Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

S.H. (Po, 6. 12. 2010 - 15:12)

Ahoj Marcelo, taky jsem...Ženské jak to děláte, když by se to dalo ještě stihnout na WC. Takový složitý "zaopatření" přece hned tak nesvlíknete. Přece se nepočůráte schválně

Kamča (Po, 6. 12. 2010 - 13:12)

Ahoj Kamčo, můžu Vám tak...Ahoj Marcelo, taky jsem někdy ráda tajemná i když někomu okolo (hlavně mužským) to může jít trochu na nervy. Jsem ráda, že to taky tak bereš. Ale to hlavní. Už jsem vyzkoušela podle Tvojí rady to zaopatření s tím prokládaným molitanem a igelitem. Byla jsem celý den po obchodech ale už ráno jsem cítila, že těch nehod bude asi moc. A taky jo. Ten balík plen jak ho popisuješ je úžasně spolehlivý, měkký a příjemný a vůbec jsem neměla strach, že by mě neochránil. Mohla jsem si sundat kabát, nikdo nic nepoznal. Říkám si, když už musím chodit nějak zaopatřená, tak proč to občas nespojit s takovými docela příjemnými pocity

Marcela (Pá, 3. 12. 2010 - 16:12)

Ctěla bych vědět, jak je...Já si vystačím často s inkontinenčníma vložkama, ty mají ochranu proti zápachu. Ale jasně že vždycky musí být přepečlivá osobní hygiena. Když si musím vzít veliký balík plen, tak se hlídám ještě víc, místo oběda se dojdu přebalit, umýt a tak. Zvládám to docela dobře.

Jarka (Pá, 3. 12. 2010 - 14:12)

Ahoj Kamčo, můžu Vám tak...Ctěla bych vědět, jak je to s případným zápachem. Mám z toho obavy, i když používám speciální jednorázové pomůcky, ale někdy nejsou 100% spolehlivé.

Radek (Čt, 2. 12. 2010 - 20:12)

Pěkné příběhy :-)

Marcela (St, 1. 12. 2010 - 17:12)

Ahoj Kamčo, můžu Vám tak říkat? Píšete dospělá ženská a já už taky nejsem v pubertě. Asi před měsícem jsem měla hroznou potřebu se svěřit ale napsala jsem to na téma masturbace a pomočení se. Jinak se to hodně podobá. Taky za svoje potíže nemůžu, počůrám se většinou nechtěně. A pak ani za to nemůžu, ale samo to přijde. Je to úleva od stresu. Napsala jsem tam už jaké si beru plenky, aby byly co spolehlivé a příjemné na nošení. A souhlasím s Tebou - nikdo nesmí nic tušit a vždycky musíš vypadat elegantně. Tak se tím netrap, elegantně se oblíkej a ženská musí být trošku tajemná.

Kamča (Út, 30. 11. 2010 - 19:11)

dJo možná vám budu připadat ujetá. Musela jsem začít nosit pleny asi před dvěma lety kvůli nemoci. A najednou jsem si řekla, že mi nevadí, že je vlastně nosím docela ráda. Když mám nakupovací den, tak si vemu hodně velký balík, courám po městě s přítelkyní, dáme si třeba pivo, pak už jsem uplně mokrá a mám krásný vyvrcholení. Snad mě nikdo neodsoudí, ale i dospělá ženská může mít takovej úlet. Pod oblečením nesmí být nic vidět. Tohle všechno vím jenom já.

Bezejmennost (Ne, 31. 10. 2010 - 22:10)

Já mám taky takovou zálibu od ranného dětství, zakořeněné hluboko v duši, ale na Vaška fakt nemám.

Baby-Petra (St, 27. 10. 2010 - 00:10)

Kiki, ne všichni jsou stejní, ale pokud sem hodí "Vašek" takovou sračku, co hodil, tak je mi to dost líto, protože to hazí špatné světlo na ostatní "normální" plenkaře, kteří, ať tomu možná mnozí nevěří, opravdu existují

Vasek (Út, 26. 10. 2010 - 20:10)

Kiki jak to myslis ?plenky jsou super.vec.tak nevim proc to taky neskusis.je pravda ze me to zezacatku vzrusilo ale v plence si nehonim asi jako ti.jestli si nekdo chce nekdo dat sraz v plence v brne tak at napise.budu rad.vasek.

