Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

kolamjdoucí (St, 15. 8. 2012 - 18:08)

zoufalé ženy dělají...No tak holka udělala chybu, tu uznala, kdo je neomylný. Proto ji hned nemusíte tady odsuzovat.

jasně (St, 15. 8. 2012 - 17:08)

zoufalé ženy dělají zoufalé činy. Ale pravdou je, že my všichni jsme znali pouze její verzi, její výklad, jak jsou všichni na ni zlí. I adoptivní rodiče.
Přitom to v naprosté většině případů bývá tak, že spíše to adoptované dítě zarmoutí své rodiče než naopak. Píše o špatném výběru otce svého dítěte - asi ho její adoptivní rodiče prokoukli, jenže dívenka si prosadila svou. Atd, atd.

cheche (St, 15. 8. 2012 - 15:08)

To je zajimavy,takovy chudak...A co má být Jano? U normální ženy je samozřejmé, že touží po krásném vyvrcholení a přeje si chlapa, který jí k tomu dopomůže. A je lhostejné, jestli žije sama, nebo ne a jestli má a nebo nemá peníze. Takové věci na tohle zrovna vliv nemají, tak co se divíš? Úsudek jsem si v této oblasti udělala - normální sexuálně zdravá ženská, heterosexuálka.

xxxx (St, 15. 8. 2012 - 11:08)

Je to velice smutná doba pro hodně lidi a utrpení pro ženy, které se ocitnou ve svízelné životní situaci.Zoufalé ženy, dělaji zoufalé věci!Člověk nemůže soudit když někoho nezná.Možná, že je Ketty opravdu zoufalá.Já to znám podle sebe jak zoufalá a neštastná jsem mnohokrát byla.Manžel zlý a líný a já musela zařídit všechno sama.Hodněkrát jsem byla na pokraji zhroucení.:-(

Mia (St, 15. 8. 2012 - 11:08)

Ja myslim ze nekteri ji dobre radili tak tem by aspon ze slusnosti mohla podekovat.

jana (St, 15. 8. 2012 - 11:08)

A rika si pusinka

jana (St, 15. 8. 2012 - 11:08)

To je zajimavy,takovy chudak Kettynecka,beci jak se ma spatne,ze nema co jist atd. a ze nema partnera,jake ma spatne zkusenosti s muzi a ze nema orgasmus pise na "jak spolehlive na orgasmus zeny" presne 26.7.2012 00:27 a 00:33.Lidi si udelaj usudek samy.

Fajn Ketty (Út, 14. 8. 2012 - 20:08)

DISKUZI O KETTYNCE JSEM...budeme si tedy psát tady, stejně to dál sleduješ, to je evidentní. Tuhle asi nezrušíš, a navíc, tady jsi taky psala.
Ještě bys nám mohla popsat, jak se stane, že se člověk paktuje s těmi tmavšími. Víš, já bych od těchto lidí nekoupil ani hračku pro děcko, natož třeba auto. Prostě bych utíkal jak namydlený blesk.

(Út, 14. 8. 2012 - 20:08)

Jak může někdo zrušit diskuzi, kterou nezaložil??? Ty jsi teda sakra rafinovaná... podvodnice

... (Út, 14. 8. 2012 - 19:08)

Nevím, moc jsem nepochopila...DISKUZI O KETTYNCE JSEM ZRUSILA JA SAMA, NEJSEM ZVEDAVA NA TO,ABY JSTE SI Z MEHO NESTESTI DELALI ZIVOU TELENOVELU , VASI POMOC ANI RADY JIZ NEPOTREBUJI,JEN JSEM SE PRESVEDCILA,ZE CESI JSOU ZLY,ZAKERNY A SOBECTI A BAVI SE CIZIM NESTESTIM MISTO POMOCI ,TAKZE SI NAJDETE JINOU OBET!!! MUJ ZIVOT JIZ NIKDO ROZEBIRAT NEBUDE! SBOHEM.KETT

! (Út, 14. 8. 2012 - 19:08)

Vždyt to snad vidíte co je...Nevím, moc jsem nepochopila souvislost :-(

tak nám (Út, 14. 8. 2012 - 17:08)

diskuzi o Kettynce, bohužel ukončili.

!!! (Ne, 12. 8. 2012 - 11:08)

Vždyt to snad vidíte co je napsáno o 2 sloupce nahoru nebo snad ne?

! (Ne, 12. 8. 2012 - 10:08)

Co se taháte nějakou chemii?

vzkaz pro Jaro (Ne, 12. 8. 2012 - 10:08)

Vážený pane.
Je snad něco špatného na tom, když nabídnete chudému člověku v dobrém úmyslu starší oblečení?Je nutné ho ještě napadat,že by chtěl nějak pomoci dle svých možnosti když také nemá peníze a žije jak žije?Ze dne na den?Je to urážející psát někomu kdo tohle nabízí, že je aminokyselina a povl! Nemyslíte?

..xx (Čt, 9. 8. 2012 - 14:08)

a co by podle tebe měli zoufalí lidé dělat? Co jsi myslel-a tou aminokyselinou a povlem? kdo je tady povl? o čem to tady plácáš!to je hrůza!naděje umírá poslední

...x (So, 4. 8. 2012 - 21:08)

Ketty.Zpráva mi došla a...Ta 'aminokyselina'je pouze povl,jak psal-a bla,bla,bla,bla. Styd se,davat nadeji zoufalym...

Lidie (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Ketty.Zpráva mi došla a odepsala jsem Ti.
Zatím ahoj a napíš

Kettynecka (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Dekuji,dekuji,dekuji,odepisovala jsem,snad to doslo. Zaroven se omlouvam za chyby v predeslych prispevcich,nekdy se mi to odesle bez moznosti 'prekontrolovani'.

Lidie (Pá, 3. 8. 2012 - 10:08)

Ze neverite,je vazne Vas...Ketty.Jestli bys měla zájem o nějaké oblečení, tak Ti ráda něco daruji.Napsala jsem Ti maila na Tvoji mailovou adresu,tak si to prosím přečti.

Reklama

Přidat komentář