Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

J (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Nevidím na plenkách nic neobvyklého, každý z nás je měl,jen někdo je nosí pořád.A ti, kterým to vadí, ti je možná museli nosit i dýl, než bývá obvyklé, proto ukazují na jiné, aby sami upozornili na sebe, jací doopravdy jsou. Chudí na duchu

marian (So, 4. 2. 2012 - 20:02)

plienky sú ohromný vynález, ja ich používam denne a nerobí mi to žiadny problém.

mm (So, 4. 2. 2012 - 13:02)

Plenky nosím čtyři roky....kaja a aky druh pouzivas?

Karin (So, 4. 2. 2012 - 11:02)

Taky se mě líbí nosit...Plenky nosím čtyři roky. Zvykla jsem si na ně.Taky si nedovedu buoucnost bez nich představit.

kluk (Pá, 3. 2. 2012 - 21:02)

Ráda bych si vyměnila pár...Ahoj Mončo kontak na mě je - [email protected]

péťa (Čt, 2. 2. 2012 - 08:02)

Oplatilo si dať na noc plienku,nestihol som ráno na wcko, tak som sa pokakal... a poriadne!

Sambal (Čt, 2. 2. 2012 - 03:02)

Ahoj všem, kterým se líbí nosit plínky, dovolete mi, abych vás pozval na 4tý ABDL sraz, který se koná 10. března 2012. Veškeré informace naleznete na stránkách:

http://srazy.abdl-klub.cz/

J (Čt, 2. 2. 2012 - 02:02)

Nosím plenky všude, nejenom do práce, cévku nepoužívám

mm (St, 1. 2. 2012 - 11:02)

no jasne, bezne na verejnosti, ono to az tak nevidno.

Neverici Tomas (St, 1. 2. 2012 - 10:02)

Nosite nekdo plenky taky na verejnost (treba do prace) i kdyz nemusite? Nebo cévku? Neverim?

skala (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

tak to musim skusit, pocit...Ak ti stacia bezne predavane hrubky (to znamena cca od CH 10 do CH24 to je od 3,3 mm do 8 mm) tak v podstate v ktorejkolvek predajni zdravotnickych potrieb (nie v ktorejkolvek lekarni).

mm (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

tak to musim skusit, pocit neovladania mocenia musi byt skvely. kde sa da zohnat sterilna cievka?

pavel (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Já nosím rád plenky přes den i v noci, často mám i zavedenou cévkou s balónkem, někdy s pytlíkem, ale většinou s plenkami. Cévku do plen mám upravenou tak, že asi 10 cm od konce má ještě jeden otvor, kterým moč vytéká močovou trubici kolem cévky do plen za svěračem již při malém zvýšení tlaku třeba při prudším pohybu. Výtokový otvor na konci cévky mám uzavřen špuntíkem. Při téhle úpravě nepřícházím o pocit počurání, protože výtok je v močové trubici kolem cévky po troškách každých pár minut dobře cítit. Navíc plenky toho dokážou mnohem víc po troškách postupně vsáknout než jednorázový příval. Doporučuju ale nosit ty nejsilnější pleny třeba i s dalšími vložnými plenkami a igelitovými kalhotkami navrch, do vytažení cévky nelze výtoku moči nijak zabránit a někde venku to může být pak legrace.

skala (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

podla toho co pise, tak asi...Plienky som zatial nikdy nenosil, nikdy ma to zatial nelákalo. Sáčok - o tom som premýšľal a to možno niekedy zrealizujem. Zatial som sa len bud hral s cievkovaním doma - s partnerkou alebo sám, alebo som si dal cievku, zatvoril ju stuplom a tak nejaky cas fungoval. Ci uz doma, alebo isiel niekam do ulíc, pár král som tak skúsal trocha ist medzi ludi ale aj sportovat - uz som s cievkou plával v bazéne, ale aj bicykloval...

mm (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

podla toho co pise, tak asi plienky nepouziva,, ale ako napad vyskusat by to nebolo zle

Patrik (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Ahoj mm, ja som na tom...Skalo, a nosíš (nosil jsi) tedy někdy plenky k cévce? Nebo cévku připojuješ na sáček (na stehno či lýtko)?

P.

skala (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

a potom mokra plienka je...Ahoj mm, ja som na tom opacne, ja mam skusenosti s cievkovanim, povedal by som, ze s nim uz neexperimentujem, po tych rokoch to uz robim rutinne. ja som nikdy neskusal pocit s plienkami....a myslim ze by to mohlo byt zaujimave spojit - plienky budu mokre tak ci tak, ked do nich potecie moc z cievky, ale zaujimavy je pri tom ten pocit, ze prosto neevidujes, kedy si ciknes, tece to z teba samo mimo tvojich zasahov... nic?

mm (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

a potom mokra plienka je zaujimava, chodit zo suchou pomedzi ludi je skor nuda.

mm (Po, 30. 1. 2012 - 12:01)

experimentovat s cievkou to asi nie.myslim ze uplne staci plienka, ktora dokonale odvedie cely obsah mocoveho mechura. moj nazor ze plienka uplne staci

skala (Po, 30. 1. 2012 - 11:01)

...nosite len pleny, alebo je niekto z vas obcas pod nimi aj zacievkovany?...

Reklama

Přidat komentář