Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

__utmb=48467763 (Čt, 12. 7. 2007 - 10:07)

ahoj tez nosim pleny propoteseni

Dr.Dc.Petr Buda (Út, 3. 7. 2007 - 19:07)

Vážená pani, jsem hlavním primářem nemocnice na Vyškově už 10 let a můžu Vám říct, že to co jste udělala bylo opravdu to nejlepší. Ale pozor, jestli se na Kamila za to co bude dělat, budete koukat špatně, nadávat mu či jinak mu dávat najevo svůj nesouhlas, tak riskujete, že se Vám syn už s níčím nesvěří. Jde o klasický symptom DL Diaper Lover v začátcích a nebo po další konzultaci může jít i třeba o ADL adult diaper lover. Na stránkách www.abdl.cz zjistí Váš syn co přesně potřebuje a kam se bude dále řadit. Zatím to vypadá, že Kamil bude v prvním stádiu, ale za nějaký čas je bude nosit rád do školy do práce, či jen tak ven. Občasně se bude do nich vyměšovat, bude v nich chtít provozovat sex. Rozhodně si nemyslete, že se toho někdy zbaví. Také nemusíte mít strach, že jde o pedofilní chování. Náš průzkum spíše ukazuje, že toto chování z 90% bývá zapříčiněno zneužitím dítěte, které se potom odebírá do dětských let jako ochranu a proto nosí a chová se jako dítě. Bohužel k tomu abych Vám řekl, jestli jste syna zneužívala vy, či Váš manžel, bych potřeboval více informací. Pokud budete chtít nějaké další informace, rád Vám je poskytnu. Přeji hezký den

Sambal (St, 20. 6. 2007 - 17:06)

Od 15:00 do zhruba 16:30 jsem dělal reinstalaci celého webu, protože jsme měli problém s autologinem.

Protože ale svůj dotaz pokládáš ještě před 15. hodinou, kdy stránky šli, nejspíš jsi nezaregistroval, že se stránky změnili. Nyní je přístupná pouze adresa www.abdl.cz - tedy došlo ke sloučení fóra a příběhů.

Euron (St, 20. 6. 2007 - 16:06)

Nic. Teď jdu od tama.

Návštěvník (St, 20. 6. 2007 - 14:06)

Nevíte co je se strankami abdl.cz?Nemuzu se tam dostat.

Euron (So, 16. 6. 2007 - 20:06)

No vidíš, udělalas to nejrozumnější cos mohla udělat. Synek si bude v pohodě plenkařit a nebude mít čas na návykové látky jako jeho vrstevníci.

Adriana (So, 16. 6. 2007 - 19:06)

Dala jsem,ikdyž s velkym sebezapřením na vaši radu.Koupili jsme 2 balíky plenkových kalhotek,ale platit si je bude sám.Ale přebalovat ho nebudu,jelikož si to ani Kamil nepřál.

Euron (Pá, 15. 6. 2007 - 16:06)

Však to je normální rada. Nic jiného se s tím nedá dělat, než přebalovat. A nebo provést lobotomii aby ho to přešlo.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Návštěvník (St, 13. 6. 2007 - 20:06)

I v tomto věku jemná péče maminky přijde vhod.

Adriana (St, 13. 6. 2007 - 17:06)

Tak to ani náhodou!Vždyt má 14 let!

Návštěvník (Po, 11. 6. 2007 - 20:06)

Přebalovat.

Adriana (Po, 11. 6. 2007 - 18:06)

Poradil by mi někdo ,co mám dělat?V sobotu jsem byla se svým 14-ti letym synem na prochazce,kde si Kamil o drát rozřízl koleno.Byla to poměrně hluboká rána,tak jsme šli na pohotovost.Doktor to vyčistil,ale na šití si Kamil musel sundat tříčtvrteční kalhoty,čemuž se od začátku bránil,ale musely dolu.Jake bylo mé i doktorovo překvapení,že měl ve slipech tři plenky!!Co mam ted delat?

Jirka (Pá, 1. 6. 2007 - 08:06)

To Martin Chtěl bych se zeptat, jak často se doma přebaluješ a kdo se ti stará o praní plínek. Sušíš je doma , nebo venku? A chtěl bys, aby to o tobě věděl někdo jiný?

Jirka (Pá, 1. 6. 2007 - 08:06)

To Honza Zkusit bys to mohl svést na zdravotní problémy, jinak nevím.

honza (Út, 29. 5. 2007 - 21:05)

ale moje mama to nepochopi jeste ne posle za psichousem

honnza (Út, 29. 5. 2007 - 21:05)

ale moje mama to nepochopi jeste ne posle za psichousem

Jirka (Út, 29. 5. 2007 - 08:05)

To Honza:Myslím, že by bylo pro tebe asi nejlepší kdyby to tvoje maminka věděla. Mě to taky chvíli trvalo než jsem se odhodlal to říct svým dětem. Bylo to těžké rozhodnutí, ale měl jsem to udělat už dávno. Dětem to nevadí a manželka je taky v pohodě.

Reklama

Přidat komentář