Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Velice (Út, 5. 2. 2013 - 15:02)

Už dlouho chodím na tuhle...zvláštní úchylka,co na to tvoje žena? Takového chlapa bych já nesnesla.Kolikrát za den,za noc musíš dávat sprchu?

Franta (Út, 5. 2. 2013 - 15:02)

Už dlouho chodím na tuhle stránku a tohle témata o plinkách a hodne mne to fascinovalo a představoval sem si, jak mám plinku na sobe a tak sem se rozhodl, že si je pořídim a stalo se tak před mesícem. Zašel sem do Z.P. a nakoupil sem si nekolik balení i s nepruhlednýma gumovéjma kalhotkama, doma sem se zvlýknul a jenu sem si oblíknul, první pocit, nastala prudká erekce a po chvílce pořádná ejakulace po které sem si lehnul a spokojene usnul, probudil sem se na nutkáni močení, čekal sem až to samo příjde a pak sem se počúral do plinky, také sem potlačil a vyhrnulo se to, taky sem se pokadil. Bylo to neco novýho co sem doposud neznal. Zatím mám plinku jenom doma a nekdy venku v hospode, čekám, až ji budu mít pořád i v práci...

martin pilní (Ne, 3. 2. 2013 - 09:02)

Až budu mít krámy, tak ti...to máš pravdu

. (So, 2. 2. 2013 - 19:02)

Nechal bych vám povylizovat...Až budu mít krámy, tak ti dám vědět a dám ti vylízat moje zakrámovaný flošny! Co ty na to, soudruhu?

martin pilní (So, 2. 2. 2013 - 15:02)

Nechal bych vám povylizovat...A proč škoda plínek ne

Dekan Pavič (So, 2. 2. 2013 - 15:02)

Nechal bych vám povylizovat použité pampersky. Lízat to budete až se všichni zblejete.

martin pilní (So, 2. 2. 2013 - 09:02)

hele promin že ti to...To máš Martine pravdu že mi ta gramatika chybí ale nemusíš to opravovat martine.
Já nosím plíny tena pants a nějak mi to nevihovuje kdo bi mě poradil na nějaký jiný plínky děkuji za odpověd

Jirka (Pá, 1. 2. 2013 - 14:02)

nejde len o to, či sa...Matúší, mne neježe se plínký líbí je mít na sobe, ale také je používám na co jsou určený a to práve před chvílí, jak jsem dorazil před dum kde bydlím a nečekal na výtah na pátý patro, pekne jsem se počúral a pokakal, je to báječný takhle sedet u pačítače, za chvílí si pustím www.wetpantsboy.com a budu se utešovat... Kdo se přidá?

martin (Pá, 1. 2. 2013 - 11:02)

hele promin že ti to říkám Martine pilní ale ta gramatika ti chybí a já nosím plínky euron form ale tětka nosím tena slíp

martin pilní (Pá, 1. 2. 2013 - 11:02)

reagovat 31.1.2013 18:10 -...hele nech si toho opravování tato dizkuze je o plínkách a ne opravování víšco martínku neopravuj to tak jo děkuji. ale já to respektuju

matúš (Pá, 1. 2. 2013 - 09:02)

nejde len o to, či sa plienky niekomu páčia, ale či ich aj používa?

milošek (Čt, 31. 1. 2013 - 14:01)

A mne se líbí zakapávat...běž někam střenba do háje tato téma je o plínkách

martin pilní (St, 30. 1. 2013 - 14:01)

Nepsal jsem to,a...hele to mě ujelo promin tak jsem piš asi to psal dominik

paraplegikmarek (St, 30. 1. 2013 - 01:01)

ne to jsem psal já pil jsem...Nepsal jsem to,a dost.Ostatně k tématu plen mám opravdu co říci,ale už nechci.Tak ahoj,všichni,vy kteří jen urážíte a nevíte o čem je tu řeč.A bohužel ahoj i vám ostatním a seriozním .

martin pilní (Út, 29. 1. 2013 - 16:01)

ne to jsem psal já pil jsem...neděláš si legraci raději sem nepíš jo
tohle téma je o plínkách.a nekecej že jsto tam nepsal

paraplegikmarek (Út, 29. 1. 2013 - 15:01)

ne to jsem psal já pil jsem pivo a by jsem opilej

Mirek (Út, 29. 1. 2013 - 04:01)

já se bez těch plínek...Proč to tady furt opakuješ jak nějaký teplouš? Nechceš sbalit paraplegika?

paraplegikmarek (Út, 29. 1. 2013 - 03:01)

Ale psal jsem to já pil jsem...Nepsal jsem to já,tak vtipálkové ,to už by stačilo.

Honza (Po, 28. 1. 2013 - 20:01)

Jednou jsem se zdržel u...????????,nejak se nestacim divit...

paraplegikmarek (Po, 28. 1. 2013 - 17:01)

Toto jsem nepsal,opět zde...Ale psal jsem to já pil jsem totiž pivo

Reklama

Přidat komentář