickou večeři nebo dovolenou jsou dvě různé věci, které tady zaměňujete. Ženská, která si nechá platit za sex je prostitutka, ale žena která se nechává od ctitelů zvát je snad normální. Nebo ne?

(Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

Je zjevný že tě pravda rozčiluje , ale překrucuješ fakta .
nikdo cíleně nenavštěvuje stránky s mladými muži .....fakta jsou taková, že stačí jít na seznamku a dát inzerát a když si člověk nedá věkový limit, nejvíc napíše mladých mužů .
zrelá nemusí hledat vztah, hledá jen dobrý sex, ale zavalena nabídkama od všech věků , mladí tam silně dominují . Třeba pro mě je mnohem zajímavější mladý muž , než ženáč nebo starší rozvedený .Ale nabízí se jich tolik, že mám radši když zaplatí víkend.

Pokud nabídka vysoko převyšuje poptávku , je to logický ......
Zadarmo není možné přefiknout stovky lidí a z lásky ......ha ha. Takže Honzík se svým a směšným inzerátem stojí na konci obrovský fronty .....jakou má asi šanci?

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

Ano já tu celou dobu...Tady je otázka proč má zralá žena potřebu navštěvovat net stránky o kterých ví že tam inzeruje spostu mladých kluků.Jestli to má ten důvod že se chce vážně seznámit,má si vybrat jednoho který se ji bude nejvíce hodit a ty ostatní nechat pokojně plavat.Pokud ji ale jde jen o to jak vytřískat peníze za sex,může si rovnou založit sex privát kde za ní budou docházet zákazníci a nepotřebuje se hrabat v seznamkách a spekulovat co a jak.Proč myslíš že by měli mít zájem o starší ženy víc mladí kluci než jejich vrstevníci?Neznám zralého chlapa kterému se nelíbí zralé holky,ale to je tak asi všechno protože většinou zůstane jenom u představ,protože mladá holka starého chlapa chtít nebude.Jedině že by chodil po bordelech,tam je to holkám jedno jestli je mladý,starý,ošklivý nebo hezký,hlavně že mají zaplaceno.Taky by jsi se podle toho mohla řídit.

ha ha ha (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

Ano já tu celou dobu tvrdím, že ti kluci chtějí jen SEX, ne vztah .Ale ta zralá jich na sex najde tolik, že je jich přejedená , má je když kývne , zatímco kluk marně prosí , dokonce o 60 letou Honzík .......ha ha.
Jsou to jednoduché počty , když má zralá chut, najde jich sto, když má kluk chut , najde houbeles, nikdo nemá zájem.

To že se zralá stydí a nevěří si, je už jen tvoje zbožný přání, když taková zralá přijde na net, okamžitě pochopí jaká je situace na trhu s mladými hochy ......obrovský zájem z jejich strany na všech serverech.

Martin (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

píšeš jen svoje zbožný...Jedna možnost je že inzerují na seznamkách,druhá je že v tom věku jsou ženy už dávno vdané a nebo rozvedené.Jestliže jsou rozvedené tak hledají maximálně své vrstevníky kteří se plus mínus blíží jejich věku.Spousta z nich touží po mladém,nemá ale odvahu to realizovat protože má strach že by se ji ten mladík vysmál,uvědomují si taky že takhle mladý muž nemůže být pro ni rovnocenným partnerem a to z více důvodů.Hlavně ale proto že ví,že ten mladý nebude věrný a bude chodit jinam,navíc tak velký věkový rozdíl je dlouhodobě neudržitelný.Já na rozdíl od tebe nemám potřebu lhát a překrucovat realitu.Ti mladí co tady inzerují nevědí sami co chtějí,je to pro ně jen úlet a dobrodružství pubertálních kluků,nic víc.Takže být tebou bych tak rezolutně netvrdil něco co není pravda.

Reklama

Přidat komentář