Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

a (Po, 12. 7. 2010 - 20:07)

na tom nic není

Wettron (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

pozri na www.abdl-klub.cz

Pro Buryšovou (Po, 12. 7. 2010 - 16:07)

Podle slov musíš být fajn. Nevyznívá to uměle ;)

Buryšová Lenka (Ne, 11. 7. 2010 - 20:07)

Ahoj všem. Vím, že toto není seznamka, ale již od malička mám nutkání být malá holčička v plínkách, o kterou by se nějaká maminka, nebo tatínek starali. Jmenuji se Lenka a je mi 22 let. Sním o tom, aby si mě někdo takový klidě i adoptoval, ale ráda bych byla alespoň zasvěcena do krás této něžné záliby. Pokud by se našel někdo, kdo by měl o malou / velkou nezkušeno slečnu zájem, piště prosím na můj mail:

[email protected]

Ale pouze vážní zájemci a pouze ti, kteří o tom něco vědí. Děkuji.

kolemjdouc (Ne, 11. 7. 2010 - 10:07)

to se ti nedivim ze se libi, je mi jedno. hlavne ze to neomezuje ostatni.

Pavlajda (Út, 6. 7. 2010 - 18:07)

Pro Eurona:O tom jsem nikdy neslyšela, že i větší mají plenky. Už podle textu jsi upřímný a to si cením.

didi (Po, 5. 7. 2010 - 00:07)

nosím plenky už od svého narození a je to supr.Lepší jako je chlastat a fetovat a mít batoh mezi nohama.Má žena o tom ví a toleruje to-mámo dík-jen prosím o další skušenosti.Rád čtu tuhle stránku - je supr.
Je mi 47.

hm (Pá, 2. 7. 2010 - 16:07)

Takových je víc.

O.K. (Út, 29. 6. 2010 - 07:06)

Pomoc každému: http://magickekaminky.blog.cz

GiNˇA (Po, 28. 6. 2010 - 18:06)

Noo nejeden člověk je tady... ja si myslím že jedině TY!!!!!

Pavel (Po, 28. 6. 2010 - 15:06)

Noo nejeden člověk je tady zralej na Chocholouška.

Zdeňka (So, 26. 6. 2010 - 23:06)

Nechci dělat nějaké ty soudy, nebo něco takového. Přemýšlím, že je takových lidí, čím dále víc. Ale má to jednu zásadu, abych tolerovala, být přirozeným člověkem a na nic si nehrát. Abych tolerovala. Jednou jsem se s takovým nejmenovaným člověkem setkala, ale nesouviselo to přímo s plínkami, ale s tím, že chtěl sát mléko z prs. Přitom se hodně a hodně červenal. Dlouho to odkládal, než vyklopil tu svoji pravou povahu. Myslím, že by byla škoda, kdyby tu zálibu v něčem potlačil. Hodně štěstí. Jiní lidé žijí v přesvědčení, že to není normální, a mají se léčit? Nemá to smysl. Společnost ještě není tak tolerantní.

mirek (Pá, 25. 6. 2010 - 14:06)

je mi 23 a nemohu se toho vzdát když poprvé sem šel si poprvé asi v 16 letech koupit plenkové kalhotky tak sem řekl že je to pro babičku a tak to začalo teĎ už je nosím i do práce a nedokážu si bez nich život přectavit

Mirda (Pá, 25. 6. 2010 - 10:06)

Jsem holka a Hledam holku.....škoda už jsem se těšil jak tě přebalím jako malou holku.Mirda

Petra (Pá, 25. 6. 2010 - 10:06)

Jsem holka a Hledam holku kamarádku která nosí pleny a oteplovacky kombinézy kabáty Petra

Mirda (Pá, 25. 6. 2010 - 09:06)

Je me 30 let ....a nehledáš přítele mě to nevadí,já plínky taky rád

Petra (Pá, 25. 6. 2010 - 08:06)

Je me 30 let

Petra (Pá, 25. 6. 2010 - 08:06)

Ja ty pleny nosím ven do města vsadi nosím Plenkove kalhotky natahováci jednorázové mam jich 10 kusů na sobě na to jeste igelitové kalhotky rifle na sebe nenatáhnu tak v létě nosím sukně a v zimne nosím oteplovacky a dlouhý kabát ke kotníkum je to prijemné

pampersboy@azet (St, 23. 6. 2010 - 03:06)

a este vek aby som nezabudol - 37.

pampersboy@azet (St, 23. 6. 2010 - 03:06)

Tiež patrím medzi tých, čo nosia plienky, uz asi 10 rokov ich nosim 24/7. Samozrejme aj ja som presiel obdobim, ked som sa sam sebe hnusil, tiez sm si myslel, ze som na svete sam s takouto zalubou. Ale tym si asi presiel kazdy, kto miluje hru na male dieta. Ano, je to urcity regres, navrat do doby, ked sme nemali starosti, ked nam bolo fajn. Je to niečo neopisatelne a ťazko sa to vysvetluje niekomu, kto tomu neholduje. V každom pripade sa treba s tym zmierit a hlavne si to uzivat. Mal som šťastie i na partnerky, ktore moju hru akceptovali, dokonca sa aktivne zapajali. I ked teraz som sam. Takže si to treba v každom pripade uzit!:o)))))) a svet je hned krajsi:o)
A co sa tyka inych ludi, ked si to vsimnu? som chory a hotovo, nikto to viac neriesi. Netreba sa bat. ak ma niekto otazlkky, pokojne aj na mail, je v mene.

Reklama

Přidat komentář