Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Karel (Pá, 2. 10. 2009 - 18:10)

Moc zajímavé, doporučuji přečíst:

http://www.strelectvi.cz/forum/socialni-system-v-recku-t11125.html

DS (Pá, 2. 10. 2009 - 12:10)

Prdlajs chudáci-líní příživníci této doby,vysavači státního rozpočtu

To nemůže přehl (Pá, 2. 10. 2009 - 12:10)

http://www.youtube.com/watch?v=4GX_YfkbwmA

A bude hůř, my bílí si to už líbit nenecháme!!!!!!!!!!!!!!

DS!!!!!!!!!!!!!!

j (Po, 28. 9. 2009 - 22:09)

Ano, to neni, to byl můj překlep z horlivosti. Nicméně to nemění nic na tom, že účelově překrucuje a přibarvuje fakta.

Měl by jsi vědě (Po, 28. 9. 2009 - 21:09)

Viděli jste dnes zprávy na...že Nova není veřejnoprávní televize!

No věřili by js (Po, 28. 9. 2009 - 21:09)

http://www.novinky.cz/domaci/179846-romy-ma-prevychovat-pro-lepsi-zivot-pecinuv-tym-v-projektu-usvit.html

Já si o tomhle experimentu nedělám teda žádné iluze, kolik asi už u nás bylo takovýhle projektů? Podle mě se chce pan Prcina jenom blejsknout a vykázat nějakou tzv. činnost ve svém úřadě. Tenhle šašek nás chce jen opít rohlíkem a přetáhnou část naivních voličů Dělnické straně a to je podle mě hlavní cíl tohoto pochybného projektu, takže mu vůbec nejde o nějaké začleňování Romů do společnosti. Určitě on sám dobře ví, že tyhle peníze budou jen vyhozený z okna, ale to jemu určitě nevadí, když se tu neustéle vyhazujou z okna stovky miliard, že ano pane Pecino!

j (Po, 28. 9. 2009 - 21:09)

Viděli jste dnes zprávy na Nově? Bylo tam o té romské rodině co kradla stavební materiál a pak napadla policajty. Fascinovalo mě prohlášení moderátorky, že prý podle policie (cituji) "to přeci jenom nebylo tak hrozné", řekla to po rozhovoru s okradeným majitelem který popisoval, jak se na něj a policajty vrhlo bezhlavě 15 romů. Tady je vidět, jak nestraná je veřejnoprávní televize,no neni to k zblití, jak se jich zastávaj?

Milan (Po, 28. 9. 2009 - 20:09)

Byl jsem na dnes na mši svaté ve Staré Boleslavi. Svatý otec mluvil především o mládeži a k mládeži. Mše svaté se samozřejmě kromě Čechů a Slováků účastnili i Němci, Poláci, Rakušané. Viděl jsem černochy, asiaty, viděl jsem řadu národností, které ani neznám. Ale neviděl jsem jediného Róma. Rómové se však hlásí ke křesťanství. Co to asi může znamenat?
Podle mne jediné. Mladé Rómy jejich budoucnost vůbec nezajímá, tu mají z naší práce a daní dobře zajištěnou, proč tedy přikládat ruku ke společnému dílu.

Karel (Po, 28. 9. 2009 - 19:09)

Toto jsem před nedávnem dostal mailem.

Protože oficiální statistiky se o mnoha výše uvedených kategoriích nevedou a čísla jsou posbírána z různých zdrojů (neoficiální statistiky, demografické a sociální studie a výzkumy), nemohu zaručit jejich absolutní přesnost, navíc nemusí přesně odpovídat aktuálnímu stavu. Je třeba je tedy vnímat jako orientační.

3% populace v ČR tvoří Romové, žije jich zde cca 250 000 – 300 000

25% z celkového počtu Romů žije v Severních Čechách,
21% z celkového počtu Romů žije na Severní Moravě,
47% bytů obývaných Romy není vybaveno ani splachovacím WC,
40 m2 bytové plochy obývá v průměru 6,9 Romů.

až 30% manželství v některých romských skupinách uzavírají příbuzní,
6% romských žen poprvé rodí mezi 14 a 16 lety,
19% romských žen poprvé rodí v 16 letech,
až 4 interupce v průměru připadají na jednu romskou ženu.

60% z dětí umístěných v dětských domovech je romské národnosti,
přes 50% romských dětí se učí ve zvláštních školách,
22% romských dětí propadá v 1. třídě,
25% romských dětí ve věku 6-7 let je v pásmu verbální debility,
56% Romů nemá ani základní vzdělání,
32,7% Romů má základní vzdělání,
8% Romů se vyučí v oboru,
2,5% Romů má středoškolské vzdělání,
0,8% Romů má vysokoškolské vzdělání,
0,0% Rómů studuje při zaměstnání,

75-85% Romů je nezaměstnaných,
60% Romů je nezaměstnaných déle než 3 roky,
30% dospělých Romů se živí nelegálním způsobem.

