Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Default User Image
Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 09:09)

Přátelé, tolerujte zdejší komentující. Zhruba 80% z nic (ano i zde platí Paretovo pravidlo) jsou mentálně postižení. Psaní na našem webu jim slouží jako náhražková sexuální aktivita, terapie.

 Obsah toho, co si máme představit pod pojmem sexualita u osob s mentálním postižením, velmi výstižně vyjádřila Štěrbová v předmluvě své knihy Sexualita osob s mentálním postižením. Chceme-li obsáhnout sexualitu u osob s mentálním postižením, klademe si velký úkol. Můžeme však informacemi a otevřeným způsobem k tomuto tématu přispět k naplnění práv osob s mentálním postižením. Je třeba si uvědomit, že práva, která se vztahují k jedincům bez postižení, se neliší od práv osob s postižením. Je nezbytné překonávat silně zakořeněné předsudky, cílenou osvětou transformovat postoje těch nejdůležitějších – vychovatelů, poskytovatelů služeb a v mnoha případech i rodičů. Téma sexuality je široké a citlivé. Sexualitu lze pojímat z různých hledisek, je potřeba vnímat rozdíly mezi sexuálním chováním a sexuální touhou. Je nutné ji brát z pohledu multidimenzionálního, a to biologického, psychosociálního, projevů chování, morálky a kultury. Sexualita je součástí kvality bytí člověka, důležitou součástí jedince. Je jednou z nejintimnějších forem prožívání jedince, potřebou emočního naplnění v koexistenci s druhým člověkem. Sexualitu bychom neměli pojímat jen z pohledu dospělé sexuality – je to jako bychom brali výsek z života člověka bez jeho minulosti a bez jeho budoucnosti. (Štěrbová, 2007).

Default User Image
mravní hlídka (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Default User Image
Papisek.cz (Po, 16. 9. 2024 - 18:09)

Mladý rapper vidí peklo na vlastní oči. 

"Hledal jsem zábavu ve světě, ve všem, co byly dívky, večírky, alkohol, abych tak řekl. Jednou večer jsem slyšel hlas, který říká: “Jsi mrtvý.” A v tu chvíli se mi stalo něco opravdu šíleného. Byl jsem tam a viděl jsem sám sebe. Nebylo to drogy. Tak jsem se viděl, jak pluji přede mnou. To znamená, že jsem se viděl dvakrát a v tu chvíli jsem se stal úplně hysterický. Opustil jsem svoje tělo a viděl cestovat do pékla. Křičel jsem “Ježíši!” Ale není v pekle žádná přítomnost Boha. Byla to tam nevýslovná bolest. Tam jsem platil za každého člověka, kterého jsem ovlivnil svým rapem. Slovo utrpení ani nestačí popsat všechnu tu bolest. Je to nesnesitelné. Pak jsem se vrátil do svého těla. Jsem neuvěřitelně vděčný Bohu, že mi dovolil jednoduše vidět, co je přede mnou. O pekle jsem slyšel jen z dálky, nechtěl jsem slyšet taková svědectví od rodičů a pro mě to bylo jen blabla. Ale Bůh mě zmátl, protože se to stalo mně. Tak to už nemohu popřít. Existuje duchovní svět, existuje život po smrti, existuje peklo, existuje nebe. A máme karty v ruce. Ve skutečnosti, dokud jsme na této zemi naživu, držíme karty v rukou." 

Poslouchat svědectví https://www.youtube.com/watch?v=SqB1S_Tt-kQ

Default User Image
Václav (So, 7. 9. 2024 - 09:09)

Taky nosím plenky hledám maminku jsem z Nové Bystřice 725715606. [email protected]

Default User Image
Ahoj Vašíčku, už ti dělám kašičku, tak už vstávej. Po jídle umyjeme prdýlku a pohladim tě nězně po tvém klcíčku, muj malý hošiku. Maminka. 732185468 [email protected] (St, 18. 9. 2024 - 02:09)

Miluji tuto krásnou  praktickou věc. Mám velmi ráda mens. vložky a tampony, ty si  ráda napouštím dobrým p.....

Default User Image
Martin (Ne, 1. 9. 2024 - 17:09)

 

Ja jsem z Brna, je mi 24 plenky jsem zacal nosit v breznu 2024 z psychickych duvodu, (musel sem) nosim je uz pul roku a zvykl jsem si na to, jak jsou měkke a pohodlne. Nosim zalepovací  plenkove kalhotky seni super quatro. Pouzivam dvoje zaraz, první plenku propicham a na ně natáhnu elastické fixační kalhotky. Savost cca 8.000 ml. Velmi pohodlné a nemusim cely den resit záchod. Za ten pulrok jsem si na plenky a to pohodli zvykl. Jsem z Brna a rád bych o tom s někým dal řeč.

Default User Image
Petr (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

Jestli chceš můžem si popovídat 

Default User Image
Safy (St, 18. 9. 2024 - 04:09)

Ahoj Martinko, udělám kašičku, tak už vstávej. Po jídle umyjeme prdýlku a pohladim tě nězně po tvém kolíčku, moje malinká. Maminka, jsem žena v chlapském těle. 732185468 [email protected]

Default User Image
Vlastík (So, 14. 9. 2024 - 10:09)

Ahoj , napiš na [email protected] . Rád pokecám

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 16:09)
Default User Image
P (Po, 9. 9. 2024 - 17:09)
  1. Ahoj můžem si popovídat 
Default User Image
Václav Roubík (Čt, 29. 8. 2024 - 18:08)

Líbí se mi nosí plenky hledám někoho kdo by mě přebalovák malou holčičku na plenky vychovával by jsi mě Nová Bystřice hledám maminku nebo tatínka 725715606. [email protected]

Default User Image
Václav Roubík (Čt, 29. 8. 2024 - 18:08)

Líbí se mi nosí plenky hledám někoho kdo by mě přebalovák malou holčičku na plenky vychovával by jsi mě Nová Bystřice hledám maminku nebo tatínka 725715606. [email protected]

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 03:09)

Ahoj Vendulko, udělám kašičku, tak už vstávej. Po jídle umyjeme prdýlku a pohladim tě nězně po tvém ohanbíčku, moje malinká. Maminka a Tatinek. jsem žena v chlapském těle. 732185468 [email protected]

Default User Image
Václav (Čt, 29. 8. 2024 - 18:08)

Ahoj taky no jsem plenky hledám maminku která by mě chtěla 725 715606 nová Bystřice 

Default User Image
Safy (St, 18. 9. 2024 - 04:09)

Ahoj Vašíku, udělám kašičku, tak už vstávej. Po jídle umyjeme prdýlku a pohladim tě nězně po tvém ohanbíčku,  a vysaju tvou šťávičku. a ty taky me mužeš strkat prsty do prdelky, pak i ptáčka, mam to tam moc rada. Maminka . jsem žena v chlapském těle. 732185468 [email protected]

Default User Image
Věra (Út, 23. 7. 2024 - 18:07)

Kdo dáváte abdukci, pokec [email protected]

Default User Image
Safy (St, 18. 9. 2024 - 03:09)

Ahoj Věrko, už ti dělám kašičku, tak už vstávej. Po jídle umyjeme prdýlku a pohladim tě nězně po tvém klcíčku, muj malý hošiku. Maminka. 732185468 [email protected]

Anonym (Čt, 29. 8. 2024 - 18:08)

Ahoj  nosim PLENKY 

Default User Image
Petr (Po, 9. 9. 2024 - 17:09)

Ahoj taky nosím pli

Reklama

Přidat komentář