Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

honza (Po, 28. 5. 2007 - 21:05)

ja mam ten samej pocit jak ty ale moje mama by to nepochopila tak to kryju ale den odedne je to horsi a horsi cco mam delat?

Martin (Po, 28. 5. 2007 - 19:05)

To ja se v nich ven jit stydim a pres den je nosim jenom doma.A ty to mas supr,ze to vi i tvoje deti,protože ja jsem četlo nějakem muži,ktery to pred nima všemožně kryl a byla na nej kvuli tomu nastvana i manželka.

To Martin (Po, 28. 5. 2007 - 18:05)

Ano nosím je přes den a ven. Doma to ví všichni, i moje děti.

Martin (Po, 28. 5. 2007 - 14:05)

To Jirka:Ty nosíš plenky i přes den a ven?

Jirka (Po, 28. 5. 2007 - 07:05)

Martine, máš velmi hodnou a chápající maminku,já jsem na tom byl podobně.Já už mám svojí rodinu, ale plínky nosím pořád.Ty jednorázové moc ne, většinou ty bavlněné.A tatínek se na tebe určitě časem nebude mračit, zvykne si jako ten můj.

Martin (Ne, 27. 5. 2007 - 20:05)

S těma jednorazovkama maš sice pravdu.Bezprostředně po použiti jsou rozhodně lepší,ale tak po patnacti minutách začnou být studené a nepřijemné.

Martin (Ne, 27. 5. 2007 - 20:05)

To Jirka:Nepřebaluje mě a ani mě nepřebalovala když jsem jí to řekl poprvé.A tak rychle s tím souhlasila proto,že jsem nebyl první kdo by jí o taklové věci řekl.V ordinaci se už několikrát s tímto setkala a už to řešila dříve.Ukazalo se(na štěsti pro mě),že ta divka byla bez nich nesoustředěná a agresivní což se po tom co je začala nosit rapidně zlepšilo.Sedla si ke mně a řekla mi,že pokud je fakt chci tak mi je bude kupovat,protože jinak bych je stejně nosil tajně a zbytečně se stresoval.Dlouho jsem se rozhodoval jestli ji to mam rict nebo ne.Byl jsem hrozně nervozni i když jsem si to snad stokrat pripravoval,jak to rict.Nakonec jsem ale rad,že jsem ji to řekl.Ale to ,že jsme ty plínky šli koupit hned mě taky hrozně prekvapilo.Jsem fakt rád,že mam tak chapavou mamku,tatkovi to ale pořád trochu vadí.

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 20:05)

Martin: není problém s usnutím v jednorázovkách. Ale můžu ti potvrdit, že bavlna je bavlna co se týče pocitů. Ale po použití jsou příjemnější jednorázovky.

Jirka (Ne, 27. 5. 2007 - 18:05)

Tvoje maminka tě má asi ještě za mimino, jak je možné, že hned souhlasila s tím, abys nosil plínky?Napiš, jak to s tebou je. Přebaluje tě?

Martin (Ne, 27. 5. 2007 - 18:05)

Eurone,ty nosiš na noc jednorazovky?V tech bych neusnul.Z počatku mi je mamka kupovala,ale ted mi na noc dava igelitove kalhotky a do nich 3 nebo 4 bavlněné plenky.Mamka je zdravotni sestra a rikala mi ,že už o tom v ordinaci slyšela.A tak když jsem ji řekl o tom ,že bych chtěl nosit plenky tak jsme jeste ten den sli nejake plenky koupit.Je to uz pres rok a pul co nosim plenky.Ted je mi 15 a jednorazovky nosim na cesty autem, vlakem a doma pres den.Do školy ale plenky nenosim a nikomu z kamosu jsem o tom nerekl.

Martin (So, 12. 5. 2007 - 01:05)

Petro, zajimalo by me jestli muzes napsat kde prodavas, chodim si kupovat plenky a plenkove kalhotky pro dospele a nekdy mi prodavacky prijdou dost nerudne.., vypada, ze jsi prijemna, tak budu rad chodit nakupovat k tobe :), diky.

Návštěvník (Út, 8. 5. 2007 - 15:05)

fuj

Acer (Út, 8. 5. 2007 - 07:05)

Proč by se měl nechat vyšetřit?Myslím ,že na nošení plen není nic špatného.

Návštěvník (Po, 7. 5. 2007 - 21:05)

nech se vyšetřit!

Euron (Po, 7. 5. 2007 - 20:05)

Zapomněl jsem horní příspěvek podepsat.

Návštěvník (Po, 7. 5. 2007 - 20:05)

Používám Euron extra, to jsou tenké na den a pak ještě Molicare premium taky tenké na den. Obojí velikost medium.
V pohodě to bezpečně vydrží dvoje počůrání v noci. Ale asi ještě nemám tak velký měchýř jako dospělý, tak mi tato savost stačí. Absobce bude pro mě dobrá, protože mi ještě neprotekly.

zuza (Po, 7. 5. 2007 - 20:05)

ježíš,vysvětlí mi někdo prosím, co to je za poruchu?To vás jako vzrušuje?Nahání mi to tedy strach.Ale neurážejte se prosím. Jen Nerozumím!

Návštěvník (Po, 7. 5. 2007 - 17:05)

Euron: a jaké pampersky máš? jaká velikost a jak to absorbuje?

Euron (Po, 7. 5. 2007 - 16:05)

Nikomu jsem nic doma neříkal. Plenky mám schované v sousedním sklepě kam nikdo nechodí. No a doma navečer si je vezmu a ráno použité dám do batohu a vyhodím do popelnice. Popelnice máme přímo v domě, takže mě nikdo nevidí, protože je tam dost dětských papmprsek tak to není nápadné, protože použitá se dá smotat do neuvěřitelně malého formátu :-)
Ještě že mě poslali na www.abdl.cz kde mi poradili k mé plné spokojenosti.

Acer (Po, 7. 5. 2007 - 16:05)

Jak jsi to teda vyresil?Rekl jsi to mamce?

Reklama

Přidat komentář