Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

paraplegikmarek (Pá, 18. 1. 2013 - 19:01)

Marku, k Tve otazce.Vse bylo...Radku,já v plenách chodím(jezdím) do školy,zaměstnání,sportuji v nich a nijak mne neomezují.Ještě,že je nosím,jinak bych byl neustále pomočený a pokálený,prostě mokrý.A přebalování mne nezatěžuje.Měj se fajn.

Radek (Pá, 18. 1. 2013 - 18:01)

RADKU,UŽ SE TVŮJ PŘÍTEL S...Marku, k Tve otazce.Vse bylo bezva do urcite doby.Myslel jsem,asi naivne,ze v dobrem i zlem.Pak prisel ten muj problem a naraz bylo vse jinak.....Dnes to mozna uz chapu.Uz se radeji nechci zklamat...Proto ten muj udiv,ze plenky jsou sexy.Jsem rad,ze u Tebe je vse v pohode.Moc Ti to preji.Jsi fakt prima inteligentni chlap.Moc Te zdravim:-)Radek

paraplegikmarek (Pá, 18. 1. 2013 - 16:01)

včera jsem měl na sobě...Milošku,ty je mít musíš,protože jsi inko nebo ,že se ti líbí.Já je mít musím,jsem inko a navíc se mi líbí.

milošek (Pá, 18. 1. 2013 - 16:01)

včera jsem měl na sobě plínky a byl jsem spokojen já se musím přebalovat 6x denně a i na noc a libí se mi to Radku ty jse drž jo a i taky paraplegikmarek a dominik a david at nám do toho nemluví a budem je ignorovat prostě se nám to líbí já bi jsem se bez pleny neobešel.

milošek (Pá, 18. 1. 2013 - 16:01)

včera jsem měl na sobě plínky a byl jsem spokojen já se musím přebalovat 6x denně a i na noc a libí se mi to Radku ty jse drž jo a i taky paraplegikmarek a dominik a david at nám do toho nemluví a budem je ignorovat prostě se nám to líbí já bi jsem se bez pleny neobešel.

paraplegikmarek (Pá, 18. 1. 2013 - 16:01)

RADKU,UŽ SE TVŮJ PŘÍTEL S PROBLÉMEM SMIŘUJE LÍP?

david (Pá, 18. 1. 2013 - 14:01)

Dominiku máš pravdu jsou to prostě prasata
a udělejte do tí plínky velkej bobeček
no fůj vy smrdítě no fůj a radek je velký čuně a Marek
a navíc pleny strašně šustí
prostě skrátka jste dobytci a intikomenci netrpíte nejděte si raději holku vy bobci smradlaví

Info (Pá, 18. 1. 2013 - 13:01)

Výsledek lidské netolerance.

david (Pá, 18. 1. 2013 - 12:01)

Dominiku máš pravdu jsou to prostě prasata
a udělejte do tí plínky velkej bobeček
no fůj vy smrdítě no fůj a radek je velký čuně a Marek
a navíc pleny strašně šustí
prostě skrátka jste dobytci a intikomenci netrpíte nejděte si raději holku vy bobci smradlaví

paraplegikmarek (Pá, 18. 1. 2013 - 11:01)

ZE BY STE SI PŘESTATY...A není to Vaše zbytečná starost,když nemáte,co říci k tématu.

Ludvík (Pá, 18. 1. 2013 - 08:01)

ZE BY STE SI PŘESTATY VYPSAVAT PSANICKA, RADEK A MAREK ?

Radek (Pá, 18. 1. 2013 - 06:01)

fúj uchiláci v plínachMily Dominiku!Opravdu meles tady porad totez.Jsi,promin,mirne receno takovy xenofobni omezenec.Tve nazory uz znam a nemusis se opakovat.Mozna Ti jednou zivot ukaze....Marku,Tobe dik za obhajobu a podporu meho sebevedomi.Plenky jsou vyborne,nejen pro udrzovani cistoty,ale i pocitu,ze muzes zit aktivni zivot.Je to trochu slozitejsi,ale jde to.Marku,prima den a jeste jednou dik.Radek

paraplegikmarek (Pá, 18. 1. 2013 - 05:01)

Radku ty jseš úchy a čuněNaopak Radek je čistotný muž,proto používá pleny.

paraplegikmarek (Čt, 17. 1. 2013 - 20:01)

Zdravim Marku!Dik,docela jsi...Ahoj Radku,já se se svojí urinální i fekální inko srovnal už dávno a svoje pleny mám opravdu rád.Je dobře,že je mám 24/7/365.A určitě to u tebe brzy pochopí i tvůj přítel,protože tě má určitě rád.

Radek (Čt, 17. 1. 2013 - 17:01)

Radku ty jseš úchy a čuněZdravim Marku!Dik,docela jsi mi zvednul sebevedomi.Nikdy jsem o tom takhle neuvazoval.Ale vlastne mas mozna pravdu.Tak dik.Uchyl opravdu nejsem.Nepreju dominikovi nic zleho,ale v zivote staci mzik...nebo nemoc/diabetes,konvulse.../a najednou jsi postaven pred hotovou vec/plenky 24/7/365/.Ted se s tim musis nejak srovnat.Je to docela tezke ale musis si i z toho udelat plus.Porad je lepsi plenka,nez se pocurat.Muj pritel to taky nejak nezkousnul...Tak je fajn,ze toho sveho mas:-).R

paraplegikmarek (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

Radku ty jseš úchy a čuněRadku a úchyl opravdu nejsi.

paraplegikmarek (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

Radku ty jseš úchy a čuněRadku,nemá asi cenu diskutovat slidmi typu "dominik čema",nevědí vůbec nic o inkontinenci,ABDL a o plenách.Nejsou ani schopni ani ochotni to při svém sníženém IQ pochopit.

paraplegikmarek (Čt, 17. 1. 2013 - 12:01)

Marku,ja pouzivam ted Tena...Radku,určitě jsi sexy a pleny ti sluší.

paraplegikmarek (Čt, 17. 1. 2013 - 01:01)

Marku,ja pouzivam ted Tena...Radku,z hlupáků si nic nedělám.Mám svého partnera a přátele,ti se naopak předbíhají vtom,kdo mi přebalí.Nejraději se přebaluji sám.Vozík a plíny jsou moji trvalou součástí života,tak pohoda.

Radek (St, 16. 1. 2013 - 20:01)

Radku,poežívám Abri Form...Marku,ja pouzivam ted Tena pands maxi,nebo Tena flex maxi,ktere mi velmi vyhovuji.Velmi snadna vymena a ty nove maji velmi dobrou savost a vubec neprotekaji,coz je dulezite.Prave jsem se prebalil na noc a jsem asi velmi sexy-pekna boule v rozkroku i na zadku.Nejdulezitejsi je samozrejme funkcnost!!!Ale vedet,ze je to i sexy je fajn zjisteni...Spojuje nas podobny osud,ale my to nejak zvladnem!Mej se a nic si nedelej z tech hlupaku co tady blaboli.Zdravim Radek

Reklama

Přidat komentář