Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

J (St, 25. 1. 2017 - 23:01)

igelit-nylon-boy zavinac...Díky

Plenkar (St, 25. 1. 2017 - 22:01)

Chtěl bych na tebe kontaktigelit-nylon-boy zavinac email cz tak se ozvi

J (St, 25. 1. 2017 - 16:01)

diskuze je tu nějak mimoChtěl bych na tebe kontakt

J (St, 25. 1. 2017 - 16:01)

diskuze je tu nějak mimo

Plenkar (St, 25. 1. 2017 - 08:01)

Se zadnou zenou jsem nemel problem s tim,ze musim nosit pliny.Na sex jsem je musel pochopitelne sundavat,ale potom mi je kazda pomohla nasadit,jako miminku.A dnes je nosim stale a na noc si je nasazuje i moje pritelkyne,casto je ma i doma pres den,protoze ji jsou prijemne a po 3 porodech uz ma nabeh na etresovou inkontinenci.Takze si noseni plenek sice neuzivame,ale nasazujeme si je stale.S latkovymi plenami to az tak do penez neleze,ale trochu to zdrzuje a komplikuje oblekani.Tady by mi vsichni nejradeji nasadili psi hlavu,ze jsem uchyl a nevim co jeste,pritom ja ty pleny musim nosit a to,ze o tom debatuji tady na diskuzi vytaci urcite idioty do bela.e tato problematika zajima,rad se poucim a za ta leta v plenach mam i vlastni zkusenosti a nezistne poradim.To neni trestne.Takze utoky na moji osobu vnimam velice negativne a pokud me chce nekdo posuzovat,at jde o par set prispevku do historie aby si zjistil,ze pisu pravdu a nic si nevymyslim-jako nekteri hrdinove okamziku,kteri zasviti nekolika prispevky jak kometa a stejne tak zmizi.

Je ten plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

Obdivujem cechov.Nemam proti...A este nieco:ziadna zena nema zaujem o takto postihnuteho-na hlavu-ako tu vypisujes,ze si mal nejake a brali tvoje ostane pradlo-gumenne nohavicky.Chod sa uz liecit..Do Bohnic....

Plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

Obdivujem cechov.Nemam proti...no a co chytraku

Je ten plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

vis co ja si pisu co...Obdivujem cechov.Nemam proti nim nic.Dakujem cechom za to,ze po roku 1918 zmenili Slovensko z agrarneho statu na vyspely priemyselny.Ale ty si vôl-po cesky vůl a hanba Českeho naroda.Normalny clovek sa takto nechova.A k tvojmu pomocovaniu:keby si bol naozaj chory,taj ides k urologovy a ten ti pomoze.

Plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

a je po vis co ja si pisu co potrebuji a nenecham se omezovat nejakymi anti plenkovymi omezenci.Plenky mi nikdo zakazat nemuze a ja si je uzivam na 100%.Takze se budu zpovidat jen tomu,kdo je toho hoden a ne nejakym blbum.Mam prave ted plinky i gumove kalhotky na sobe a ti kritici se klidne muzou posrat.Zdravy jsem na 100% psychicky,bohuzel ta urgentni inkontinence je mrcha a ty pliny me zachranuji.A slovakum doporucuji,aby se nesrali do cech a do veci kterym nerozumi.

J (Út, 24. 1. 2017 - 22:01)

a je po

Je ten plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 22:01)

to ty jsi degen urceny na...Mas 56 rokov,zakladne (alebo osobitne?) vzdelanie,zijes s rodicmi(?).Dalsie veci na xchate.Necudujem sa,ze tu vypisujes take chujoviny.

J (Po, 23. 1. 2017 - 22:01)

Koukám zase zajímavá debata

Je ten plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 22:01)

to ty jsi degen urceny na...Chod sa liecit.A nevyhrazaj sa zabitim.Lebo podla tvojej IP adresy sa da zistit kto si a policia si ta najde.Ja sa ti smrtou nevyhrazam.

Je ten plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 16:01)

Jo a doufam ze si te najde...Typicky prejav psychicky choreho cloveka.Mal by si sa ist liecit.Podla stylu pisania si este dokonca agresivny.Zdravy clovek nikdy nebude priat chorobu inemu.Ludia,nediskutujte s nim.Nereagujte na jeho chore vyplody.On patri na uzavrete oddelenie psychiatrie.

Plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 15:01)

Ty jseš ujetý...Jo a doufam ze si te najde rakovina tlusteho streva i prostaty.Pak si tech plen uzijes do sytosti a budes se mi v duchu hodne omlouvat,nez si te smrtka vezme na onen svet.

Abena (Po, 23. 1. 2017 - 14:01)

Mila Abenko ty jednorazovky...Moje cislo:284016660.Abena

Karel Lukáš (Po, 23. 1. 2017 - 00:01)

Nosím plenkové kalhotky,ale...Já pro změnu nosím zalepovací plenky molicare.
Přes den jsou to modré plenky na dení použití a na noc mám fialové plenky na noční použití.

Plenkar (Ne, 22. 1. 2017 - 20:01)

Nosím plenkové kalhotky,ale...Mila Abenko ty jednorazovky ikdyz s igelitem je neco uplne jineho,nez latkovky a gumove kalhotky.Kdyby to bylo mozne,tak bych vam ty kalhotky koupil a poslal,aby jste si to zkusila jaky je to rozdil.Nechci do te"klasiky"nikoho nutit,ale kdyz si to neozkousim na vlastni kuzi,tak to tezko posoudim,co je lepsi.Ano s latkovkami je vice prace,ale noseni vyjde levneji nez jednorazovky.A celoigelitove plenkove kalhotky-u nas se jim odjakziva rikalo gumove zase casem tvrdnou,krouti se v nich gumicky-hlavne v nohavickach,nekdy se zase rozepinaji stiskaci druky u gumovych kalhotek zapinajicich se na bocich.Ale me se i pres to vice libi a moc rad je nosim.Ale rad objednam a poslu gumove kalhotky/potrebuji vedet pas,boky a obvod stehna/na nejakou udanou adresu.latkove plenky si budete muset obstarat sama/ja si kupuji detske osusky 90x90/,ale treba vystacite s vice detskymi 70x70,ktere se najdou v kazde domacnosti.

Abena (Ne, 22. 1. 2017 - 20:01)

Najdou se tu vůbec ještě...Nosím plenkové kalhotky,ale na povrchu jsou igelitové. Depend plenky.

Karel Lukáš (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Kajo nasazuji si je denne,ale...Já ti rozumím.
Já používám jedině jednorázové pleny na lepítka.
Prostě použitou plenu vyhodím umeju se použiju kosmetiku proti opruzeninám a dám si čistou plenu.
Holt každý jsme zvyklý na něco jiného.

Reklama

Přidat komentář