Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Štěpán (Pá, 25. 1. 2013 - 16:01)

Čauky,mému kamarádovi...Já zase slyšel o jedné holce, která trpí inkontinencí. Nemůže kvůli tomu najít kluka a tak používá vibrátor. Strčí ho dovnitř, překryje plínkou a užívá si, často se přitom i počůrá nebo pokaká. U ní jsou ale plínky nutností, prostě to nedokáže udržet.

Co se týká tohohle případu, myslím, že ten jejich vztah není vůbec ideální. Jsou ženy, které po porodu odmítají soulož, ale jestli ho má ráda, mohla by mu ho občas aspoň vykouřit. On si naopak chodí ulevovat k tobě a možná že i jinam. Jsou lidé, kteří nosí plínky jen proto, že chtějí a líbí se jim to, ne proto, že musejí. On se stal jedním z nich a obávám se, že s tím nic nenaděláš, pokud on sám nebude chtít je přestat nosit.

milošek (Pá, 25. 1. 2013 - 13:01)

já se bez těch plínek neobejdu
A taky jsem na vozíku

martin pilní (Pá, 25. 1. 2013 - 10:01)

ja říkam kenom tolik,...Martine můžu se zeptat jaký plíny nosíš

matin (Pá, 25. 1. 2013 - 10:01)

ja říkam kenom tolik, plinky jsou úžasnej vynález, ja jsem se začal před časem z ničeho nic počurávat, ráno jsem se brobouzel v pokrý postely, tak jsem si řekl, nic jinýho mi nezbyde, jenom si koupit plinky a když pujdu spát, si jednu navlíknout. První noc sa nic nestalo no druhou sem se nejenom počúral ale take se pokadil a ani to mne nevzbudilo a od tý doby nic neriskuju...

paraplegikmarek (Pá, 25. 1. 2013 - 10:01)

můj názor nění žádný jestli se mu se to líbí tak at to nosí.

Sandra (Čt, 24. 1. 2013 - 19:01)

Čauky,mému kamarádovi začala manželka po narození dítěte odmítat sex a když pak ve spaní při mokrém snu umaže pyžamo a postel,nazývá ho čunětem,než aby mu radši aspoň občas nastavila. Naopak mu koupila plíny a nutí ho v nich spát,aby zase "nenadělal". Já mu sice občas odlehčím,aby netrpěl,jenže jemu se ty plíny zalíbily a chodí v nich pořád.I za mnou. Před spaním si do nich odlehčí od semene.Nevím,jestli by se měla léčit jeho žena pro frigiditu,nebo on kvůli tomu nošení plínek. Našla jsem vaše stránky a myslím,že se snad nestal nenormálním,ale přesto nevím,co a jak. Je mi 26,ale ještě jsem se s tímto nesetkala.Jaký je váš názor ?

Sandra (Čt, 24. 1. 2013 - 19:01)

Čauky,mému kamarádovi začala manželka po narození dítěte odmítat sex a když pak ve spaní při mokrém snu umaže pyžamo a postel,nazývá ho čunětem,než aby mu radši aspoň občas nastavila. Naopak mu koupila plíny a nutí ho v nich spát,aby zase "nenadělal". Já mu sice občas odlehčím,aby netrpěl,jenže jemu se ty plíny zalíbily a chodí v nich pořád.I za mnou. Před spaním si do nich odlehčí od semene.Nevím,jestli by se měla léčit jeho žena pro frigiditu,nebo on kvůli tomu nošení plínek. Našla jsem vaše stránky a myslím,že se snad nestal nenormálním,ale přesto nevím,co a jak. Je mi 26,ale ještě jsem se s tímto nesetkala.Jaký je váš názor ?

milošek (Čt, 24. 1. 2013 - 10:01)

Já taky nosím plínky Abri...Díky za odpověd

paraplegikmarek (Čt, 24. 1. 2013 - 10:01)

hele to nemá cenu odpovídat...Já taky nosím plínky Abri form ano jsem na vozíku

milošek (Čt, 24. 1. 2013 - 10:01)

A ty jsi "kráva".hele to nemá cenu odpovídat a jaký plínky nosíš já nosím Abri form jsem na vozíku
A Dominik už by mohl dát pokoj konečně.
žejo paraplegikmarek

marian (Čt, 24. 1. 2013 - 09:01)

WWW.WETPANTSBOY.COM

paraplegikmarek (St, 23. 1. 2013 - 21:01)

Tak sis to předechvalil...A ty jsi "kráva".

Radek (St, 23. 1. 2013 - 16:01)

...muj kluk má 16 let a...Jirko,to pocuravani Tveho syna pravdepodobne souvisi s nejakym psych.traumatem/zvlaste,kdyz v sestnacti chodi spat k Tobe do postele/.Asi by sis s nim mel v klidu popovidat,nebo se obratit na odbornika.

Radek (St, 23. 1. 2013 - 16:01)

Ahoj,nejakou dobu jsem se nedival na tyto stranky.Ted se v tom nejak ztracim,kdo je kdo a nebo kdo se pouze za nekoho vydava.Jen podle gramatiky soudim,ze posledni prispevek je skutecne od Marka.Doufam,ze prispevky Dominikova stylu uz konecne prestanou.Zdravim Marku!

Jirka (St, 23. 1. 2013 - 15:01)

...muj kluk má 16 let a plinku mu dávam na spaní, nekdy se stane, že se počúra ješte v tomhle veku a trápy mne, že chodí ke mne do postele spát, říkal jsem mu že to nechci, ale nadá si říct.

. (St, 23. 1. 2013 - 13:01)

http://www.pradlo-cz.cz/
…-3-velikosti
Napsat příspěvek

paraplegikmarek (St, 23. 1. 2013 - 12:01)

já nosím plíny Abri form...Toto jsem nepsal.V tuto dobu jsem nebyl ani u PC.Někdo se tu za mne vydává a navíc neumí česky.Pleny Abri Form M4 nosím a jsem s nimi spokojený.Opět se sem vnucuje někdo,kdo neví a neumí ani češtinu.Podobně špatně česky sem píše stupidní"dominik".

mne sa to paci (St, 23. 1. 2013 - 12:01)

že je to kec,nikomu se...To co som cital v poslednych prispevkoch neviem ci uz suvisi s povodnym nadpisom a je rozdiel v tom ked nosite lebo musite a v tom ze si ich date, lebo sa Vam to paci.
Ja patrim do skupiny ze ich pouzivam ako eroticku hru.
Naposledy som si dal plienku ked som isiel na 5 hodinovu cestu v aute. Skoro 4 hodiny som do nej mocil. Jeden by neveril ako pri takej hre cloveku rychlo ubehne cesta. Celu som ju premocil a aj kopu vytieklo. Je to neuveritelne prijemny pocit, ked sa z polonavreteho, zalomeneho udu tlaci von moc. Pri hradkach ho pustam len potroche a cele si to uzivam. Niekedy je pri tom vzrusenie porovnatelne s orgazmom, lenze moze byt hocikolko krat po sebe.

paraplegikmarek (St, 23. 1. 2013 - 11:01)

já rád nosím plínky euron...já nosím plíny Abri form dělá ti to pěkný balík mezi nohy

milošek (St, 23. 1. 2013 - 11:01)

já rád nosím plínky euron form a moc se mi líbí a přebalu ju se 6 x denně
Dominiku můžeš toho nechat tví reakce už známe paraplegikmarek jaký plínky nosíš a ty seš na vozíku ano nebo ne já trpím intikomencí a plíny nosím od mala protože je potřebuji a jsem taky na vozíku.

Reklama

Přidat komentář