Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

... (St, 2. 11. 2011 - 10:11)

ty jsi rom a makáš ?...Pleteš páté přes devété. Eurozóna nemá nic společného s cikány. To by musela padnout EU a to tak brzo nebude.
Jinak řešení obecně existuje a týká se všech bez výjimky, i bílých grázlů a zlodějů.

Po spáchání trestného činu nebo série přestupků "očipovat" nebo "onáramkovat" (třeba na rok) a sledovat jejich pohyb. Včetně nařízeného pobytu od 21 hod do 7 hodin do rána.
A bylo by vymeteno.

Janka (St, 2. 11. 2011 - 10:11)

Dobrý večer všem,
ne ne,...ty jsi rom a makáš ? Neblbni-tak to čumím, nic takového jsem neviděla...vydávala jsem před lety občanství stovkám cikor a všichni od osmnácti do šedesáti měli invaliní důchody na záda. Pak mi jeden ukradl kabelku, další cikánská rodina miv bytě nad hlavou dělala bordel ve dne v noci dva roky a já se odstěhovala z toho paneláku do domku, abych nezblbla z těch černých sviní, další mi propíchali gumy u auta jen tak z nudy, malí černí fakani a nikdy jsem neviděla ciknu makat, jen jednou nějakého Dunu nebo Žigu, který k nám šel dělat romského poradce a byl tam tři týdny a skončil, protože musel brzy vstávat a to nešlo. Když jsem si byla stěžovat na bordel v noci nad hlavou, řekli mi, že kdyby ho dělali bílí, řeší je jako přestupek, ale černé, že řešit nebudou, aby nebyli obvinění z rasismu, jedna nejmenovanaá úřednice na nejmenované radnici....když vidím cikána, odplivnu si a řeknu si v duchu, uhni parazite ... bereme váš takové proto, že jste se vždy chovali jak prasata, líné vši a kdybyste táhli všichni na Mars nebo kamkoli, bylo by dobře, jenže vy tady budete do skonání světa se množit jak krysy a parazitovat na těch, co se práce neštítí. Nenávidím cikány, hnusí se mi a štítím se jich jako mnoho lidí kolem mně, jen nejsou tak otevření. zavinili ten rasismus naruby, tu diskriminaci bílých, kteří když neplatí nájem, jdou na ulici, cikna dostane vždy bydlení a platit nikdy nic nemusí. Cikáni jsou podřadné nevzdělavatelné plemeno, co nikdy dělat nebude. Řvou, že jim upíráme vzdělání, ale jsou to tupé mozky, neznám cikána s maturitou a vzdělat se nedají, mnozí neumí číst, psát, že jim nedáme práci, ale oni makat nechtějí když jo, tak tam jdou, ukradnou co mohou a zmizí.Je to svoloč z kanálu. Jsou rozptýlení po světě a nikdy nebudou mít svou vlast,svůj stát, domov, vždy budou parazitovat tam, kde najsou hostitele. Tedy všude možně, kde je snesou a Česko je pro ně ideální, stát tupých ovcí, co maká na nemakačenky a drí hubu a krok a cikán se směje. Do času ovšem... ani na cikány brz nebude a skončí jako bezdomovci jako bílí-jen co padne eurozona a Brusel nebude řvát kydy o rasismu, pak bude cikán u prdele všem.

pro Batmana (St, 2. 11. 2011 - 09:11)

Dobrý večer všem,
ne ne,...Klobouk dolů - jen kdyby takových bylo více.

Dežo (Út, 1. 11. 2011 - 22:11)

jsou to duševní...Ty ses dusevni mrzaček byla tlamo

Batman (Út, 1. 11. 2011 - 22:11)

Dobrý večer všem,
ne ne, rasismus zde není. Kdyby zde byl rasismus, nebyli by zde další národnosti. Cikáni/romové si to dělají sami. Jo, jsem taky cikán/rom, ale s těmi odpady společnosti nemám, nechci mít a ani nebudu mít nikdy nic společného. Ono to bude sranda jen do té doby, dokud se ti "normální" nepostaví proti tomuto odpadu. Pak už to sranda nebude. Souhlasím se všemi, že to co se děje, je do nebe volající. A je potřeba tomu dát zarážku. Ale kdo to udělá? Vláda se bojí jen EU. Tak ať si je EU vezme k sobě do Bruselu a tam jim dá ze svých platů a oni by si rychle rozmysleli co udělají. Na světě je nespravedlnost, kdo to změní?????? Jdu spát, ráno zase vstávat, protože i cikán musí dělat na roma.

! (Út, 1. 11. 2011 - 00:11)

To teda jsou, když se té...Má pravdu, předsedo!

Vox popapuli (Ne, 30. 10. 2011 - 18:10)

jsou to duševní...To teda jsou, když se té černé verbeže ještě zastávají... ,,pracující Rom" - pěknej oxymoron...

ano (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

jsou to duševní mrzáčci

Milan Procházka (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Když se podíváte do bulváru, je úsměvné , jak se zásadní články k této tématice během pár desítek minut odstěhují do propadliště a hovadiny typu "Má 39 manželek a dům se stovkou pokojů " jsou na titulní straně více jak týden...

Ladislav (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Vy si snad někdo myslíte,...Váš pohled je správný a stát opravdu je vůči nim velkolepý, ale nejde to slučovat s takovým způsobem jak to dělá DSSS, ta jde proti všem. Sociální dávky a jejich problém má řešit Kalousek, ale ten radši veme lidem ze sociálně slabých skupin -důchodcům a těm, kteří mají na ně opravdový nárok. Ten by konečně měl ukázat, že tohle musí jednou skončit.