75% se Romové podílí na kriminalitě (přičemž v některých lokalitách např. co se kapesních krádeží týká dosahuje až 95%),
60% dospělých vězňů ve věznicích jsou osoby romské národnosti,
30% pouličních prostitutek má romskou národnost,
25% pouličních romských prostitutek má za pasáka svého příbuzného.

100% romských ochránců bydlí hodně daleko od Romů.

87% české populace vykazuje více či méně významné známky rasistického či xenofóbního chování ve vztahu k romskému etniku.

Názor si udělejte sami.

Iveta (Po, 28. 9. 2009 - 19:09)

28.9.2009 18:05 -...to jsem psala já o tom, že si pořídím zbrojní pas. Už s nimi taky nejsem v bezprostředním kontaktu, z jejich sousedství jsme se přestěhovali do domku do jiného města, ale soužití v jednom domě s nimi bude pro mně doživotně černá noční můra. Jsou i výjimky, takoví cikáni, kteří nekradou a třeba i pracují, bohužel jen potvrzují pravidlo, je jich žalostně málo. Mám v živé paměti svoje působení ve státní správě před lety, kdy zástupy mladých cikánů chodili žádat ke mně o české státní občanství a všichni měli invalidní důchod na to samé - na bolavá záda-věkově od osmnácti do pětatřiceti, byly jich stovky za ty dva roky a vždy stejný scénář. Prý jim upíráme právo na práci - oni opravdu chtějí vážně pracovat ? na vzdělání - jak vzdělávat mnohdy nevzdělavatelné ?Měli jsme v práci cikána-byl poradcem pro romskou menšinu-učili jsme ho základním věcem, to pracovní místo pro něj bylo uměle vytvořené, souběžně existoval bílý poradce, kterého pak kvůli tomu cikánovi vyhodili pro nadbytečnost - a cikán chodil tři měsíce, pak už nepřišel.Ztratili jsme s ním spoustu času a nervů, celou tu dobu jsme ho zaškolovali, měl problémy se čtením, psaním, horor-jak chcete zaměstnávat takové lidi v dnešní době ? Jak by k tomu přišli ti cp mají zájem dělat a něco i umí ?
Zbroják si udělám nejen kvůli nim, ale proto, že se v této zemi necítím bezpečně z mnoha důvodů. Zas jedna věc, kterou jsem si umanula a co si umanu, to stejně nakonec dřív nebo později udělám. Už se těším na střelnici, mně to baví a strefuju se dobře, mám trénink.

petice na odsto (Po, 28. 9. 2009 - 18:09)

http://www.splat.cz/petice-pryc-s-ministrem-ktery-poslapava-lidska-prava

Já už taky podepsal.

Vážení (Po, 28. 9. 2009 - 18:09)

já jsem se právě přesvědčil, že cenzor funguje i na doktorce, muj sice ne "politicky korektní" názor byl prostě smazán, mě by zajímalo, jestli taky maj cenzora na Romea.cz.

Jiří (Po, 28. 9. 2009 - 18:09)

28.9.2009 18:05 - vážení,
Souhlasim s Vámi úplně se všim a líbí se mi Váš náhled na držení zbraní. Bohužel si ale neumim představit horší situaci, než je použít právem k odvrácení útoku ze strany Romů. Ačkoli sám jsem fanda do zbraní a vždy bych je použil jenom v tom absolutně nejkrajněším případě, o práci českých soudů a zejména pokud by v případu figurovali Romové si nedělám žádné iluze, o to víc fandim lidem jako jste Vy. Je mi zle z přízpěvků lidí, kteří se dokáží cikánů veřejně zastávat a to řikám jako člověk, který naštěstí nežije v jejich bezprostřední blízkosti, to co asi musíte prožívat Vy je něco hrozného.
Ačkoli to není IN veřejně říkat, tak i já jsem příznivcem radikálního řešení a DS a popravdě většina lidí v mém okolí by to do mě nejspíš neřekla, hold každej si představuje jen ty holý lebky.

Co na to pan Ko (Po, 28. 9. 2009 - 18:09)

Celý svět potřebuje takového vůdce!!
Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie.
Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli vyzváni, aby opustily Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky.
Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením,že podporoval špionážní agentůry ve sledování národních menšin.
Cituji:
Přistěhovalci, né Australané, se musí přispůsobit.Přijměte to, nebo odejděte.Jsem unavený obavami tohoto národa z toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kultůrou.Od teroristického útoku na Bali,jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.
Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů,pokoušení a vítěztví milionů mužů a žen,jež usilovali o svobodu.Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky,libanonsky,arabsky,čínsky,japonsky,rusky,nebo jinak.Tudíž,pokud se chcete stát součástí naši společnosti, naučte se jazyk!
Většina Australanů věří v Boha.Není to žádný politický pravicový nátlak,ale prostý fakt,neboť právě křesťanští muži a ženy založily tento stát na křesťanských principech,což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné,aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol.Pokud vás Bůh obtěžuje,navrhuji vám,abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově,neboť Bůh je součástí naší kultury.
Vaši víru můžeme akceptovat a nebudeme se ptát proč.Vše co žádáme, je abyste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.
Tohle je naše země,naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu,abyste toto všechno mohli užívat.Ale jakmile jste si začali stěžovat,naříkat a remcat o naši vlajce,našich závazcích,naší křesťanské víře nebo našem způsobu života,velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé Australské svobody - právo odejít.Pokud jste nešťastni,odejděte.Nenutili jsme vás sem přijít.Požádali jste, abyste tu mohli být.Tak přijměte zemi,která přijala vás.
Co na to pane Kocáb????

