Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Lůca (Pá, 11. 11. 2011 - 20:11)

cikán-věčné prokletí...včera nám jejich haranti v paneláku nasrali za výtah. Nemají většina z nich ani základní hygienické návyky. Je mi z nich zle. Musím hledat jiné bydlení, tohle je k zblití.

ano, (Pá, 11. 11. 2011 - 20:11)

černí si sami svým...cikán-věčné prokletí českého národa.

Eda (Pá, 11. 11. 2011 - 19:11)

černé během pěti minut...černí si sami svým chováním zasloužili, že je národ český nenávidí. škodí nám a okrádají nás den co den.

cikáni (Pá, 11. 11. 2011 - 19:11)

seber své soukmenovce a...tu zůstanou jako mor navždy. Odevšud je vyženou, jen v Česku banda a národ tupých ovcí na cikány dře, tak tady mají ty černé tlamy ten ráj na zemi a nehnou se. Naše černá můra, neštěstí, mor a tyfus.
Choleru na cikory!!

hej cikáne špin (Pá, 11. 11. 2011 - 19:11)

more vy češi zkurveny co si...seber své soukmenovce a táhněte navždy do Anglie nebo do jiné prdele. Proč už někam netáhnete ? Protože se vás všude štítí a nikde vás nechtějí a skutečný domov nemáte-jen parazitujete kde to zrovna jde.

vašimi (Pá, 11. 11. 2011 - 19:11)

more vy češi zkurveny co si...černými fracky jsou zamořeny děcáky, tak drž hubu svině černá, zasraná, parazite -psí hovno má větší cenu než tvůj mozek, tak zalez do díry, kam patříš.

tomas (Pá, 11. 11. 2011 - 15:11)

more vy češi zkurveny co si znasilnujete děti a kradete fuj že se nestidite

kurvy (St, 9. 11. 2011 - 21:11)

Stačilo se před dvěma...černé během pěti minut napadli bez důvodu z plezíru čtyři lidi, mladý hoch vážně zraněný-budouu to cpát do zpráv a medií léta jako černou Natálu ????... nenávidím ckány ! A se vší vážností. Zavinilii si to sami svým parazitováním a řvou o svých právech a mlátí lidi za to, že je vykrmujem z našich daní. Ti měli jít do plynu, ne Židé !!!!! Ti uměli makat a nemrzačili ....

! (St, 9. 11. 2011 - 18:11)

Koukněte na http://www.youtube.com/embed/2d4pSQDsauw stojí to za to!

Anna (St, 9. 11. 2011 - 16:11)

Plně souhlasím!
nedávno...jistěže cikáni. Romové si říkají oni, v překladu rom znamená člověk. Pro mně bohužel podlidi, takže cikáni. Bohužel jsem v soouvislosti se sv profesí v oblasti sociálních dávek měla s nimi co do činění. Npotkala jsem za desítky let jediného, co by chtěl pracovat, oni neumí nic a pracovat už vůbec ne, jediné, co jim jde, je parazitovat. Po revoluci všichni dostali české občanství a invalidní důchody na záda. Od dvaceti let byli zázračně všichni dle lékařů kripli na záda, jak přes kopírák. Prostě nikdy dělat nebudou, těch pár výjimek potvrzuje pravidlo. A my je budem živit, šatit, dopřávat jim bezpracný život, za který by bílý skončil pod mostem na dně společnského bahna. Oni si otevřou čučo, zapnou plazmu a budou se nám chechtat, jak valíme poránu za tmy do hokny. a občas neco ukradnou, někoho zmlátí a justice v Česku to zahraje do autu, aby tlamy v Bruselu neřvali, že jsme rasisti. O popálené Natálce jsme slyšeli měsíce, její fotr vyvázl z krimu díky té kauze, dostali vše včetně bydlení a dovozu do špitálu a darů, nikdo neřešil, proč její rodiče ji nevytáhli, ale zdrhli a pozdě se matka vrátila a nikdo neřešil potrestání těch cikánů, kteří zbili do bezvědomí chlapce, útoky mačetami-o tom neuslyšíte. ty svině jsou hájené na základě nálepky s jedním věčným slověm, které je zázračné a dává imunity proti všemu-nepřizpůsobivý. Hej bílej, zkus být ty nepřizpůsobivý - kde skončíš ????

iva (St, 9. 11. 2011 - 11:11)

Máš pravdu! Vždy to byli...Plně souhlasím!
nedávno jsem koukala v TV jak cikán se rozčiluje že pro ně není práce ale je!
ale oni ji nechtějí a hned se oháněl že je tady diskruminace a rasismus...!
tak to mne nadzvedlo za židle !
práce by pro ně byla ale oni prostě nechcou makat když maj ty svý dávky!
A taky souhlasím s tím že to nejsou romové ale normální cikáni tak to bylo a je !

