Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

jája (Ne, 15. 10. 2006 - 22:10)

kolik absorbuje pampers extra large č.6???

Snitzer (Ne, 15. 10. 2006 - 19:10)

Dík moc

Humorous (Ne, 15. 10. 2006 - 19:10)

A to si myslíš,že ti na to nikdo nepřijde?Pro mě to byl dost velký šok,když jsem manželovi našla taky "dobře utajené" pomůcky.Jste dobří úchyláci a to mi nikdo nevymluví.

Euron (Ne, 15. 10. 2006 - 17:10)

Našel jsem fórum zabývající se plenkařskou tématikou www.abdlcz.com (momentálně v rekonstrukci). Zjistil jsem, že vůbec nejsem úchylák jak mi tu někteří nadávali, ale že je takových lidí hodně. Tam jsem se vyptal zkušenějších co a jak. Nyní jsem našel i zdravotnické potřeby, kde mě nikdo nezná a prodávají pamprsky na kusy. Počáteční strach jak zdůvodním nákup je pryč. Z fóra jsem věděl co mám chtít a prodavají mi to jak rohlíky bez vyptávání. Našel jsem i skrýš ve vedlejším sklepu, kde těch pár kousků mám skovaných, takže doma nikdo nic netuší a nemusím se bát odhalení. Můžu potvrdit, že to fakt uklidňuje a krásně se v tom spí.
Takže všechno co mě trápilo mám ke své spokojenosti vyřešené díky výše uvedenému fóru a můžu se plně věnovat v klidu své zálibě. Až bude zase fungovat, což bude v nejbližší době, tak tam mrkni a věřím, že ti pomůžou tak jako mě :-)

Snitzer (Ne, 15. 10. 2006 - 17:10)

Dobrý den?

Euronuvi věřím, docela mi mě zajímalo jak si to po tom roce vyřešil. Je mi 13 let. Počůrával jsem se v posteli do 8-mi let(3× do týdne)někdy se mi to stane i ted(1× za 2 měsíce).Strašně mě plínky vzrušují(nevim jsetli je to kvůli tomu že jsem se počůrával), posledních půl roku kvůli tomu nemůžu spát, strašně mi vadí když du spát v osm a někdy usnu až ve 12hodin. Ráno nemůžu vylézt z postele a ve škole usínám. O prázdninách jsme na 2 noci jeli z rodinou do německa za tetou a její 5-ti měsíční holčičkou mamka z tatkou a ségrou spali v pokoji pro hosty, ale mně se tam už matrace nevešla tak mi jí dali do přebalovací pokoje, večer když sem si šel lehnout tak jsem nemohl spát-pořád jsem čuměl na ty plíny na stole, 3×jsem šel na záchod a až v jednu hodinu jsem usnul druhý den mi to nedalo a jednu plínku jsem si na sebe vzal-byl jsem spokojen, takový krásný pocit jsem v životě nazažil a byla mi hrozně malá, ale hned jsem usnul ráno jsem se probudil a plínku jsem hodil do koše na pleny. Nebil jsem vůbec unavený, poradil by mi někdo, zkoušel jsem myslel na něco jinýho ale pak stejně zase začnu myslet na tohle a nemůžu vůbec spát. Prosím pomozte

sam (Ne, 30. 6. 2019 - 18:06)

mam to stejne (škoda žě žádnou plenu nemam po ruce)

adsf (Út, 10. 10. 2006 - 20:10)

Já bych do toho šel, ale jinak psycholog říkal, že je to i na nespavost v noci.

Gypsi (Po, 9. 10. 2006 - 09:10)

Taky se mi líbilo nosit plínky. Pak jsem se naučilo chodit na nočník a přestali mi je dávat.
Vřele tuto praxi doporučuji. Znalost chození na nočník a pozdější používání WC se vám bude v dospělosti hodit.

jeas (Po, 9. 10. 2006 - 03:10)

Ty plenky dokáží omezit fobie ze strachu, ale jinak doporučuji.

Helga (Ne, 1. 10. 2006 - 15:10)

To mě fakt pobavilo, milionář seroucí do plínek.Ať si to užije.Ještě mu někdo může za prachy mazat tu prdel dětským olejíčkem i s pinďourem (nebo kachnou).

Jsi li milioná (So, 30. 9. 2006 - 22:09)

Nedávno ukazovali v TV nějakého prdlouše,asi 50 letého,jak nosí plenky a nechává se přebalovat za penize.Cucá dudlíka a nosí kojenecké oblečení.To mu šije krejčí.Jestli máš dost peněz,tak nos pleny a cucej dudlíka,natoč si na škebli kohouta ať vypadáš jako střelený.Ser do plen a neotravuj na Doktorce.Buď jinak zdráv.

agent 007 (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

ja mam uplne stejnej problem hrozne me to vzrušuje a je to hrozne přijemne je nosit alespon vís ze nejsi sam takovi

xxl (Pá, 15. 9. 2006 - 00:09)

to je kláda !!

jirka (Čt, 14. 9. 2006 - 16:09)

Ahojte všichni.Sleduji,že i dospělí rádi nosí plíny...teda jen někteří)))Zajímá mě jestli je nosíte i na veřejnosti?Já třeba ano.

Ariesek67 (Čt, 14. 9. 2006 - 16:09)

Já jo ale jsou dost málo k sehnání.na dospělou postavu.

Mirek (Čt, 14. 9. 2006 - 12:09)

A nosite aj detske puncosky ty bezove klasicke vroubkovane

Mirek (Čt, 14. 9. 2006 - 11:09)

Dik sadro ja je velmi rad nosim muzeme se zoznamit ozvi sa my 0910345865

sadro (Ne, 10. 9. 2006 - 10:09)

Vim o čem mluvíš Mirku.Jsou velmi příjemné.I já je rád nosím.

mc (Čt, 31. 8. 2006 - 09:08)

Já když třeba mám strach, že se někdo motá v noci kolem baráku, nebo slyším že někdo v noci zkouší z kliku a podobně , řeším to tak, že vyndám z trezotu osmatřisítku, nabiju ji a dám si ji do nočního stolku.

asdfhonza 22let (Čt, 31. 8. 2006 - 00:08)

Lidi, já chápu, jak se cítíte. Souvisí to se strachem ze samoty, hlavně večer se cítíme smutně, tělo a duše se třese strachem, znám to... Někdy si vezmu plínky na noc. Vezmu jednorázovky a mám po stresu a starostech. Takhle řeším starosti se sebou, jak to máte Vy?

Reklama

Přidat komentář