vážení, (Po, 28. 9. 2009 - 18:09)

Tak něco pro mladou generaci....rozhodla jsem se se vší vážností, že si udělám zbroják a budu držet legálně střelnou zbraň. Jsem obyčejná nemladá ženská po čtyřicítce, ale stojí mi to ještě zato. Necítím se v této zemi bezpečně. Pokud navíc čtu na netu, že u fyzické osoby kradli cikáni stavební materiál a majitel na ně zavolal policisty, kteří ozbrojeni nechali černé pláchnout, neb se nejspíš lekli cikána máchajícího kolem sebe prknem, pak mám pochyby, jestli mně před černými ( i jinou sebrankou pochopitelně ) česká policie kdykoli ochrání a zda vůbec bude mít o to do budoucna zájem. Budu se muset chránit sama, i když i to je velmi relativní, protože i se zbraní se ubráním tak jednomu a černí chodí v tlupách. Nicméně aspoň něco. Pod cikány jsem bydlela tři roky v panelákovém bytě, nakonec jsme se odstěhovali-kdo nezažil - nepochopí. Bordel, řev, rvačky, noční mejdany, jekot, jednou dokonce pranice na chodbě s výsledkem zdi postříkané krví, nazvraceno za výtahem, kde jednou malí cikánci udělali i ohýnek. Nedalo se tam žít, ten byt nakonec vybydleli. K tomu mi vykradli sklep. Cítím se diskriminovaná, když jsem podala podnět k řešení přestupku rušení nočního klidu, normálně mi sdělili na radnici mezi čtyřma očima, že to odloží, zabývat se tím nebudou, protože jde o černé a město si nemůže dovolit být obviněno z rasismu. Nevím, kam to povede, když budou mít pocit, že mohou páchat trestné činy beztrestně, možná od nich budem jednou okrádáni a dostávat do držky za bílého dne, pokud tady nevezme nějaká skupina spravedlnost do svých rukou - na to bych sázela spíš než že se o to postará stát - pokud cikáni budou cítit, že stát je nechá páchat co jim libo, budeme brzy chudáci ve vlastní zemi.

No vždyť oni js (Po, 28. 9. 2009 - 16:09)

http://www.youtube.com/watch?v=-NhDEQJIqfk

Tak teď už jsem oravdu rasista a neonacista a jsem na to hrdej!!!!!!!!

A koukněte na ostatní videa, to je další důkaz o rasové diskriminaci na nás bílých.

www (Po, 28. 9. 2009 - 14:09)

Tak něco pro mladou generaci. Kdysi jeden prozíravý muž u nás vymyslel geniální počátačovou hru a ta se jmenovala Zastřel si svého cikána. Myslim, že v dnešní době by tato hra slavila tržní úspěch a to zcela právem. Asi už vim, co koupim dětem k vánocum.

j (Po, 28. 9. 2009 - 12:09)

Liba: To víš že jo, tady stačí poukázat na problém, vyjádřit nesouhlas se současnou politikou a jseš extrémista jak vyšitej, už se o tobě mluví jako o rasistovi, jseš hned v policejnim hledáčku, hned se hledaj důkazy, že jsi ve spojení s neonacicty.
Ono vždycky bylo, je a bude pro stát jednodušší dát přes hubu těm slušnym než jít po krku skutečnym gaunerum.

Liba (Po, 28. 9. 2009 - 05:09)

Když všichni vše víme, statečně přihlížíme,mlčíme.Už sládek řekl, že když budou dodržovat zákony, jako my, nic proti nim nemá, a národ hýkal ,že je extrémista, jako DS.Jen v obchodech!tam nekradou, jen si berou, co chtějí, oblečení, jídlo, parfémy....policie je většinou nechytne, nepotrestá.Někdo, kdo jim radí na podpory, má z toho dobrý, výnosný obchod.A to už nemluvím, jakou ostudu nám dělají ve světě, už tu máme rasismus ale obráceně, my je živíme, my dostáváme přes huby.

Jsou cikáni tak (Ne, 27. 9. 2009 - 21:09)

http://zpravy.idnes.cz/romsti-zlodeji-zautocili-na-policisty-latemi-jednoho-zranili-p64-/krimi.asp?c=A090927_192941_krimi_abr

Já pořád nechápu, jak někdo může tvrdit v této zemi, že jeho se to netýká. Když přestává fungovat policie a zákony platí jen pro někoho, to je vidět, že českýmu člověku je už jedno úplně všechno, protože další na řadě může být kdokoli z vás. Ten zoufalej okradenej majitel si to taky možná ještě před pár lety nepřipouštěl.

Já volim DS a co vy?

Reklama

Přidat komentář