Pa (St, 9. 11. 2011 - 11:11)

Máš pravdu! Vždy to byli Cikáni a žádní romadůři! O tu svoji špatnou pověst se připravili sami a nikdo jim za to nemůže! Vždycky se raději flákali než by se vzdělávali a víme všichni jaká byla vždy jejich docházka. Vždy bylo pro ně zajímavější co je kde možno ukrást! Já se vůbec nedivím, že je nikdo nechce zaměstnat.Riskovat, že podnikateli rozkradou firmu,že nic neumějí krom házení lopatou, nemůže je zaměstnavatel k něčemu postavit aby mu nenadělali více škody než užitku! Žádnej podnikatel není pro cikány nějakej sociání program a nikdo mu na ně nic nepřidá.Já jsem přesvědčen, že jim strkat dávky nic nepřinese a budou jedině hledat možnosti jak se práci vyhnout.Stále se jen všude mluví o nutnosti o jejich zařazní ale již se nikdo neptá, zda to vůbec chtějí a to by museli být opravdu blbí, když jim kde kdo cpe soc. dávky! Proč to nedělají naši jako třeba v Řecku? Tam nesmějí do měst a nikdo jim nic nedá.Neplatíš daně tak nemáš na nic nárok! Jenom u nás musíme být papežtější jak sám papež!

tada (Út, 8. 11. 2011 - 15:11)

Školství chce knihu...tak nevím je mi42let a za nás ve škole to byly vždcky cikáni a jsem dnes alergická na slovo rom houby rom prostě cikán to je!a vtěch čítankách no hold to tak je poněvadž cikáni odjakživa tak byly a budou ty se nezmění a dětem se přeci nemá lhát...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

! (Po, 7. 11. 2011 - 23:11)

A proč? Když je to pravda? Za tu špatnou pověst si můžou sami!!Jen aby jste se z nich náhodou Nepos.ali!!

Cikáni jsou špi (Po, 7. 11. 2011 - 19:11)

Školství chce knihu stáhnout
Čítanková povídka, v níž maminka vypráví dětem o špinavých a smradlavých cikánech, se nelíbí vládní radě pro romské menšiny. Požaduje, aby ministr školství Josef Dobeš okamžitě nařídit stažení problematické knížky ze škol.

"V čítance je povídka, v které maminka vypráví dětem, že cikáni jsou smradlaví a špinaví. Nechápu, jak toto se mohlo ocitnout jako metodická příručka pro školy. Považuji za opravdu skandální, že něco takového je předloženo dětem," uvedla po pondělním jednání rady kontroverzní vládní zmocněnkyně pro lidská práva Monika Šimůnková, která se na své místo dostala poněkud diskutabilním způsobem. Šimůnková požaduje, aby byla učebnice okamžitě stažená ze škol.

Výukový materiál vznikl v rámci projektu Duhová škola. Jedná se o čítanku pro druhý ročník základních škol, kterou vydalo nakladatelství Alter. Zmocněnkyni na něj upozornilo Muzeum romské kultury v Brně.

Vedoucí kolotoč (Po, 7. 11. 2011 - 19:11)

Mama ma tatu. Tata ma robotu. U drahy!
Na draze je vlak! Ten velky je nakladak! Veze plno Romu! Kam je veze? Domu!!
Mamo, mamo! Rikadlo! Jakpak te to napadlo! Ja chci drahu! Ja chci vlaky! Jedu mamo s nima taky!
Emo, Milo, Milane! Jezismarja! Jen to ne!

(Autorsky honorar nezadam... ).

Zmrdi! (Po, 7. 11. 2011 - 00:11)

http://www.youtube.com/watch?v=xeldET9qp4s&feature=related

roman (So, 5. 11. 2011 - 07:11)

šmejdi akorat obiraj stat o prachy

. (So, 5. 11. 2011 - 07:11)

http://www.mimibazar.cz/vtip.php?id=39629

hanka (Pá, 4. 11. 2011 - 23:11)

cikánům pomůže jenom vzdělání, jinak jsou v naprosté prdeli

Reklama

Přidat komentář