Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

(Čt, 14. 2. 2013 - 15:02)

máme na to každá úplně...každá zkušená žena má stejný názor jako já, vy které ste zajíčky neměly, toužíte po nich, víte houbeles....

když budu chtít mít zajíčka, budu jí mít jako trhací kalendář a přede dveřma dlouhou frontu zoufalců......ha ha

(Čt, 14. 2. 2013 - 14:02)

Ono to zas takové s těmi...ale je to tak....matematika to jistí......klidně ti to mohu dokázat.

Nemůže si vybírat, musí čekat, kdo si vybere jeho......anebo jít za tou kurvou , ale to není zájímavý reálný sex, nýbž kurva....

Ale (Čt, 14. 2. 2013 - 10:02)

pokud už platí,tak si vybírat může,to jsi na omylu.

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 10:02)

ale on si vybírat nemůže ,...Ono to zas takové s těmi desetitisíci nebude,to si fandíš.Tobě,ale nejde o sex,s Tebou cloumá mamon.

Jana (Čt, 14. 2. 2013 - 10:02)

Markéto,na jedné diskuzi jsi psala,že tě jeden chlap využil.Jen tě přefiknul a pak ti utekl-bez placení.

(Čt, 14. 2. 2013 - 10:02)

ty bys hned chtěla...ale on si vybírat nemůže , protože na jednu zralou je asi 10 000 zajíčku, kteří by jí chtěli.......to je matematika, neúprosná.....

proto muži chodí za prostitutkou, protože nabízejí pouze sex a nic víc necntějí dát......proto ani zralou nemohou mít zadarmo, poptávka stonásobně převyšuje nabídku.......

Markéto, (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

ty bys hned chtěla hotel,večeře,ale to ti hned nikdo platit nebude.Nemyslíš,že ten dotyčný už by si mohl vybírat?,proč by to měl platit zrovna tobě? Pokud už bude tolik cálovat,tak za někoho,s kým opravdu chce být a trávit s ním ten čas,ne za káču,která by dala všem.Aspon tak to vidím já.Ani já bych nevychystávala pohoštění pro někoho,na kom mi vůbec,ale vůbec nezáleží.Chápeš to?

(Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

Já neříkám,že se...já nemluvím o platbě za sex........ale o tom, že chci do hotelu a na večeři......ne aby přišel ke mně a sprchoval se v mým bytě .....na to nejsem zvědavá....to by chtěl každej, nahnal by se tam dav a všichni by si užili a nazdar....
A hotel a večeře to už jsou sakra prachy.....

vidíš taky snad ,m že nějakej zájemce co tu psali nabízí hotel a večeři? já teda né

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

neumřela , prostitutka si...Já neříkám,že se ženská nemůže nechat pozvat na večeři.Patřilo vždycky k dobrým mravům,kdo zve,ten platí.Ale nechat si platit za sex,který sama chci,to je prostituce.

(Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

To je pravda,ale já si...neumřela , prostitutka si taky vybírá, nejde s každým......

prostě muž musí zařídit hotel a večeři, aby to mělo trochu uroveń, protože na jeho místko jinak nastoupí dalších 80 , není důvod dělat zadaramo radost nějakýmu lakomci....

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

ale mužeš, protože to...To je pravda,ale já si můžu z nabídky vybrat.To kdyby dělala prostitutka,tak umře hlady.

(Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

ale mužeš, protože to...a ještě vyžadujou aby to bylo u tebe a za tvoje náklady......to je prostituce z jeho strany ......

(Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

Mladá,nebo stará,pokud chci...ale mužeš, protože to ošoustání ti nabízí asi 800 lidí ......a to skutečně už zajímavý není .

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

přesně tak, oni přijdou ,...Mladá,nebo stará,pokud chci šoustat,tak za to přece nemůžu chtít prachy,když mě ošoustá tak mi vyhoví.To je jako by sis v obchodě vybrala zboží a prodavačka by ti zaplatila.

(Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

No ona samotná mužská...ano je to tím způsobené. Muž považuje svůj penis za něco důležitého a nechápe , proč to tak ženy nevnímají a nevrhají se na něj s obdivem.
Když mu řeknete , že musí něco přidat, že jen penis nestačí, je uražený, prootže nechápe, že jeho božstvo samotné nikdo nechce.

carlos (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

přesně tak, oni přijdou ,...No ona samotná mužská sexualita ve srovnání se ženskou si ani moc nějaké přemýšlení nemůže dovolit. Je to z různých důvodů..

(Čt, 14. 2. 2013 - 07:02)

mě by ani nevadilo, že mi...přesně tak, oni přijdou , vyklepou se a koukaj zmizet a to skutečně není zajímavý i kdybych při tom měla 50 orgasmů .....to bych za chvilku mohla vystřídat menší armádu a všichni by přišli a vyklepli.

To co tu inzerují ti zajíčci je z tohodle oboru, přijít , vystříkat a nazdar. Domnívají se naivně že nějaká stará tohle bude chtít . A když napíšu, máš peníze , začne ječet za peníze můžu mít mladou .....takže je jasný, jak tu zralou vnímá.Jako nějakou chudinku,která může být ráda, že se s ní udělá.
A přitom sám přizbává,m že jí nemůže sehnat. Po muži chtít aby přemýšlel, by bylo moc .

Alena (Čt, 14. 2. 2013 - 00:02)

Anonymko nic nechápeš, žádného milence jsem pro peníze neměla, nejsem prostitutka, nicméně to chci i s tou omáčkou a do té mužská galantnost prostě patří, vždyť i tobě milenec dával dárky a zval tě na večeře. Ani ty by jsi mu jen tak nedělala matraci, kdyby ti nedával najevo zájem o tebe (ne jenom o ten akt, který může provozovat třeba s neznámou v bordelu) nebo snad ano?

hm (St, 13. 2. 2013 - 23:02)

mě by ani nevadilo, že mi "zajíček" nedává dárky a neplatí večeře, dovolenou a tak - kdybych viděla, že na tom není finančně nějak extra dobře, tak proč ho ještě ždímat, mně na tomhle vadí, že ti chlapi nenabízí cit, oporu, pocit důvěry, pocit že vás má někdo rád... To že si na mě někdo poskáče je mi ukradený, to si můžu nastartovat robertka vyjde to nastejno, ba naopak je to navíc bezpečnější a nepřipadám si jak obyčejná matrace.

(St, 13. 2. 2013 - 21:02)

Ale dámy, co se rozčilujete ? my se tu bavíme o klukovi co má chut na zralou ženu , ne o dělším vztahu ......o zajíčkovi, který jak tady hoši píšou, má sex se zralou.

A jak vidno, tito hoši naivně očekávají servis , jak naznačovat Honzík, že zvoní na můj zvonek ......ale ani slovem se nezmíní o tom, co poskytnou mně,kromě sexu .A to je špatně , protože zajíčku je všude moc a moc a moc k mání.

Reklama

Přidat komentář