Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Jirka Štefek (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Ahoj petre ty jsi asi nikdy nejel autobusem a zastavoval kazdy 2hod.na odpocivadle.a nikdy nechytil sracku.a kdyz to vydrzel tak zachod byl posranej,poblitej,pochcanej.a doma do plinek neseru.to jenom na cestach.a je lepsi dostat virazku,nez salmonelu,tatar,strevni chripku atd.to vsechno se da chytnout na verejnich wc.a kdyz jsi dobre namazanej a zapodrovanej a mas dobrou plinku tak nikdo nic nepozna a da se to vydrzet bez ujmi na zdravi.a jak se ta kamozka jmenuje(kim,nikola,)taky tam mam kamozky.tak se mej a napis a muzem se sejit a pokecat.a kolik ti je.mej se.

Jirka Štefek (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Ahoj petre ty jsi asi nikdy nejel autobusem a zastavoval kazdy 2hod.na odpocivadle.a nikdy nechytil sracku.a kdyz to vydrzel tak zachod byl posranej,poblitej,pochcanej.a doma do plinek neseru.to jenom na cestach.a je lepsi dostat virazku,nez salmonelu,tatar,strevni chripku atd.to vsechno se da chytnout na verejnich wc.a kdyz jsi dobre namazanej a zapodrovanej a mas dobrou plinku tak nikdo nic nepozna a da se to vydrzet bez ujmi na zdravi.a jak se ta kamozka jmenuje(kim,nikola,)taky tam mam kamozky.tak se mej a napis a muzem se sejit a pokecat.a kolik ti je.mej se.

(Pá, 27. 8. 2010 - 21:08)

Jsem z brna ze...ahoj to je hezké co sem napsal rád bych si stebou psal moje icq je 626679266

Petr (Pá, 27. 8. 2010 - 12:08)

Na Pechově ulici v Brně-Židenicích bydlí moje dobrá kamarádka.
Z čeho usuzuješ, že srát do plínek je hygieničtějsí než do standardního WC? Když pominu ten smrad (u našich dětí jsme to hned poznali) tak delší styk kůže s fekáliemi rozhodně není to pravé ořechové.

Jirka štefek (Pá, 27. 8. 2010 - 11:08)

Jsem z brna ze zidenic(pechova 38)a taky rad nosim plenky ale jen jednorazovi zalepovaci mam rad kdyz to lide okolo vidi ale ne znami doma jsem se nesveril.doma je nosim jen vecer a brzo rano je sundam.chodim rad s nima i do skoli ale nikdo to nevi.jezdim rad za brno blansko,adamov,bilovice.a tam rad plenkarim celi den a libi se mi kdyz mam mezi nohama velkej balik a lidi ho vidi.nebo kdyz na benzince daleko od brna pozadam jestli se nemuzu nekde prebalit.libi se mi to a je to super aspon nemusim hledat wc.a nemusim se bat ze neco chytnu,nebo ze nenajdu wc.doporucuju to hlavne na dlouhy cesty(do vlaku,autobusem-atd)je to doary pocit ze to muzete kdekoliv pustit.a pak se nekde prebalit.je to higjenitčtejši nez wc.a to nemluvim o verejnich.hruza des.kdyby se nekdo semou chtel sejit a pokecat v plence tak at prinde budu rad.mejte se a hezke plenkareni.

kluk (Po, 23. 8. 2010 - 16:08)

Dobrý den jedu na tábor od...Kde na ně seženu kontakt ?

Pro Ibizu (So, 14. 8. 2010 - 21:08)

Slováci jsou větší kurvy, tak jako Poláci.

tonda (So, 14. 8. 2010 - 17:08)

já tu to zálibu nemám ale neotsuzuji to

ibiza (So, 14. 8. 2010 - 17:08)

štve mě že sem píšou slovási a plínám zdar

milda (Pá, 13. 8. 2010 - 16:08)

si vyměnit plínu nebo se ti...a ty plíny sem musel začat nosit ze zdravotních důvodů

milda (Pá, 13. 8. 2010 - 15:08)

si vyměnit plínu nebo se ti...víš co dej mě pokoj já se si chtěl jenom psát z někým kdo nosí taky plíny a ty je určitě nenosíš páč by ses tak nechoval

jdi (Pá, 13. 8. 2010 - 15:08)

víš co polib si prdel jo...si vyměnit plínu nebo se ti zapaří pytel a budeš celej opruzenej a nedůtklivej plenkař...............

milda (Pá, 13. 8. 2010 - 14:08)

Poprvé jsem se s tím...ahoj to je pěkný příběh co si napsala já taky nosím plínky a kdyby si chtěla tak si o tom spolu můžem psát a třeba se seznámit sem s okolí brna když tak mi můžeš napsat na email [email protected]

Pavla Brno (Pá, 13. 8. 2010 - 13:08)

Poprvé jsem se s tím setkala v nemocnici, měla jsem bolesti od kyčle, tak se mi rozhodli dát plenky. Odporovalo mě to, ale sdělili, že není jiná možnost. Zdravotní sestra mi dala plínky pod zadeček, a měla jsem krásný mráz na zádech, cítila jsem naprostou volnost, od té doby mám o to zájem.

zvedavec0077 (Čt, 12. 8. 2010 - 08:08)

Krása v přirozenosti. Je...Suhlasim plienky su dobre

Terka (Ne, 8. 8. 2010 - 21:08)

Přesně tak, je to stejné jako lež - Už nikdy nebudu pít. Řeknou si, že tohle nebudou dělat, ale pak se jim to vrátí zpět do toho zaměření. Lepší, je užívat si života.

no cemment! (So, 7. 8. 2010 - 15:08)

jana: moc nečekej, může se ti zase vrátit zpátky.

Maroš (Pá, 6. 8. 2010 - 23:08)

Já nosím také plenky již...Já chci holku v plenkách

PetrM (Út, 3. 8. 2010 - 22:08)

To nepopírám, ale v čem ti tohle pomohlo, pokud jsi se jenom přeorientovala na něco jiného? Možná ne tak neobyvklého, ale to tady není rozhodující. Závisloti na ukájením, jako takovém tě podle toho co píšeš stejně nebylo zbaveno.

jana (Út, 3. 8. 2010 - 22:08)

Nevěřím tomu, že tohle je...jj tak to bylo-jsem s ní také velmi spokojená-je to opravdu profesionálka!

Reklama

Přidat komentář