Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

paraplegikmarek (Čt, 17. 1. 2013 - 01:01)

Marku,ja pouzivam ted Tena...Radku,z hlupáků si nic nedělám.Mám svého partnera a přátele,ti se naopak předbíhají vtom,kdo mi přebalí.Nejraději se přebaluji sám.Vozík a plíny jsou moji trvalou součástí života,tak pohoda.

Radek (St, 16. 1. 2013 - 20:01)

Radku,poežívám Abri Form...Marku,ja pouzivam ted Tena pands maxi,nebo Tena flex maxi,ktere mi velmi vyhovuji.Velmi snadna vymena a ty nove maji velmi dobrou savost a vubec neprotekaji,coz je dulezite.Prave jsem se prebalil na noc a jsem asi velmi sexy-pekna boule v rozkroku i na zadku.Nejdulezitejsi je samozrejme funkcnost!!!Ale vedet,ze je to i sexy je fajn zjisteni...Spojuje nas podobny osud,ale my to nejak zvladnem!Mej se a nic si nedelej z tech hlupaku co tady blaboli.Zdravim Radek

paraplegikmarek (St, 16. 1. 2013 - 19:01)

Ahoj Marku!Jsem rad,ze jsi...Radku,poežívám Abri Form M4,vyzkoušel jsem Abri Wings L3,které mi vyhovovaly lépe savostí a jednodušším přebalováním,ale byly mi velké a nešly více utáhnout.Bohužel nebo bohudík jsou pleny mojí nutností,bez nich se neobejdu.Drž se chlape.

paraplegikmarek (St, 16. 1. 2013 - 17:01)

Opravdu Ti pripadaji sexy?Na...To je jedno,mě dělají bouli v rozkroku a vypadá to dobře,i když mě jde hlavně o funkčnost a na druhém vypadají sexy,že muži vypadají vyvinutější a i mají hezkou bouli na zadku.

Radek (St, 16. 1. 2013 - 14:01)

Ano Radku,jsme na tom...Opravdu Ti pripadaji sexy?Na Tobe,nebo na nekom jinem?...:-)

Radek (St, 16. 1. 2013 - 13:01)

Ano Radku,jsme na tom...Ahoj Marku!Jsem rad,ze jsi reagoval a ze je na tom nekdo podobne jako ja.Je to zvlastni,ale ja je mam vlastne i pres pocatecni tezkosti taky rad.Bez plenky si pripadam velmi nejiste...tak je dneska na sobe ani nevnimam.Napis,jake plenky ci kalhotky pouzivas.Ja si je nemusim menit tak casto jako Ty,ale tak 3 az 4krat Zdravim Radek

paraplegikmarek (St, 16. 1. 2013 - 12:01)

Ja mohu na margo plínky...Já se ráno ještě přebalím,ostatně,přebalit se musím ve dne ,v noci tak 6-8 krát.

Jirka (St, 16. 1. 2013 - 10:01)

Ja mohu na margo plínky říci jenom jediné, často mi zachrání matraci, když příjdu pozde z hospody domu pekne nalitéj si ji navléknú s kalhotkama a jdu klidne spát, pak ať se deje cokoliv, mne nevzbudí nic.Ráno je plinka pekne nasáklá, matrac v pořádku a já mohu jít do práce.

paraplegikmarek (St, 16. 1. 2013 - 01:01)

Ja nosi plenky uz vice jak...Ano Radku,jsme na tom podobně.Také jsem se s plenami nemohl sžít,mít je musím 24/7/365 už jsem v nich 7 roků a mám své pleny také rád.A vypadají i sexy.Marek

Radek (Út, 15. 1. 2013 - 18:01)

Ja nosi plenky uz vice jak pet let.Tedy potrebuji je.Objevila se u me inkontinence,a lekari uz nevedeli co se mnou.Nabizeli mi jeste operaci s nejistym vysledkem Ja jsem dal radeji prednost plenkam.Zpocatku to bylo dost tezke,nemohl jsem si nejak zvyknout a hlavne nezapomenout a vubec..No ale zvykl jsem si a dnes bych bez nich nemohl byt.Spis se citim nejiste bez plenky.Je velky vyber a jsou velmi kvalitni,kazdy si muze vybrat co mu vyhovuje.Nevim,ale dneska se z te nutnosti stala asi zaliba.Je to docela fajn pocit jistoty.Je na tom nekdo podobne??

paraplegikmarek (Út, 15. 1. 2013 - 10:01)

pochcávací, teplej buzíku!Tato diskuze je o plenách!!!

MIREK (Út, 15. 1. 2013 - 07:01)

pochcávací, teplej buzíku!ty zmrde zachcíplý, jak se ty znáš ve všem...

paraplegikmarek (Út, 15. 1. 2013 - 00:01)

Web pro nás :...Dobře Jardo,že si web připomněl,aspoň kloučci uvidí,že nejsou sami kdo je v plínách a na plíny.

Jarda (Po, 14. 1. 2013 - 15:01)

Web pro nás :

http://www.abdl.cz/

kiko (Ne, 13. 1. 2013 - 14:01)

Ja mam 15 rokov. Ae velmi bi som chcel nosit plienky. Bolo bi fajn kebyže ich ludia nosia len tak a nikto bi si z toho nič nerobil .

kamil (So, 12. 1. 2013 - 10:01)

ano je všechno ok

paraplegikmarek (Pá, 11. 1. 2013 - 21:01)

Mne sa taky líbí mít na...Kamile,tak je vše O.K.,já jsem taky v plínách a 24/7/365.

paraplegikmarek (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

no to joDrž se a nenech se zhnusit.

martin pilní (Pá, 11. 1. 2013 - 10:01)

no to jo

paraplegikmarek (Pá, 11. 1. 2013 - 09:01)

Ano už jsem se rozhodlm budu...To je Martine dobře,že víš,co chceš.

Reklama

Přidat komentář