Vašek [38let] (Po, 25. 10. 2010 - 08:10)

Ahoj mam 16letehoho syna patrika když mu bili 4roky mamka mela autonehodu a umřela.plenky nenosil od 2.5let i na noc.jednou kdyz mu bilo 12 tak jsem prisel zprace driv tak o 3hod a vydim patrika pred zrcadlem zabaleneho v pemprsce junior pocuraneho a pokadeneho.on bil dost hubeni tak mu bila.a kdyz jsem se ho s udivem zeptal co to znamena?tak mi odpovedel ze se mu to libi a ze to provozuje uz rok.a pak jsem pod posteli nasel rozdelani balik pemprsek.a chybelo jich 12.tak jsem mu rekl ze kdyz se ti libi plenky tak to je budes nosit porad(doskoli,ven,pred kamosema proste vsude)a ze zachod nebude pouzivat a tak jsem ho zamknul.a ze si plinku sam nebude nikdy sundavat ze ho vzdicky prebalim nebu mu dovolim at se prebali.myslel jsem si ze ho to prestane.ale neprestalo.tak jsem mu koupil plenky od teni a abeni s maxi savosti(3600ml)a ani se stim netaji pred kamosama ani ve skole.dokonce se zlepsil v prospechu ma same 1 a 2.v 15 si nasel holku a ta ho v tom podporuje a dokonce je sama zacala tajne nosit ale nekadi do nich a nikomu se nesverila krome patrikovi a me.patik si tet dokonce v 16 udelal uspesne ridicak na motorku a1.dokonce se nestidi pred doktorkou tet si je sam kupuje protoze ma brigadu.dokonce si koupil od abenl body za 849kc a v tom s tou plinkou vipada jako mimino.dokonce si koupil nepropustni prosteradlo,ojlejcky a pudr.aby se neoprudil.z jedne stranky je lepsi ze nosi plenky nez aby bral drogy,kouřil nebo chlastal.jenom nevim co natom vidi?nekdy mu to i zavidim treba v nekolikahodinove zacpe rozhodl jsem se to taky vyzkouset obdnal jsem si od abeni balik plenek na zalepovani jake pouziva patrik.s nejvetsi savosti co jsem nasel na internetu(3600ml)za 369kč za 24ks tak jsem zjedavi jake to bude.patrit ma jet na 2tydni natabor tak budu mit soukromi tak to skusim.ale budu to tajit a pokod to bude super tak to se zeptam patrika jake to je a ze to chci taky skusit a budu je taky obcas pouzivat(pri dlouhe ceste autem,na bezkach,pri ture,atd)v patek me uz prisel a cekam az dneska odjede uz se nemuzu dockat az se namazu,zapudruju a nasadim plenku.a pujdu se projit do lesa na klajdovku.a tam se do ni vicuram kadeni necham na jindy.radsi si vezmu nahradni abych se mohl nekde prebalit.patrik uz odesel a ja se du viskouset dat tu plinku.sedi jak ulita je dost tlusta je pohodlna a meka je to super pocit asi se vicuram hnet tet.jdu se napit.nejde to skusim si jit sednout na zachod.po chvilce soustredeni to poustim nejdriv trosku pak naplno je to super pocit jak se tepla moc rozleva do plenky mezi nohoma je to bomba.nic neproteklo a vsechno vsakla jenom se zbarvila do zluta uz vim co na tom patrik vidi je to super chystam se pokadit ale to uz v pokoji tlacim a hovinko se dere do plenky je do zvastni az fantasticky pocit a nejde to ani citit jen mala boula na zadku a tmave zbarveni da se s tim i chodit chistam si sednout ale nejdriv se jeste pocuram.znovu jsem se pocural a smichalo se to dohromadi je to prijemni ani to nejde citit sedam si m ta naloz se rozvalila do stran a do predu nic neuniklo je to super.jdu se osprchovat a poradne namazat a zapudrovat a zabalit do ciste.uz jsem hotovej a hezky zabalenej a oblecenej plinka jde trosku vydet a trosku susti ale vezmu si dlouhou bundu a tak ji zakriju do batohu si beru 5plenek,vlhcene kapesnicky na utreni,olejcek,pudr,2l piva,prachy,a jdu na celi den na vilet.a prindu az vecer.mejte se a dopurucoju vizkouset.omlouvam se za chybi ale pisu richle a jsem stoho vzuseni.doporucuju je to super.odepiste co si o tom mislite.jsem z obran z brna ...ahoj

Honza (Po, 11. 10. 2010 - 13:10)

Nevím, co je na tom divného. Jen zbytečně píšete, pseudointelekti. Rodičům jsem to přiznal, ale byl to velký boj. Divil jsem se, že jim to nevadí. Když jste nezažili, tak proč píšete zbytečnosti? Někdo je transexuál, jiný homo a podobně.