Tomáš Jaroš (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Vy si snad někdo myslíte, že s cikánama vláda něco udělá? Jo, zvedne jim dávky, na které mnozí z nás nedosáhnou... Cikáni jsou prostě státem hájení, proč? To, že např.dostanou gratis léky,které my musíme platit a oni jen příjdou s papírem ze sociálky,to je dle Vás v pořádku?

Ludvík (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

To, že jsme odstranili výraz cikán a změnili to na rom, se neodstranil problém který tu po mnoha letech je. Cikáni nejsou národem, nemají svoji historii, svůj stát,písmo,náboženstní... nic a naopak co mají, je nechuť k práci, autoritám, k elementárním lidským věcem jako hygiena...apod.

P.O. (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Dlouhá léta neřešený romský problém nám začíná přerůstat přes hlavu. Troufám si tvrdit, že po dobrém se již nevyřeší...

Vladimír Prochá (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Všem dobrý den,
tak to tu...Dobrý den, Batmane. Že by samý extremista a nácek? Tak totiž media píšící na politickou objednávku vládnoucích stran, označují občany, kterým se nelíbí, že jsou okrádáni a přepadáni...

F.Fox (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Romové na jednom shromáždění pokřikovali na přiznivci pravice hesla: "My jsme národ" ... no to potěš koště. Snědá část národa, co z 50% nedokončila ani základní školu (o nezaměstnanosti si nedělejme iluze větší), úspěšně se tady rozmnožující (když uvážíme, že čeští Romové byli za války téměř vyhubeni a nyní jich tady tvoří 5% populace), aspiruje proměnit status "trn zaražený v patě, z něhož se šíří do celého těla sněť" na "zhnisavý vřed" těla naší společnosti.

Víte, co o cikánech konstatoval mistr Jan Hus roku 1409 v jednom z dopisů? Cituji: "Cikáni jsou plémě nečisté, mravů hanebných, práce se štítící, druh druha
okrádající a Boha neuznávající." Znám pár Romů, co skutečně poctivě makají. A je mi jedno, jestli jsou černí, žlutí nebo fialoví. Ač si tihle rozhodně nezaslouží být ztotožňováni s "nepřizpůsobivými" přiznejme si něco. Narážky na Romy jsem zachytil po celé Evropě. Ve Španělsku, Francii, Německu a Anglii. Bulharsku (když opomenu Slovensko a Čechy). Dokonce i v tak individualistické zemi (prošpikované všemožnými multikulti tendencemi) jako je USA (popř. tolerantní Kanada) jsem zachytil vtípky na nepracující, nevzdělané a dost "problémové" cikány. Z rodné Indie byli vyhnáni jako líná, neužitečná kasta. A celý svět s nimi má problém.

Milan (Ne, 30. 10. 2011 - 17:10)

Všem dobrý den,
tak to tu...Jaké rozpolcené názory? Co se to zas řeší? ,,Nepřizpůsobivý" je odvozeno od slova nepřizpůsobit se... měli na to 800 let a jaký je výsledek? Vietnamec to stihnul za 20... Když už se jich všichni bojí...

? (Ne, 30. 10. 2011 - 16:10)

Všem dobrý den,
tak to tu...Že by tolik žblebtů?

??? (Ne, 30. 10. 2011 - 16:10)

Všem dobrý den,
tak to tu...Že lidé z majoritní společnost mají větší počet zločinců? Samozřejmě, mají, ale pokud v nějaké oblasti kriminality mají černí 30% podíl, ale je jich ve společnosti jenom dejme tomu 10%, tak to o něčem vypovídá.

Batman (Ne, 30. 10. 2011 - 16:10)

Všem dobrý den,
tak to tu pročítám a nestačím se divit. Spousta rozpolcených názorů, ale ve finále jsou vždy se stejným koncem. Ale nikdo si neuvědomuje, že lidé z majoritní společnosti mají mnohem větší počet zločinců, zlodějů, pasáků, atd. Jen proto, že to je majorita, tak to není tak vidět, jako u minority? To je asi logické, že když je jich méně, tak je to vidět více? Ale spočítat kdo, co a kolik ukradl, tak majorita je v pr..... A netvrďte mi, že ne. Co udělat s bezdomovcema? Co udělat proti nim nějaký pochod?
Omlouvám se vám, ale naprostá většina názorů jsou jen žblepty, nic víc. Já jsem taky cikán/rom a co mi kdo z vás může udělat? Jsem středoškolák s maturitou, kterou jsem si dodělával při práci. Pracuji ve středním managmentu v nadnárodní společnosti, mám své vlastní s.r.o. Mám za sebou 9 let školy na klavír. Žiji se ve svém bytě. Jak mne chcete oddělit od těch špatných? Jak poznáte na ulici, že jsem normální člověk?
Všechny nahnat do práce ! nemakáš? Nice nedostaneš. Nelíbí? Běž si stěžovat k EU.
Lidi, uvědomte si, že dokud se nezmění systém, všichni paraziti ato jak černý, tak ty z řad majority budou pořád tady a budeme je živit ze svých daní !!!!!

Evka602 (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

Pamatuji si, že jsem žádala asistenta do speciální třídy, kde má každé dítě nějakou poruchu ( všechny děti bílé ). Nemáme nárok - pro tyto děti nejsou peníze na asistenta, ale pro cigána ( chcete - li roma ) peníze na asistenta jsou. Tak kde to žijeme? Kdo je v tomto státě znevýhodňován Cikán, zcela jistě ne. Chce se mi zvracet

Reklama

Přidat komentář