Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

souhlas (Čt, 18. 9. 2014 - 08:09)

... ja mívam nekdy plenky s...když to nikdo neví,tak to je dobrý..U nás si děláme různé vtípky,legrácky.Vždy však s mírou a v mezích slušnosti.Je to intimní věc,no ale víte jak to chodí mezi chlapy.Dvojsmyslné řeči a podobně.

mirek (St, 17. 9. 2014 - 12:09)

... ja mívam nekdy plenky s kalhotkama taky v práci, nekdy mívám takový nával vyřizování, že si nemám kdy dojít na záchod a klidne se počúrám a nikdo nic netuší...

souhlas (St, 17. 9. 2014 - 10:09)

Nediv se,že nemůžeš...kdyby makal na 3 směny v Kolbence,převlékal se do montérek v šatně se 30 dalšími chlapy tak ho myšlenky na plíny rychle přejdou.

.. (St, 17. 9. 2014 - 10:09)

Nediv se,že nemůžeš sehnat holku nebo ženskou. Která normální by chtěla úchylného chlapa v plínách. Nosit plíny,dělat pod sebe a pařit se v tom,to můsí vážně bavit. Nedivte se,že vás každý nepochopí.

nicknamed (St, 17. 9. 2014 - 10:09)

Tak myslíte, že bych to...hele, klidne si dojdi plinky koupit, to ze je mas pro sebe nikomu nerikej a nikoho to ani nenapadne, proste to jdes koupit pro svou malou segru a hotovo, proc si nezaexperiemntovat ze...ono Te to stejne za par ctvrtleti nebo malo let pusti, a kdyz ne, tak ubdes potaji nosit plinky porad :)
jsou horsi uchylky...

Childhood (St, 17. 9. 2014 - 08:09)

Lide by si meli vazit zivota. V kazdem z nas je dite. I kdyz navenek se tvari clovek jako dospely. A moc o tom radeji nemluvi. Ja kdybych nemel tu dusi, tak budu bezcitny, bezohledny a sprosty kreten, co se vyziva v lidskem nestesti. Mluvim ze zkusenosti.

milan (Ne, 14. 9. 2014 - 15:09)

alespoň neznásilnují a...Radšej budem mať kámoša s plienkou ako vraždiaceho magora, ale to patrí inam !

Martin (Ne, 14. 9. 2014 - 12:09)

Ahoj, jsem 18 letý kluk. Vzhledově normální, ale od malička mám problém. Musím nosit plenky kvůli inkontinenci. Doktoři s tím zatím čekají, neví co s tím.
Touto cestou bych se s někým tolerantním chtěl seznámit. Jestli holka, byl bych rád..ale i kluk nebo starší žena. Napiš kdyžtak na [email protected]

Palo (Ne, 14. 9. 2014 - 03:09)

Ahojte ja tiež nosím plienky 24/7 365 dni aj sa pocikávam a pokavam ak si chce niekto písať a tom tak tu je môj email: [email protected]

maťo (St, 10. 9. 2014 - 08:09)

Jak jsem psal dříve, byl...Ešte mi vysvetli takú drobnosť, prečo by to susedia mali riešiť, alebo by to mal vôbec niekto riešiť, že si na balkóne v plienke, či vôbec nosíš plienky alebo slipy.
Ja plienky nosím stále, do krčmy, do práce alebo len tak, doma, susedia ma nie raz v plienke videli, kámoši v krčme o plienkách vedia a nestretol som sa s negatívnymi poznámkami, ked u mňa prespí kamarát, je mu úplne jedno, že mám plienku na sebe a či som pokakaný a pocikaný vôbec nerieši, pre mňa a tých mojích je dôležité predovšetkým, že nám je dobre a sme slobodní ľudia a voľný čas pokiaľ sa dá trávime spoločne hoci v krčme pri pive alebo niekde na chate...

