Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Ahoj Moniko taky nosím plinky tak se ozvi a můžeš to taky vyzkoušet

Zuzka (Út, 7. 2. 2017 - 16:02)

Nikomu tím neubližuješ a ...Asi máš pravdu, ale na ta slova "normálně se poseru a v klidu dojdu domů" jsem tedy koukala jak zjara. Vůbec si nedovedu představit, že bych se měla vědomě pokadit i kdybych měla ty nejlepší plenky a věděla, že nikoho nepotkám a bydlela sama. To radši zoufale bojovat až do poslední chvíle, zatínat zuby a kroutit se jak špageta nežli si dopřát úlevu a pohodníčko za cenu toho, že se budu - řečeno na plná ústa - matlat v hovnech. Ale každý jsme holt nějaký.

J (Po, 6. 2. 2017 - 22:02)

Já nosím pleny pořád , je...Nikomu tím neubližuješ a je to tvoje věc. Pokud se to někomu nelíbí , tak se k tomu nemusí vyjadřovat.Každý máme něco rád.

petr (Po, 6. 2. 2017 - 11:02)

Já nosím pleny pořád , je to pohodlnější a když je opravdu ,ale opravdu problém , tak je použiju a nemusím se kroutit bolestí . Normálně se poseru a v klidu pomalu dojdu domů , naštěstí bydlím sám.

J (Ne, 5. 2. 2017 - 20:02)

Samozřejmě že i dnes se...Látkové plenky jsou ekologické a nevyjdou tak draho jako jednorázové

Karel Lukáš (Po, 30. 1. 2017 - 22:01)

copak jeste dnes nekdo dava...Samozřejmě že i dnes se najdou maminky které dávají dětem látkové plenky.

J (Po, 30. 1. 2017 - 20:01)

To není špatný nápad,to...Někdo by spíš potřeboval vypláchnout z hlavy ty nápady, kterými se tady svěřuje

pro honiče (Ne, 29. 1. 2017 - 22:01)

Někdo suší látkové...To není špatný nápad,to se dá nalámat na proužky a na nastrkat do trenek. Je to lepší než omývat přirození vlažnou vodou.

J (Ne, 29. 1. 2017 - 20:01)

V Usti nad Labem nekdo krade...Někdo suší látkové plenky na sušáku venku, není to trochu mimo, když víme, jaké je poslední dobou počasí?
I v Ustí nad Labem taky mrzne

Plenkar (Pá, 27. 1. 2017 - 09:01)

V Usti nad Labem nekdo krade...copak jeste dnes nekdo dava detem latkove plenky?Bud si delas kozy,nebo je to unikat ale ja je nekradu.Ikdyz pohlrd na susici se plenky je hezky.

Plenkar? (Pá, 27. 1. 2017 - 06:01)

V Usti nad Labem nekdo krade detske plenky ze susaku.Nejsi to ty?

Plenkar (Čt, 26. 1. 2017 - 15:01)

Toto je tvůj inzerát z...o takovemhle izeratu nic nevim a pravde podobne mi byl ukraden nick i moje mailova adresa,na kterou se nemuzu dostat.A vice prispevku je tady,ale ne ode mne,ale od cizich neznamych lidi.Takze sorry!Na me tohle nehazejte!

Plenkaři, oprav (Čt, 26. 1. 2017 - 14:01)

igelit-nylon-boy zavinac...Toto je tvůj inzerát z 10.11.2013 12:06:32
Ahoj,
chtel bych udelat par fotek jak mam na sobe plenky,gumove kalhotky(ty bych si behem foceni prevlekal,aby jich bylo videt co nejvic) a jemne silonky,pripadne dalsi nylonove pradelko.Ale aby me fotil(a) nekdo take jen v plenkach,pripadne tez v silonovem pradelku.Nevyzaduji pohlavni styk,ale nebranim se manualni stimulaci.Financne vse zajistim vcetne odmeny za obsluhu [email protected]. Miki 169

J (St, 25. 1. 2017 - 23:01)

igelit-nylon-boy zavinac...Díky

Plenkar (St, 25. 1. 2017 - 22:01)

Chtěl bych na tebe kontaktigelit-nylon-boy zavinac email cz tak se ozvi

J (St, 25. 1. 2017 - 16:01)

diskuze je tu nějak mimoChtěl bych na tebe kontakt

J (St, 25. 1. 2017 - 16:01)

diskuze je tu nějak mimo

Plenkar (St, 25. 1. 2017 - 08:01)

Se zadnou zenou jsem nemel problem s tim,ze musim nosit pliny.Na sex jsem je musel pochopitelne sundavat,ale potom mi je kazda pomohla nasadit,jako miminku.A dnes je nosim stale a na noc si je nasazuje i moje pritelkyne,casto je ma i doma pres den,protoze ji jsou prijemne a po 3 porodech uz ma nabeh na etresovou inkontinenci.Takze si noseni plenek sice neuzivame,ale nasazujeme si je stale.S latkovymi plenami to az tak do penez neleze,ale trochu to zdrzuje a komplikuje oblekani.Tady by mi vsichni nejradeji nasadili psi hlavu,ze jsem uchyl a nevim co jeste,pritom ja ty pleny musim nosit a to,ze o tom debatuji tady na diskuzi vytaci urcite idioty do bela.e tato problematika zajima,rad se poucim a za ta leta v plenach mam i vlastni zkusenosti a nezistne poradim.To neni trestne.Takze utoky na moji osobu vnimam velice negativne a pokud me chce nekdo posuzovat,at jde o par set prispevku do historie aby si zjistil,ze pisu pravdu a nic si nevymyslim-jako nekteri hrdinove okamziku,kteri zasviti nekolika prispevky jak kometa a stejne tak zmizi.

Je ten plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

Obdivujem cechov.Nemam proti...A este nieco:ziadna zena nema zaujem o takto postihnuteho-na hlavu-ako tu vypisujes,ze si mal nejake a brali tvoje ostane pradlo-gumenne nohavicky.Chod sa uz liecit..Do Bohnic....

Plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

Obdivujem cechov.Nemam proti...no a co chytraku

Reklama

Přidat komentář