Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Hledám kluka os (St, 7. 12. 2016 - 06:12)

Hledám kluka os 15 do 21 kterej by chtel zkusit prebalovani pocuravani a sex v plenkach..Muzem zkusit co budes chtit [email protected]

Petr (Út, 29. 11. 2016 - 17:11)

Mají nádherné potisky. Je dobré, že myslí na lidi, kteří mají tu zálibu.

http://www.abuniverse.com

vlado (Út, 15. 11. 2016 - 00:11)

Ti co potrebuju plenky nepotrebuju psychologa ale doktora a ti ktorým nemožno pomôcť to je 2 až 15 percent populacie majú podľa druhých ľudí nezelatelny osud.Nemozno im nadávať do UCHYLAKOV podľa mňa je uchylak ten čo nepochopi že choroba nechodi po horách ale po LUDOCH.Neprajme nikomu takýto osud ktorí prídu na tento svet po nas.

H (Ne, 16. 10. 2016 - 07:10)

Ano

frantik (So, 15. 10. 2016 - 13:10)

Potajme s tim dlouho zapasim,ale je to silne ,tajne si davam pleny,ale chtel bych byt totalne vyholen vsude a aby mne zena davala pudr a upinala samotne pleny,byla mi maminka,stejne jsme nizsi potavy ja mam158cm,p dole taky mensi,a sex bych ozelel,aoe co ji mam svolit aby mela jineho muze a mne tatinka jak rikala?zda se mi to no nevim,a co ocrkavat jakym smerem by se to mohlo vyvyjet,to hledam na int.ale zatim tohle nenachazim

Petr (Pá, 14. 10. 2016 - 22:10)

To je těžké poradit. Moje kamarádka to chápe, pochopila to a respektuje. Zkoušel jsem to rict její kamarádce ale nebyl to dobrý nápad.

frantik (Pá, 14. 10. 2016 - 19:10)

Takze fungujem dal ,ale moje touha je silna a spis bych byl bez sexu s moji,ale nevim jesli tohle uz nekde existuje a naco se pripravit

frantik (Pá, 14. 10. 2016 - 19:10)

No neviedel jsem co delat ,tak jsem to tak nechal,a trapim se,nebo jsem to mel udelat a ona si mela privect nekoho co by mi delal tatinka a ji muze?

Mila (Pá, 14. 10. 2016 - 14:10)

ja se priynal zene ,a ona se...ja jsem take uprimny a me moje mila vzala v pohode i s plenami.Dokonce se ji to tak libilo,ze jsem je musel mit stale na sobe.Brzy si je sama vyzkousela,moc se ji v nich libilo,tak jsem ji objednal nekolik gumovych kalhotek v jeji velikosti do kterych si vklada velke latkove pleny,stejne tak jako ja.Davame si je hlavne na noc,ikdyz mame igelitove prosteradlo.Ona je ma na sobe nekdy jen na doma,ale ven v nich nejde.A to ja zase jo,protoze mam OAB,tak se casto ve meste pripocuram.Takhle to jde do plen,ktere se vyperou a ja si dam suche-kdyz mi s nimi nepomaha moje mila.Latkovky jsou super,jednorazovky lezou do penez a bez gumovych kalhotek pres ne nejsou spolehlive-protekaji nohavickami.

Petr (Pá, 14. 10. 2016 - 13:10)

ja se priynal zene ,a ona se...Aspoň jsi upřímný. Já taky neměl štěstí

vlado (Čt, 13. 10. 2016 - 14:10)

Petra zavolaj na mobil 0949508380 trnava chcel by popovidat o plienkach

J (Út, 11. 10. 2016 - 19:10)

ja se priynal zene ,a ona se...Hezky tě doběhla

frantik (Út, 11. 10. 2016 - 03:10)

ja se priynal zene ,a ona se zasmala ze kdyr tak tak at je to uplny,ze budu spat v detskem pokojiku a bez sexu ,ale co pak ona co si ma najit nekoho abych miel i tatinka, neviedel jsem co delat a rict

vlado (Čt, 1. 9. 2016 - 18:09)

Odpoved na prispevek 17.5.2016 ze elita naroda je DOBRA CHMULOVINA.Komu sa neluba plienky nech nenadava ze je niekto uchylak.Ked je unik mocu jedna sa nezdraveho cloveka obrazne povedane a ide sa poradit s lekarom co dalej.Toto by mohol kazdy pochopit ci ide o pacienta alebo uchylaka.ja som mal po 52r.dva a pol roka plienky a urolog mi pomohol a dostal sa z toho a nosenie plienok sa jedincovi akosi zalubi a ma verejnosti som nemusel vyhladavat WC.Ale co bolo dobre plienky mi pomohli TENA slipy ked som bol operovany na PRUH to je lek. HERNIA.Takze asi od oktobra do maja.Plienka mi fakticky udrziavala teplo v zime az do maja

dopisování (Čt, 1. 9. 2016 - 14:09)

Kdyby sis chtěla dopisovat...ano, piš na email.

fi-do (St, 31. 8. 2016 - 08:08)

Před chvílí jsem se probudil, a zjistil jsem že se mi chce kakat, ale jelikož se mi nechtělo vstát, tak jsem to všechno pustil do plenkovych kalhotek. Nádherná úleva a krásný pocit. Chvíli v tom pobudu a pak se prevleknu do čisté plenky.

Jirka (Pá, 26. 8. 2016 - 12:08)

Divka, 22 let rada popovida...Kdyby sis chtěla dopisovat se mnou, odpověz mi prosím na tento příspěvek, jestli ano nebo ne. a já bych se Ti pak ozval ze své adresy. Je mi 50 let, ale při dopisování by ten věkový rozdíl snad nevadil. Jeden příspěvek o sobě jsem napsal 15. 8.
Ještě pro Valda: 10 plenek je už pořádný balík. Znamená to, že když si stoupneš, tak Ti ty plenky spadnou?

vlado (Čt, 25. 8. 2016 - 03:08)

Nosit plienky je kazdeho osobna vec.nik nevie kedy ich bude potrebovat.jasom nosil asi tak 2apolroka po pedesiatke teraz budem mat 58 rokov.Nosenie plienok sa mi akosi zalubilo .Stacilo na noc nabalit 10 plinok ajedny TENA pampersky a pvc nohavice apletene pancusky velkost170.Odpisujem ppre divku 22let.

plenka (Út, 23. 8. 2016 - 00:08)

Divka, 22 let rada popovida na tema plenky, email walleczegh @email.cz

K (Po, 22. 8. 2016 - 12:08)

máš rád i BDSM ?Jo zkusil bch kolik ti je?

Reklama

Přidat komentář