PM (Út, 9. 9. 2014 - 19:09)

Jak jsem psal dříve, byl jsem v Anglii. Na balkónu bez oddělených zdí jsem měl na sobě plínky a nikdo neřešil jako v Česku. Jedna sousedka v hotelu řekl jen:" uau (wuao)" se vztyčeným palcem. Jsou tam příjemní lidé.

janek (Ne, 7. 9. 2014 - 16:09)

ja taky nosím plinky a včera jsem byl v saune a tam si v šatne jeden kluk plinku nasazoval když jsem přišel a pak šel k baru pro pití a vubec me to nebylo divný...

Jan (Pá, 5. 9. 2014 - 18:09)

plenky se nosi bežne a u...Je mi 35 let a taky nosím pleny a hlavne přes noc, stalo se mi, že jsem se jednou počúral, tak tvrde jsem spal, že mne nutkání neprobudilo, je to možná tím, že jsem byl hodne nalitej alkoholem, ted když se to stane, mne plenky "zachrání" od nehody...

mirek (St, 3. 9. 2014 - 19:09)

plenky se nosi bežne a u chlapu i když se tím nechlubí...

Pražák (St, 3. 9. 2014 - 16:09)

Jednoho jsem viděl v tramvaji, při vystupování z kalhot mu čouhala plínka. A to žádné plínky nenosím, ani nemusím. Ani se tomu nedivím.

Souhlasím s tím, pokud to nikomu přímo fyzicky či psychicky neublíží, respektive neublíží, nenutí a podobně, tak mám k tomu respekt.

dělník (Út, 2. 9. 2014 - 17:09)

nějak si to neumím...Jo byl by terčem vtipů, to na každý pád. U nás v šatně si dělali prdel z beznohých.
Ale když potřebovali udělat generálku kolene a kotníku, tak ráno odepli nohu, největší vtipálci je vzali do náručí, vynesli do dílny, celý den je nosili na záchod, na oběd, do kantýny, další vzal nohu, oběhl fabriku a makala na tom celá fabrika, aby na konci směny šli po svých.
Protože servis nohy by trval týdny za běžných podmínek. Pak se jim taky složili na náhradní nohu, protože kdyby se něco stalo, tak aby měli náhradní na doma, protože na druhou neměli nárok. Akorát bylo potřeba, aby měli objímku udělanou odborně a zbytek se už vyrobil ve fabrice a z naprosto jiných materiálů, váhově i odolností proti opotřebení naprosto někde jinde.
Jo také jsme tam měli jednoho postiženýho, co se občas posral. Jak by byl rád za dnešní pamprsky. Samozřejmě smích, vtípky soustavně. Ale jak na to došlo, opět největší posměváčci hovno zasypali pilinama, uklidili, nahnali ho do umyvárky, ostříkali hadicí za soustavného řehotu, montérky převrátili naruby, taky vystříkali hadicí, vyždímali, zanesli do lakovny usušit a za chvíli se jelo dál. A vtípky jeli dál :-))))))
Takže posměch od NORMÁLNÍCH chlapů je běžný a je to na programu dne pořád, ale když jde o něco pomůžou.

xx (Út, 2. 9. 2014 - 14:09)

To je celé úsměvné. Prostě úchylka. Normální a zdravý člověk nemá potřebu nosit plínu.

Emílie (Út, 2. 9. 2014 - 13:09)

K plínám mám odpor a kdo...nějak si to neumím představit.Jak by to dělal s plenkama dělník který se převléká v šatně do montérek spolu s 30 dalšími chlapy.Kdyby to ostatní viděli to by asi byl terčem vtipů.Představa že má pod montérkama plínku je úsměvná.

Petr (Út, 2. 9. 2014 - 13:09)

K plínám mám odpor a kdo...Ale to je Vaše nastavení a Váš pohled na věc. Někomu jinému to nemusí připadat nenormální. Není to trestné ani společensky nebezpečné tak v čem je problém?

vlastík (Po, 1. 9. 2014 - 14:09)

K plínám mám odpor a kdo...XX, jseš tak trochu mimo, plenky jsou výborný tak sem nelez když o tom nic nevíš...

Reklama

Přidat komentář