Má pravdu! (Pá, 8. 10. 2010 - 10:10)

Jo takhle to pak vypadá....I když posranej Hanz je víc roztomilej (((

Jůhele (Pá, 8. 10. 2010 - 09:10)

A u mně rodiče tolerují, a...Jo takhle to pak vypadá. Kdyby tě rodiče učili na nočník, nemusel jsi dneska kadit do plen. Nebo měli rovnou raději použít kondom. Bylo by na světě o jednoho blba míň.

Honza (Pá, 1. 10. 2010 - 19:10)

A u mně rodiče tolerují, a nediví se tomu, protože už jako podle vyprávění čtyřletý kluk jsem strčil mezi nohama.

Janča (Ne, 26. 9. 2010 - 18:09)

To je normální, nemám co vytknout. Už jsem viděla jednoho ve vlaku - podotýkám sympatický student s krosnou, jak vyšel z kupé, bylo vidět kus plínky mezi tričkem a džínama, jak vlekl krosnu na záda. Vypadal roztomile, až mi mrazilo v zádech. :o))

Jirka Štefek (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Ahoj petre ty jsi asi nikdy nejel autobusem a zastavoval kazdy 2hod.na odpocivadle.a nikdy nechytil sracku.a kdyz to vydrzel tak zachod byl posranej,poblitej,pochcanej.a doma do plinek neseru.to jenom na cestach.a je lepsi dostat virazku,nez salmonelu,tatar,strevni chripku atd.to vsechno se da chytnout na verejnich wc.a kdyz jsi dobre namazanej a zapodrovanej a mas dobrou plinku tak nikdo nic nepozna a da se to vydrzet bez ujmi na zdravi.a jak se ta kamozka jmenuje(kim,nikola,)taky tam mam kamozky.tak se mej a napis a muzem se sejit a pokecat.a kolik ti je.mej se.

Jirka Štefek (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Ahoj petre ty jsi asi nikdy nejel autobusem a zastavoval kazdy 2hod.na odpocivadle.a nikdy nechytil sracku.a kdyz to vydrzel tak zachod byl posranej,poblitej,pochcanej.a doma do plinek neseru.to jenom na cestach.a je lepsi dostat virazku,nez salmonelu,tatar,strevni chripku atd.to vsechno se da chytnout na verejnich wc.a kdyz jsi dobre namazanej a zapodrovanej a mas dobrou plinku tak nikdo nic nepozna a da se to vydrzet bez ujmi na zdravi.a jak se ta kamozka jmenuje(kim,nikola,)taky tam mam kamozky.tak se mej a napis a muzem se sejit a pokecat.a kolik ti je.mej se.

Jirka Štefek (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Ahoj petre ty jsi asi nikdy nejel autobusem a zastavoval kazdy 2hod.na odpocivadle.a nikdy nechytil sracku.a kdyz to vydrzel tak zachod byl posranej,poblitej,pochcanej.a doma do plinek neseru.to jenom na cestach.a je lepsi dostat virazku,nez salmonelu,tatar,strevni chripku atd.to vsechno se da chytnout na verejnich wc.a kdyz jsi dobre namazanej a zapodrovanej a mas dobrou plinku tak nikdo nic nepozna a da se to vydrzet bez ujmi na zdravi.a jak se ta kamozka jmenuje(kim,nikola,)taky tam mam kamozky.tak se mej a napis a muzem se sejit a pokecat.a kolik ti je.mej se.

Jirka Štefek (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Ahoj petre ty jsi asi nikdy nejel autobusem a zastavoval kazdy 2hod.na odpocivadle.a nikdy nechytil sracku.a kdyz to vydrzel tak zachod byl posranej,poblitej,pochcanej.a doma do plinek neseru.to jenom na cestach.a je lepsi dostat virazku,nez salmonelu,tatar,strevni chripku atd.to vsechno se da chytnout na verejnich wc.a kdyz jsi dobre namazanej a zapodrovanej a mas dobrou plinku tak nikdo nic nepozna a da se to vydrzet bez ujmi na zdravi.a jak se ta kamozka jmenuje(kim,nikola,)taky tam mam kamozky.tak se mej a napis a muzem se sejit a pokecat.a kolik ti je.mej se.

Reklama

Přidat komentář